Skocz do zawartości
Forum

Dzieci z rocznika 2007


Rekomendowane odpowiedzi

to ja miałam odwrotny problem, nie mogłam dostać na rzepy
i są wiązane ale jakieś takie sznurówki są, że sobie córcia radzi z dociskaniem kokardek i się nie rozwiązują uff.. w razie w zamek z boku jest ale nie wiem jak się będzie sprawować bo raczej mam negatywne doświadczenia z zamkami dodatkowymi w butach najwyżej zszyję :)

Odnośnik do komentarza

no my spotkaniu wiele się nowego nie dowiedziałam no ale .. tez na 11 godzinę mamy rozpoczęcie wraz z pasowaniem na ucznia od razu.
No i książki wypożyczane z biblioteki ..''podręcznik rządowy'' i do angielskiego też ..a ćwiczenia do nich za darmo mamy na własność -fajnie .. no to byle do jutra :) Wiki nie może się doczekać :)

Odnośnik do komentarza

anaaa
hej. chyba mało kto tu zagląda a szkoda..
Wiki też bardzo zadowolona i nadal pełna emocji i pozytywnej energii chodzi ..właśnie ''odrabia lekcje'' .. czyli kończy kolorowanie obrazka ..
ile Jego klasa liczy dzieci? u nas 18 -myślę, że dobrze, że tak mało i dla dzieci i dla pani :)

U Szymka jest 26 dzieciaczków, z czego tylko 9 dziewczynek, a reszta to chłopcy

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

pewnie boją się, że nie przetrwa dla 3 roczników ;) .. ale trochę bez sensu ..bo jednak kserowane na pewno nie będą zachęcać dzieci do 'nauki' tak jak oryginał ;) bo nie kolorowe
u nas też ćwiczenia jeszcze nie dotarły a podręcznik tylko jedną część dostaliśmy pierwszą ..pewnie reszta jak będzie potrzebna

Odnośnik do komentarza

lepiej niż sądziłam :)
a Szymek jak się zaaklimatyzował?
macie już pierwsze choroby za sobą czy jeszcze nie? Wiki właśnie siedzi w domu z anginą od wczoraj :/ .. myślałam, że dłużej mi się panna utrzyma od chorowania poważniejszego.. wcześniej 2 dni opuściła bo strasznie kaszlała ale szybko przeszło na szczęście ..teraz sobie posiedzi w domu dłużej echh.. dziś mamy wywiadówkę pierwszą.. i chyba wezmę ćwiczenia aby jej Pani zaznaczyła co do końca tygodnia maja w planach przerobić. Choć na razie gorączka ją męczy jeszcze momentami to nie wiem czy będzie w stanie myśleć nad zadaniami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...