Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość olkusia

Zakupy odzieżowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Reenata

Kupiłam sobie kilka fajnych ciuszków w sklepie iliada. Mają tam fajne tkaniny i wszystko pięknie uszyte. Widziałam też że szyja na miarę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podczas ciąży dość sporo przytyłam i musiałam nawet bieliznę nocną kupować nową. Dobrze, że są sklepy, które taką bieliznę oferują. Możecie zajrzeć tutaj. Do dziś kupuję tam biustonosze i figi - mają bardzo dobrą jakość produktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pyśka11

Bardzo fajne ciuszki ma teraz netmoda. Ja ostatnio sobie wypatrzyłam fajną kurteczkę i chyba sobie zamówię. Mam nadzieję, że trafię z rozmiarem i nie będę musiała wymieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mysza1109

Ja zaczęłam teraz kupować na netmoda bo mają fajne ciuchy. I wiem, że przynajmniej nikt nie będzie chodził w takich samych ciuchach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają spory wybór, ceny może nie są jakieś super konkurencyjne, ale nie są też przesadzone. Widziałam, że maja fajne ramoneski ze skóry ekologicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pickey

A ja różnie.Czasami przez internet, czasami stacjonarnie.Zalezy gdzie co się trafi no i gdzie jest lepsza promocja :)

Przy kupowaniu ciuchów sportowych polecam zwracać jednak uwagę bardziej na to z jakiego materiału wykonane są ubrania a nie tylko na to jaka jest ich cena
http://www.dlazdrowia24.pl/wybieramy-sportowa-odziez-na-jakie-technologie-zwrocic-uwage/

W artykule jest napisane na jakie technologie warto zwrócić uwagę. Polecam szczególnie softshell.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie sieciówki są już oklepane i każdy praktycznie chodzi w jednakowej odzieży. Aby wyróżniać się z tłumu i dobrze wyglądać trzeba szukać nowych pomysłów i inspiracji. Teraz dla przykładu w modzie jest odzież uliczna. W internecie jest kilka sklepów z takimi ubraniami np. taki jak ten www.street-shop.pl. Jeśli ktoś ma jednak inny gust to polecam wpisać w wyszukiwarkę interesującą go frazę i wyświetli się cała lista sklepów tematycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...