Skocz do zawartości
Forum

Karmi� butl� i mi nie wstyd :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrs_szaya

hej wam... widze że temat zboczył z deka ;P od tych butelek hihi,,.... ale dołącze :)
co do totka to zdecydowanie popieram Gabalas... nikomu nie mowic...
jeeezu jakbym wygrala i moja matka by sie dowiedziala to by dopiero bylo, kazala by se z połowe dac a jak nie tpo bym byla wyrodna córka... którą i tak zresztą jestem.... fajnie by było wygrać... i nie martwić się conajmniej przez rok o nic :P bo talent do wydawania pieniążków to chyba każda z nas ma i mysle ze dalabym rade szybciutko to przepuscic.
Napewno pierwsze 3 cele to dom, samochod, i lokaty dla dzieciaków, takie zablokowane na amen, przez 20 lat, tak każdemu po bańce :P żeby bylo im latwiej niz mi w życiu.
A reszte to bym chyba za 30tysi podroz 30dniową dookola swiata zafundowala sobie i mężowi :)

ale szansy na wygraną nie mam ... bo nie gram... jakos twierdze ze to jedna wielka mafia jest :P
moja kolezanka gra i ostatnio sie martwila bo kasy jej zbraklo i trafila 4 czy 5 nie wiem nie znam sie , w kazdym razie ok 300pln jej wpadło w kieszeń :)

ja nawet nie umiem grac :P i wstydzilabym sie chyba pojsc do kolektury zeby mi ktos musial tlumaczyc jak krowie na miedzy :) ale losowania czasem oglądam i tak sobie mówie cyferki i patrze czy sie sprawdzają... zawsze sobie obiecuje ze jak trafie min 4 to zaczne grac :P i tak jakos nie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza

mrs_szaya witaj wśród nas :Oczko:

Kilka dni mnie nie było. Wchodziłam tylko poczytać i wrzuciłam fotki do galerii. Jakoś na nic nie miałam ochoty. M mnie wnerwił. Zresztą jak zwykle. Drugi raz wyrolowal mnie z zakupami. Lokator mi się wyprowadził i znowu mam pokój do wynajęcia. I to przed samym mikołajem. Cholera by to........ Przydałoby się chyba zagrać w totka. Moja mamcia zawsze grała jak była kumulacja. Raz trafiła 4 i kupiła sobie dywan do pokoju :D
Już ja bym wiedziała co zrobić z wygraną. Najpierw pozbyłabym się Kamila :) Weronice jakieś mieszkanko, Aśce też no i dla maluchów coś bym wzięła i na razie wynajęła coby opłat n ie było trzeba robić. Skończyłabym remont domu z zewnątrz, okna wymienić, zrobić pokoje do końca na górze, autko coby nie bujać się komunikają miejską, weekend w Szklarskiej i nacycnik w końcu bym se kupiła.
Ech ....może zacznę grać:Oczko::smiech:

Odnośnik do komentarza

no jestem, jakos pzezylam pierwszy dzien, w miare sopko, szkoda ze az tak spoko bo mam wrazenie ze nigdy wolnego nie mialam... wrocilam jakbym ostatni raz w piatek tam byla....

no ale przezylam, jutro kolejny dzien, Natanek na swietlicy srednio ale i tak nie ma wyjscia wiec czy sie podoba czy nie, to i tak tam pojdzie

Noah u opiekunki bez problemu, rytm jakos lapie i nie powinno byc zle :)

Odnośnik do komentarza

złożyliśmy choinkę bo jutro, jakby co , to miałabym ostatni dzień zwrotu
i z rozpędu zaczęłam ubierać:oops: chociaż do świąt to jeszcze daleko

jak dla mnie - śliczna jest i zbyt dużo ozdób nie potrzebuje, w zasadzie to mogłaby "goła stać":D

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

mrs_szaya
no mój tez juz wkoncu sam butle trzyma, bo juz te 270 mu trzymac, to normalnie reka dretwiała :):).. to dopiero jest wyrodne :D hihi

Moja na razie 180 wcina i to nie za każdym razem. Liczyłam, że dziennie zjada gdzieś 700ml a wg opakowania powinna 800-900ml. Zastanawiam się więc z czego ma takie michelinki na nogach i prawie osiem liko żywej wagi:Oczko:
Z tym trzymaniem to dopiero początki, bo na razie trzyma w łapkach i próbuje nakarmić wszystko na co trafi: buziak, nos, ciuchy...
Do tego ślini się jak wściekła i całe łapy pcha do dzioba, i zaczęła się kłócić, nic tylko babababa, mama jej wyszło chyba parę razy:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...