Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
munika79

A ja badam temperaturę i badam a ciąży nie ma :(

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc
Mam na imie Monika mam 35 lat.Jestem mama 8,5 letniego syna i teraz z M zdecydowalismy sie na drugie dziecko.Od lutego badam temperarure i zauwazylam ze nie mam co miesiac owulacji.Zaznacze ze nigdy nie mialam regolarnych okresow.Troche sie martwie bo przed pierwsza ciaza mialam samoistne poronienie i za drugim razem nie bylo latwo.Ciaza zakonczyla sie cesarskim cieciem.Mam nadzieje ze to nie przeszkodzi mi w zajsciu.Wiem ze dluga przerwa i mowia ze po cesarce robia sie zrosty czy cos ale jestem dobrej mysli.4 kwietnia bylam u ginekologa i oznajmila ze wszystko w porzadku ale zastanawiam sie czy nie zmienic jej i zrobic dokladniejsze badania.Teraz jestem w 20dc i moja temp.36.1 a wedlug obilczen to jest moj pierwszy dzien owulacji.Napiszcie co myslicie o tym i czy mam sie juz zaczac mrtwic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli byłaś w ciąży już dwa razy, mam dziecko, to znaczy, że oboje jesteście płodni, a Twój organizm jest w stanie utrzymać ciążę, więc spokojnie, bądź dobrej myśli:) warto byłoby wybrać się do ginekologa, żeby sprawdzić, czy faktycznie te miesiączki bez owulacji...przy okazji można wykonać poziomy hormonów, może też poleci ci jakieś testy owulacyjne, wykona badanie usg jajników, to ważne, a temperaturę mierzysz tym samym termometrem i o tej samej porze? kciuki zaciśnięte!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochana jeżeli czujesz że coś jest nie tak jak byś chciała zawsze ze swoim lekarzem trzeba omówić wszystkie wątpliwości. Powinien pokierować ciebie na szczegółowe badania byś miała pewność co się dzieje z twoim organizmem. Trzymam kciuki by się udało.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziekuje za wsparcie!!!!!!!!!!!!!!! Tego bylo mi trzeba temp badam codziennie tym samym termometrem o tej samej godzinie i w tym samym miejscu ;) Wczoraj pisalam ze bylo 36.1 a dzisiaj bylo 36.2 zobaczymy jutro moze cos zaczelo sie dziac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj jest moj 22dc a moja temp to 35.9 a powinna byc wysoka no coz :( A w dodatku pobolewal mnie lewy jajnik.Caly czas czekam moze sie zmieni zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

każda kobieta ma indywidualną temperaturę. Jak niedawno byłam u lekarza i mówiłam, że mierzę i jak wyglądają moje temperatury to się zdziwił, że takie niskie. Ale ja tak po prostu mam. Cykle mam nieregularne i dość długie i na początku cyklu mam ok. 35,8 - 36,2 a po owulacji utrzymuje się na poziomie 36,50 - 36,80. Miałam monitoring i wiem, że owulacje też mam.
Temperaturę mierzę już od kilku miesięcy ale w ciąży też nie jestem. Bo oprócz pomiarów temperatury musimy jeszcze uprawiać seks ( a z tym u mnie ostatnio słabo bo mój nie potrafi kochać się na zawołanie bo są płodne dni). Nie nakręcam się, będzie co ma być a denerwować się i spinać nie ma co, bo to w niczym nie pomaga.
Powodzenia życzę i miłego dnia

https://www.suwaczki.com/tickers/atdckqi1ni5sg5zb.png
https://www.suwaczki.com/tickers/l22ny2v4a5hyiypu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mysle ze w tym miesiacu szansa przepadla temp caly czas niska 36.1.Poczekam do @ i zaczne brac tabletki na bazie naturalnej Condensyl zeby byla owulacja.Jesli nie pomoze to pojde do ginekologa.Popytalam sie i babka z apteki polecila mi super lekarza.Powiedziala ze on jest dobry od spraw nieplodnosci i nie tylko.A w dodatku okazalo sie ze to jest maz naszej pani doktor ;) Pozdrawiam wszystkie czekajace na czerwone kreseczki i nie tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Munika79 trzymam kciuki!!! Ja też mierzylam temp bo moja normalna zawsze to 35.9 czasem wiecej do 36.5 a przed owulacja zawsze kolo 37. Masz moze problemy z tarczyca? Bo jak tak to powinnas odwiedzic endokrynologa i ginekologa przede wszystkim :) bedzie dobrze

