Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Zarra, ja też mam kilka takich mikro ciuszków, bo jeszcze przed ostatnim usg wpadłam w panikę, że mam tylko 62 i 68 a co jak będzie malutki i kupiłam używki te małe i trochę od koleżanki dostałam, więc w razie co to są, ale wygląda na to, że mogą się nie przydać :)
Ja się czuję dobrze, wszystko jest ok z dzidzią i ze mną. Wiadomo, ciężko mi jak cholera, chociaż na chwilę bym brzuch odłożyła na bok żeby cokolwiek normalnie zrobić :D ale dam radę :) 1 lutego mam być chrzestną u koleżanki, więc trzymam się, żeby chociaż do połowy lutego dociągnąć. Mam termin na 27 lutego, więc szanse są że dam radę jeszcze troszkę. Ściskam i czekam na wieści o Maluszku Twoim jak tylko się pojawi na świecie!!! :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/qwgkxkm.png

Odnośnik do komentarza

jersey
Ja tez mam problem z zalogowaniem. Udało sie zatrzymać skurcze, naszprycowali mnie lekami i trzymaja na patologii na Zelaznej..trzymajcie kciuki bo mówią ze to moze byc przez jakas infekcje i jak odstawimy rozkurczowe to skurcze wrócą...rozwarcie na dwa palce, szyjka miękka, mlody wszy 2665g. Dam znac jak cos ;)

Trzymaj sie!!ale w razie czego to nie denerwuj sie bo za chwile juz zacznie Ci leciec 37tc wiec nie ma tragedii a dzidzia tez nie wazy 2kg tylko prawie 2700 i z dnia na dzien bedzie przybierac nawadze:)

Odnośnik do komentarza

Zarra ja zamawiałam tam tak jak Smyrna co wyżej i jeszcze ostatnio nawet ręcznik do kąpieli z kapturkiem z babyono bo cena niższa niż na allegro właśnie i nawet jak potrzebujesz do domu czegoś z lekarstw różnych to są tańsze niż w zwykłej aptece :) a ja się ostatnio rozszalałam i za przesyłkę nic nie płaciłam bo powyżej 300zł zamawiałam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1cniiyzbo.png

Odnośnik do komentarza

Monisia1988 of Course ze zadowolona, ale wiedzialam gdzie jechać bo juz raz tu rodzilam i z poronieniem tez bylam i w obu przypadkach (jak i teraz) mnie potraktowali wszyscy bardzo dobrze...tak jak esemelka pisze ;)
a ja sie czuje dobrze, moze w czwartek mnie juz wypiszą bo powiedzial dzis lekarz ze to juz będzie 36tc i nawet jak cos ruszy to nie będą juz zatrzymywać porodu.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc4z17st046g5d.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Mam osobiste pytanie. Czy doskwieraja wam hemoroidy¿¿ dzisiaj zauwaylam jednego malego. Nie boli, tylko po prostu jest i boje sie ze moze podczas parcia wyjdzie, peknie i bardziej utrudni mi zycie. Nie stosowalam zadnych czopkow glicery. Bo zaparc nie mam w ogole,pomimo brania zelaza. Cos stosujecie na to?jakas masc polecacie w ciazy, o co chodzi z tym naparem z kory debu???

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem kiedy urodzę, ale powiem Wam że mam matkę wariatkę, postanowiła mnie przed porodem psychicznie zniszczyć

nie może się pogodzić z tym że zostawiłam ją samą z firmą i poszłam na zwolnienie bo mam w brzuchu bliźniaki w związku z czym pozbawiła mnie wszelkich środków finansowych do życia, a zusu marne pieniądze dostaję bo mi składek nie płaciła od pełnej kwoty..

matki jako matki w niej żadnej nie mam

skąd się takie potwory na świecie biorą to nie wiem

kasy ma tyle że nie wie co z nią robić, non stop po świecie podróżuje, chyba od tych pieniędzy mózg jej się przekżał

no ale cóż.. takie życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...