Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny może pojdzmy krok naprzód i jeżeli któraś z Was ma ochotę to może zaprosmy się nawzajem np na Facebooku żeby zobaczyć jak ktora wygląda. Ja jestem ciekawa, niewiem jak Wy zresztą można zdawać lepsze relacje nabieżącoo:-) co Wy o tym sądzicie bo jak uważacie że kiepski pomysł ok .:-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Widzę,że Pani szczuplutkie i mało przytyły u mnie już 14kg na plusie czego się nie spodziewałam :)
Jestem w 29 tyg
Dzidzia w 28 ważyła 1491g

Termin z 18 wietnia na usg zmienił się na 7 więc pewnie bedzie to koniec marca :) pozdrawiam wszystkie ciężarówki

Odnośnik do komentarza

~ENG
Widzę,że Pani szczuplutkie i mało przytyły u mnie już 14kg na plusie czego się nie spodziewałam :)
Jestem w 29 tyg
Dzidzia w 28 ważyła 1491g

Termin z 18 wietnia na usg zmienił się na 7 więc pewnie bedzie to koniec marca :) pozdrawiam wszystkie ciężarówki

Witamy gorąco

Jak czytam Wasze wypowiedzi to często macie usg ja ostatnie miałam 22 grudnia. I mały ważył 0,9 kg Ale to było w 26 tyg. Teraz idę w piątek i powinien spokojnie 2 kg ważyć. Zresztą pięknie wypina dupke prosto pod zebra

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ENG u mnie zmiana terminu nie wchodzi w grę dokladnie wiem w którym dniu poczęte zostało w końcu moje dziecię :D PS test na owulacje:D ale twoja dzidzia faktycznie zdecydowanie wieksza niż moja i znów mam stres :-(

Odnośnik do komentarza

~ENG
Magda 32 nie stresuj się,pewnie do rozwiazania maleństwo przybierze tyle ile trzeba.
Jak z zachciankami,opuchlizna u Pań?
Niestety Ja jem więcej słodyczy,nie da sie ukryc;/nogi mi puchna i dlonie

Ja jak do 7 m-ca nie miałam ochoty na słodycze tak teraz za cukierki czekoladowe oddalabym wszystko:/

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

madzix85
Dziewczyny może pojdzmy krok naprzód i jeżeli któraś z Was ma ochotę to może zaprosmy się nawzajem np na Facebooku żeby zobaczyć jak ktora wygląda. Ja jestem ciekawa, niewiem jak Wy zresztą można zdawać lepsze relacje nabieżącoo:-) co Wy o tym sądzicie bo jak uważacie że kiepski pomysł ok .:-)

Jestem za :)
Sandra Smolarczyk Zabrze:)

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz powiedział ze wagę dziecka z 30 tyg należy pomnożyć razy 2, i tyle niby dziecko powinno minimalnie ważyć w terminie. Czyli u mnie jak waży 1570 to w 40 tyg ok 3200 tylko trzeba dotrzymać do tego 40 tygodnia ;)) Ja mam problem z jedzeniem bo nie mam na nic smaka, zreszta mam wrażenie, że moje kubki smakowe przestały działac. Mąż ciągle mówi mi ze głodzę maleńką, całe szczęście ona świetnie sama pozyskuje pokarm ;)

Odnośnik do komentarza

Zachcianek nie mam jakiś specjalnych ale mam ochotę na rzeczy których nie jadłam wcześniej np dżem truskawkowy,kanapka z dżemem,czerwona papryka ,kanapka z grahamki i jajka na twardo teraz moje śniadanko to taki zestaw ,gorzej z mięsem ciężko mi wchodzi jem głównie ryby i zupy na obiad ,smażone odpada mam zgagę omijam mięsa duszone sam ten zapach mnie odrzuca no i po rewolucjach i mdłościach odpadają mięsne uczty.Opuchlizny narazie brak:D i ENG odkąd jestem w ciąży mam piękne włosy,słuchajcie rosną jak szalone i jeszcze piękna cera:D są też plusy ale mogą koleżanka jest słuchajcie w 32 tygodniu ciąży i przytyła uwaga:24kg! Powiedziała mi ze nie może sie oprzeć jedzeniu w nocy wstaje i je a co najgorsze śmieciowe frytki,pandy chleba z serem żółtym i majonezem sama widziałam ma apetyt jak szalona;)

Odnośnik do komentarza

~Sandra26
madzix85
Dziewczyny może pojdzmy krok naprzód i jeżeli któraś z Was ma ochotę to może zaprosmy się nawzajem np na Facebooku żeby zobaczyć jak ktora wygląda. Ja jestem ciekawa, niewiem jak Wy zresztą można zdawać lepsze relacje nabieżącoo:-) co Wy o tym sądzicie bo jak uważacie że kiepski pomysł ok .:-)

Jestem za :)
Sandra Smolarczyk Zabrze:)

Moje zaproszenie zaraz poleci:-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Soniaaa nie strasz :S Boże to moja by ważyła tylko 2,500 OMG moja gin mówi ze mała waży średnio,jak średnia dziewczynka,ja odżywiam sie zdrowo ,warzywa,owoce ,pełne ziarna ,woda,soki z sokowirnika ,staram sie urozmaicać i jeść to na co mam ochotę nie jem smieciowego żarcia a ta znajoma moja je co popadnie i ma jakiegoś kolosa w brzuchu i w dodatku ma ogromniasty brzuch,idzie brzuch ,później cycki ,później długo nic i ona.Ja jak przyszłam na wizytę to mnie sie zapytała gin jak weszłam gdzie ten brzuch jest :/ no i mam obsesje

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym dziecku mam taka nauczkę ze karmiąc piersią trzeba też pamiętać o braniu witamin ,zwłaszcza na początku przez te 2 miesiące kiedy sie bardzo uważa na to co sie je i wielu rzeczy sie tak naprawdę nie je dopiero sie wprowadza do diety

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) ja już mam niestety 10 kg na plusie,ale nie mam żadnych typowych zachcianek ciążowych.Nie wiem ile moja dzidzia waży bo jak byłam w styczniu na wizycie to moja gin jej nie ważyła, a kolejną wizyte mam 18 lutego to może wtedy bedzie ważona a jak nie to 20 lutego mam usg genetyczne to napewno wtedy sie dowiem a to bedzie 32 tydzień.Ja mam termin na 17 kwietnia a z usg genetycznego w grudniu wychodziło na 13 kwietnia zobaczymy jak to sie sprawdzi.Co do dolegliwości to nie mam żadnych opuchnięc jedynie bolą mnie plecy ale to najczęściej wieczorem i strasznie swędzi mnie skóra na brzuchu czy wy też macie takie swędzenie?

https://www.suwaczki.com/tickers/6sut3e3k800uw2tj.png
https://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h4q4f3ewm.png

Odnośnik do komentarza

No dziewczyny.. już się bójcie, bo włosy naprawdę okropnie wypadają, garściami wychodzą- taki nasz los :p mi teraz powoli odrastają po pierwszej ciąży (13 miesięcy temu), a za chwilę znowu będę traciła.. straszne!

Paulina03 ja mam termin na 7.04 :)

madzix85 i reszta- chętnie też bym na fb do Was dołączyła, ale konta nie posiadam no i narazie nie mam zamiaru zakładać, chociaż miło by było bliżej Was poznać :)

Odnośnik do komentarza

Ewelina1989' te swędzenie to może być zły objaw natluszczaj koniecznie skore na brzuchu oliwką np i smaruj kremem przeciw rozstępom,swędzenie to czasami objaw rozciągającej sie skóry i czasami to zwiastuje niektórym rozstępy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...