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobnie jak Ty dlatego pytam a owulacja mam piękną bo miałam monitorowana ostatnio przez mojego gina i temperatura przed nic nie wskazywala tylko po owulacji. I koniecznie mierz temperature rano w pochwie po tym jak sie obudzisz i zrobisz siusiu. Tak mi kazal gin

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spragniona_zycia a ja zawsze mierze w pochwie przed wstaniem z lozka bo pozniej temp rosnie.Dzisiaj jest moj 26 dc juz raczej nie mam szans na owulacje.Zostalo mi juz czekac na okres i miec nadzieje,ze przy nastepnym sie pojawi a jak nie to ide go gina.Tarczyca spoko juz robilam badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny pamiętajcie że po 25 roku życia zaczynają się cykle bezowulacyjne i jest to normalne u każdej kobiety..dlatego nie należy zwlekać z dziećmi..

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3o9jcgwv63hqj2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc dziewczyny mam pytanie czy przy takim wykresie temperatury mam szanse na dzidziusia :
1-36.3
2-36.3
3-36.3
4-36.5
5-36.0
6-36.4
7-36.2
8-36.1
9-36.2
10-36.2
11-36.1
12-36.2
13-36.0
14-36.4
15-36.0
16-36.2
17-36.3
18-36.3
19-36.1
20-36.0
21-36.4
22-000badanie o 10:45 za pozno
23-36.4
24-36.4
25-36.5
26-36.6
27-36.7
28-36.5
29-36.4
30-36.4
31-36.6
32-36.4
33-36.5
Powiedzcie ze jest nadzieja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

munika moja temp. tez przeważnie była 36 + , może raz czy dwa miałam 37. Ale nie powiem ci czy masz szanse zajść w ciąże, bo mierzenie temperatury to tylko jeden czynnik. Może polecę testy owulacyjne albo wizytę u gin w celu regulacji @,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

munika79
Czesc dziewczyny mam pytanie czy przy takim wykresie temperatury mam szanse na dzidziusia :
1-36.3
2-36.3
3-36.3
4-36.5
5-36.0
6-36.4
7-36.2
8-36.1
9-36.2
10-36.2
11-36.1
12-36.2
13-36.0
14-36.4
15-36.0
16-36.2
17-36.3
18-36.3
19-36.1
20-36.0
21-36.4
22-000badanie o 10:45 za pozno
23-36.4
24-36.4
25-36.5
26-36.6
27-36.7
28-36.5
29-36.4
30-36.4
31-36.6
32-36.4
33-36.5
34-36.5
Powiedzcie ze jest nadzieja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie była niezróżnicowana, ale okazało się że źle mierzyłam więc musoiałam zaczynac od nowa, ale sie i tak przestarszyłam, że może mam cykle bezowulacyjne i zaczęłam sobie popijac ziólka od mamaMed, tak na wszelki wypadek, zeby napewno było wszystko ok - na razie jest spoko, zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wiem Wam, ze po tych Regularnych Cyklach jest lepiej bo zauważyłam różnice w śluzach - wcześniej ni ewiedziałm czy jest ciągnący czy jakiś inny a tera widze i mam nadzieję, ze to znaczy coś sie ruszyło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila_Niska

Ja pewnie też skończę z ciążą po 35 bo coś kiepsko nam idzie... Mam swój kalendarzyk https://www.myob.pl/user/login gdzie sprawdzam dni płodne, kupuję testy owulacyjne, nie wiem już jak zajść w ciąże... Chyba skończy się na jakimś monitorowaniu cyklu u lekarza, bo zegar biologiczny tyka i tyka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...