Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

~mshaq
Cześć dziewczyny, czytam Was ale się nie udzielalam do tej pory. Termin mam na piątek, ale objawów oprócz bólów brzucha jak na okres brak. Mam nadzieje ze nie przenoszę ciąży. Jutro wieczorem ide do lekarza, jestem ciekawa co mi powie.
Tak samo jak u Ciebie termin na czwartekz karty ciazy wizyta na czwartek z pierwszego usg na piatek :(

http://s10.suwaczek.com/201504237151.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja juz mam dość :( wolałabym chyba chodzić cały czas z ogromnym brzuchem... kapiemy mała o 20,karmie ja, kładę do snu i góra po godzinie się budzi, po czym nie śpi do 1:30 w nocy i tak już 3 noc z rzędu. Ma jakieś takie napady histerii.
Myślałam, że wystarczy nakarmić takie dziecko i nie ma problemu ze spaniem, a tu niestety rzeczywistość jest inna :(((

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczyny jak tam u was samopoczucie? U mnie tak sobie :) Robole którzy zakładają nam ciepłą wodę obudzili mnie o 8 rano mieli robić a do tej pory nie przyszli... i tak od czwartku więcej pie*dolą niż robią... rzeczy z łazienki trzymam na balkonie jakaś masakra... w dodatku mam wrażenie że robią na złość bo na informację że o 12 mam lekarza bo idę na KTG z myślą że przyjdą i zaczną robić ani jednego robola... eh... termin mam na 28 czyli został mi tydzień ale nic się nie dzieje :) mam nadzieję tylko że nie przenoszę :) nie chciałabym mieć wywoływanego porodu :) Mój partner stwierdził że też nie może doczekać się swojego synka i teraz jak wróci z trasy spróbujemy coś zadziałać :D he he

http://www.suwaczek.pl/cache/e5a6d90d75.png

Odnośnik do komentarza

Pocieszające jest to, że i tak wszystkie musimy urodzić ;d ja dzisiaj posprzątałam, właśnie biorę się za prasowanie:) Wczoraj wieczorem miałam pierwsze skurcze które czułam ;d Tzn nie czułam skurczu ale poczułam ból w pachwinach jak na okres i brzuch się robił twardy i tak co 10 min, ale tylko 3 takie skurcze. Już się ekscytowałam aż mąż dziwnie patrzył ;d

Odnośnik do komentarza

Sandra 26 u nas zmęczenie sięga zenitu. Mała po kąpieli około 20 zjadła a pogłaskana po głowce zasnęła Około 22. No i miałam sie polożyć ale nie....kolacja, prasowanie, kąpiel, czytanie starszemu dziecku, pomyc się itp i o 1.20 poszłam spać. Mala wstala 10 min później i do 4 na zmiane cyc, kupa, czkawka, cyc, kupa etc. Zasnęła ze mną na poduszce, już świtało...ja skulona jak trusia i o 7:30 pobudka :-( wczoraj myslałam że w parku na ławce zasnę

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Antjee
Sandra 26 u nas zmęczenie sięga zenitu. Mała po kąpieli około 20 zjadła a pogłaskana po głowce zasnęła Około 22. No i miałam sie polożyć ale nie....kolacja, prasowanie, kąpiel, czytanie starszemu dziecku, pomyc się itp i o 1.20 poszłam spać. Mala wstala 10 min później i do 4 na zmiane cyc, kupa, czkawka, cyc, kupa etc. Zasnęła ze mną na poduszce, już świtało...ja skulona jak trusia i o 7:30 pobudka :-( wczoraj myslałam że w parku na ławce zasnę

No to mamy taką samą sytuacje :(
Teraz od 3 h tez nie śpi :(

Odnośnik do komentarza

Ja będę chciała w szpitalu zaszczepić na żółtaczkę engerixem, a później na pewno skojarzoną. Tylko nie wiem czy 5w1 i engerix osobno czy 6w1 i wtedy wychodzi o jedna dawkę engerixu więcej. Ogólnie tylko skojarzone biorę pod uwagę, moja mama jest pielęgniarką a wszystkie dzieci u nas w rodzinie dobrze przechodziły te szczepienia. Nie będę na pewno dodatkowych szczepień robic.

Odnośnik do komentarza

Te czekanie i niepewność jest najgorsze -Izabela
wyszorowałam dom, brzuch aż mnie bolał od chodzenia po schodach z salonu do sypialni :-S I nic, smakowała się na wyjście że szpitala i jednak na wyjście smakowała też cieńsze ubranie dla malej bovjutro ma być bardzo ciepło już... Wszystko gotowe -czekam

Odnośnik do komentarza

dziewczyny może któraś z was jest bardziej oświecona w temacie urlopu macierzyńskiego i wychowawczego i mam nadzieje ze mi pomożecie. A mianowicie jak jest z tym urlopem macierzyńskim i wychowawczym. Gdzieś kiedyś czytałam ze jak w ciągu 14 dni od porodu zdeklaruje się ze biorę macierzyński i wychowawczy to potem mogę z części wychowawczego zrezygnować a jak po 14 dniach to już muszę wykorzystać macierzyński i wychowawczy w całości ale nie jestem tu pewna... Będę wdzięczna za info.

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...