Skocz do zawartości
Forum

Dzieci z rocznika 2007


Rekomendowane odpowiedzi

natka mieli założyć taki dodatkowy zeszyt do ćwiczeń na feriach i przepisywać do niego teksty z podręcznika i ćwiczyć działania matematycznie .. córka wypisała pół zeszytu i bała się, że to za mało ... może nasza wina w tym bo na początku jak miała jakiś mega zapał skomentowaliśmy jako pochwałę, że w takim tempie to cały zeszyt zapisze.. a potem przyszły wyjścia, atrakcje no i zapał przeszedł .. na nic zdały się tłumaczenia, że przecież mieli ćwiczyć a nie siedzieć całe ferie z nosem w zeszycie :)..na szczęście po pierwszym dniu w szkole stres przeszedł :)

Odnośnik do komentarza

anaaa
natka mieli założyć taki dodatkowy zeszyt do ćwiczeń na feriach i przepisywać do niego teksty z podręcznika i ćwiczyć działania matematycznie .. córka wypisała pół zeszytu i bała się, że to za mało ... może nasza wina w tym bo na początku jak miała jakiś mega zapał skomentowaliśmy jako pochwałę, że w takim tempie to cały zeszyt zapisze.. a potem przyszły wyjścia, atrakcje no i zapał przeszedł .. na nic zdały się tłumaczenia, że przecież mieli ćwiczyć a nie siedzieć całe ferie z nosem w zeszycie :)..na szczęście po pierwszym dniu w szkole stres przeszedł :)

O kurczaki, to rzeczywiście.

U nas na szczęście na ferie nic nie było zadane.

Oczywiście, że trzeba było ćwiczyć czytanie i pisanie, ale każdy we własnym zakresie.
Nie musiał potem zeszytu przynosić

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Martek trzymam kciuki za Szymka (zdążyłam jeszcze hihi bo 14:05 u mnie hihi)
z tłumaczeniem to wątpię aby dotarło bo to raczej taki charakter ale może choć trochę będzie lepiej :)

zaliczyłyśmy z Wiki po szkole sklep i obkupiłam ją w kilka bluzek i płaszczyk wiosenny .. ciut przyduży i rękawy do skrócenia ale ujdzie :) najwyżej będzie na dłużej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...