Skocz do zawartości
Forum

Choroba lokomocyjna u 1,5 rocznego dziecka


Magda_z_lasu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna 19

Ciekawe jak z dziedzicznością, u nas w najbliższej rodzinie tylko męża siostra to mai jej syn, a moich dwoje najstarsza i najmłodszy. Teraz córce dają tabletki ziołowe imbirowe i pomagają poza tym ona lepiej znosi jazdę autobusem niż samochodem

Odnośnik do komentarza

ja mogę potwierdzić skuteczność metody zaklejania pępka zwykłym plastrem. Kiedyś zapisałam się z chłopakiem na wycieczkę do Pragi, wszystko pięknie tylko wycieczka autokarowa, niestety. A ja od dzieciństwa cierpiałam na chorobę lokomocyjną. Sekretarka firmy w której wtedy pracowałam zwiedziła już pół świata i to ona doradziła mi ten sposób z plastrem. Spróbowałam i kilkugodzinną podróż do Pragi i z powrotem, przy 40 stopniowym upale zniosłam bez problemu. Myślę, że metodę tę można też wypróbować u dziecka.

Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem z cora. Zaczelo sie ok 9 mc zycia. Choroba jest tak aktywna ze corka nie jest w stanie przejechac kilku przystankow tramwajem. O podrozy autobusem, czy pociagiem w dluzsza trase mowy nie ma. Nasza pediatra zaoferowala nam syrop przeciwwymiotny Difergan. Pomaga podany na pol godz przed podroza. Stosujemy go tylko na dluzsze trasy. Na co dzien w komunikacji stosujemy podroz z przesiadkami;) jedziemy 5 przystankow. Wysiadamy i jeden przystanek piechota. Nastepnie znow 5 przystankow tramwajem i znow wysiadka. Az do celu;)

Zaklejanie pepka w przypadku coreczki nie dziala....

Odnośnik do komentarza

Na tej opasce jest zgrubienie, które uciska żyłę na ręce czy cos w tym stylu. Moje dzieci nie maja problemu z choroba lokomocyjną, natomiast kolega bardzo polecał - jemu te opaski wiele lat temu przysyłal jakis kuzyn z zagranicy, bo w Polsce były wtedy niedostepne czy trudnodostepne. Ponoć w Skandynawii są bardzo popularne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...