Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bobomama

Wierzchniactwo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobomama

Jestem mamą 2,5-letniego Kacperka , który ma zdiagnozowane wierzchniactwo i nurtuje mnie także ta sfera jego przyszłego życia. Oczywiście moim zdaniem o wiele ważniejsza jest walka o to, by nerki funkcjonowały prawidłowo, o trzymanie moczu, ale dla facetów również sfera seksu jest strasznie ważna, przywiązują do niej nieco więcej wagi niż kobiety. Takie jest moje zdanie. Stąd moje pytanie, czy są tutaj jakieś mamy chłopców z wierzchniactwem. Tutaj artykuł o wierzchniactwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem mamą dziewczynek, więc za dużo nie pomogę, możesz napisać do naszego pediatry na forum, może pani doktor doradzi coś konkretnego i rozwieje Twoje obawy? ja życzę Wam wszystkiego dobrego!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pacjent

Witam!
Jestem (na ten dzień) 19 latkiem, który posiada stosunkowo ciężki przypadek wierzchniactwa. Jeśli jest ktoś, kto przechodzi to samo, lub jest rodzicem dziecka, które przechodzi przez to i chciałby się czegoś więcej dowiedzieć, zasięgnąć opinii, itp. proszę pisać na maila: lama377@interia.pl
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mojSzymek

Witam,

Poszukuję kontaktu z rodzicami dzieci z całej Polski, którzy borykają się z takim samym problemem co ja a mianowicie wadą wrodzoną jakim jest WIERZCHNIACTWO. Mój synek Szymek w 2014 r. przeszedł operację rekonstrukcji prącia, cewki moczowej, przeszczepu moczowodów i rekonstrukcji szyi pęcherza moczowego wraz z utworzeniem zwieraczy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Mam kilka pytań i wątpliwości, które może udałoby mi się rozwiać po rozmowie z kimś kto ma ten sam problem. Proszę o kontakt wszystkich rodziców oraz osoby, którzy chcieliby się podzielić swoim doświadczeń w tej trudnej wadzie.

Proszę pisać na maila: dagmranalewajek@wp.pl

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MojSzymek, to rzadka wada i jakby stąd nikt się nie odezwał, to polecam zadanie pytania na specjalistycznym forum http://www.uronef.pl/forum/
Możesz też poszukać namiaru do dr Śmigielskiego (z Warszawy), to jeden z najlepszych specjalistów dziecięcych w zakresie urologii-chirurgii i jemu zadaj pytanie mailem. Zawsze odpowiada.
Pozdrawiam :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja

Witam serdecznie :) nie wiem czy ktoś jeszcze odwiedza ta stronę.... Ale mój synek Oskar ma obecnie 3latka i również ma ta wadę z którą mi ciężko się pogodzić... Proszę o kontakt kogoś kto również Przez to przechodzi... Mój email :patrycjagajewska616@gmail.com 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...