Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandra26

Ja mam 2 terminy. Z ostatniej miesiączki 10 kwiecień, a z usg na 15... tez chce żeby cała akcja porodowa zaczęła się w domu bo jak mam czekać e szpitalu to na pewno będę się o wiele bardziej stresowala.
I mi jak na razie tez nic nie leci, a piesi bardzo urosły.

Odnośnik do komentarza

Angela28
Magda32 to ja ci pozazdroszcze, bo ja juz praktycznie w nic sie nie mieszcze, a obwodu tez nigdy nie mierzylam, ale jutro z ciekawosci zmierze..

Paulina03 ciekawy rok przed toba, tyle waznych wydarzen :)


Dokładnie :)

Nieka na którego termin dokładnie? :)
Samopoczucie w sumie ok, troszkę jestem znudzona, za bardzo aktywna być nie mogę wiec jakoś szczególnie czasu sobie nie umile ale ogólnie nie narzekam :) jak na razie nic nie boli odziwo :) wiec nie jest źle ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Badanie piersi jest ważne. W pierwszej ciąży nie miałam badanych piersi i dopiero po porodzie się okazało że moje sutki są wklęsłe i że córcia nie może złapać sutka. Wiele łez i wysiłku, laktator, kapturek i dopiero po 5 miesiącach mogłam nakarmić córkę w naturalny sposób piersią. Teraz już wiem i się przygotowuję. Noszę codziennie specjalne nakładki formujące pierś. Tak więc badanie piersi to podstawa!

Odnośnik do komentarza

Mam termin na 10 kwietnia :) Jeżeli chodzi o liczenie ruchów to lekarz kazał mi liczyć dwa raz dziennie (rano i wieczorem) przez godzinę. W ciągu godziny należy naliczyć co najmniej 5 ruchów. Lekarz powiedział ze jak doliczę do 6 ruchów to dalej już nie muszę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej Nieka ja też czekan na córcie drugą
Dziewczyny z pierwszą córką utyła 22 i byłam spuchnieta a w trzecim miesiącu karmienia ważyła tyle co przed ciążą także waga spada szybko bo to nie są takie kilogramy jak po normalnym przytyciu po powrocie ze szpitala miałam juz tylko+11 teraz jak tyle schudne to mnie chyba nie bedzie ręce i nogi chudsze niż przed ciążą dlatego mam obawy czy dziecko dobrze rośnie czy dam rade wykarmić itp i jeszcze te komentarze mnie dobijają np gdzie ten brzuch albo to Pani w ciąży a który miesiac itp mówię wam i tak źle i tak niedobrze:/ mowie wam pierwsze moje pytanie u gin to ile wazy dziecko i ile urosło

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

~nieka
Mam termin na 10 kwietnia :) Jeżeli chodzi o liczenie ruchów to lekarz kazał mi liczyć dwa raz dziennie (rano i wieczorem) przez godzinę. W ciągu godziny należy naliczyć co najmniej 5 ruchów. Lekarz powiedział ze jak doliczę do 6 ruchów to dalej już nie muszę. Pozdrawiam

Mamy ten sam termin:)

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

~Magda32
Hej Nieka ja też czekan na córcie drugą
Dziewczyny z pierwszą córką utyła 22 i byłam spuchnieta a w trzecim miesiącu karmienia ważyła tyle co przed ciążą także waga spada szybko bo to nie są takie kilogramy jak po normalnym przytyciu po powrocie ze szpitala miałam juz tylko+11 teraz jak tyle schudne to mnie chyba nie bedzie ręce i nogi chudsze niż przed ciążą dlatego mam obawy czy dziecko dobrze rośnie czy dam rade wykarmić itp i jeszcze te komentarze mnie dobijają np gdzie ten brzuch albo to Pani w ciąży a który miesiac itp mówię wam i tak źle i tak niedobrze:/ mowie wam pierwsze moje pytanie u gin to ile wazy dziecko i ile urosło

Magda Ty się nie przejmuj. Ważne, że wszystko jest ok i maleństwo rośnie sobie swoim rytmem. Jak sama Dazylas zauważyć każda ciąża jest inna. Także głowa do góry:)

Odnośnik do komentarza

Kolejny plus karmienia piersią ;) szybciej się chudnie ;) slyszalam ale dopóki nie napisalas nie do końca wierzylam ;)
Ehhh... Ludzie czasem nie pomysla, rzeczywiście słuchanie takich komentarzy na okraglo nie byłoby miłe. No ale tak naprawdę co to kogo jaki masz brzuszek :) czy duży czy mały, ważne, ze Twój a w środku Twoje maleństwo :) musimy się cieszyć wszystkie :) nie każdej kobiecie jest dane takie szczęście, a my je mamy ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Wpisz sobie niplette agent i są te przyssawki,kobiety które maja wklęsłe sutki lub płaskie korzystają z tych nakładek do korekcji żeby właśnie z laktacja nie bylo problemu .Ja kupiłam nakładki ale takie zwykle na poranione sutki ,silikonowe

Odnośnik do komentarza

~Magda32
Wpisz sobie niplette agent i są te przyssawki,kobiety które maja wklęsłe sutki lub płaskie korzystają z tych nakładek do korekcji żeby właśnie z laktacja nie bylo problemu .Ja kupiłam nakładki ale takie zwykle na poranione sutki ,silikonowe

Znalazłam informację, ze nie dla kobiet którym zagraża wcześniejszy poród, a wcześniej miałam problemy wiec lekarz pewnie nie pozwoli... Mam nadzieję, ze mały zaciagnie normalnie, no w końcu są wystające i chwyta też otoczkę. Ale ogólnie fajny gadżet, nie wiedziałam o jego istnieniu ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Ja o tych pasach tez nie słyszałam, a dają coś w ogóle?

Dziś miałam usg, 31tc a Malutka waży 1700, ja przytyłam już 9kg i teraz czytając Wasze wpisy tez się zmierzyłam w brzuchu - równo 100. Trochę martwi mnie, że będę wielka i po ciąży już mi tak zostanie..
A ruchy liczę tylko wtedy jak moja Mała jest dziwnie spokojna.

Odnośnik do komentarza

~Sandra26
Ponoć bardzo pomagają w pozbyciu się brzuszka ciazowego i powodują, że znika nadmiar skóry.

Ciekawe :) jak mi się wszystko zagoi i będzie juz ok to mam zamiar pójść na jakiś fitness a potem jak odzyskam siły i juz będę mogła to na siłownię :) to będzie taka chwila dla mnie ;) a z małym na basen :) jak będzie siedział to na rower akurat lato będzie:) póki co to pozostaly spacerki ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...