Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam i troszeczke sie obłowiłam :) mamusi się dostały botki :) widziałam takie co ma Marti, niziutkie na wsuwanie ale podobały mi się inne, troszkę już teraz ciężko mi się je wkłada ale uparłam się, bo po ciąży też bedę w nich chodzić, a w grudniu już na pewno kozaki będą obowiązywać więc jakoś się przemeczę ;) Byłam w smyku i 5.10.15 ale ceny trochę za wysokie, chociaż jakby tak wpaść do smyka to cała wyprawka z naszej listy gotowa, tylko ten koszt ;) ostatecznie synusia obkupiłam w pepco i textil markecie. Jestem pozytywnie zaskoczona ciuszkami z tego drugiego sklepu :) Mam 5x body w rozmiarach 62-68, chociaż niektóre 62=68 :] 2x półspiochy r.62, 2x pajacyki r.62 i jedne śpiochy r. 68 :) czyli coś już jest :)
Mam pytania:
Czy będziecie kupować ubranka w rozmiarze 56? Mój mały waży niby dużo jak na swój tydzień, ale nie wiem czy się nie urodzi taki jak ja (byłam mała , za to nadrabiałam ciałkiem i swoje ważyłam :D).
Co z pościeli do łóżeczka? Dostałam już rożek, ale czy się sprawdza w tej formie? Niby kołderka niebezpieczna.. Kocyk obawiam się, że będzie za cienki jak na zimę.. Myślałam o śpiworku. Jeśli chodzi o poduszeczkę to też nie bardzo?
styczniowa_ania Czy to rwa kulszowa, czy coś innego to nie wiem, ale boli mnie prawa noga- głównie pachwina i ciągnie w dół oraz biodro.. ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Duzo dziewczyn ostatnio o tej rwie kulszowej. Mnie też czasami coś tak boli, ze odwrocic sie nie mogę. Ale chyba rwa trzyma cały czas a nie tak etapami.
Wczoraj byliśmy z moim P. na targach dziecięcych. Iiii... kupiliśmy wozek :) Uwaga: biały! Nie nastawialam sie w ogóle na taki kolor. Ale mój tak sie uparł na ten wozek to aż żal bylo mi odebrac możliwość kupienia go. Jest cały z tzw ekoskory, tzn sama gondola a dol czarny. Piękny jest. I drogi :p Wrzuciła bym zdjecia ale błąd mi wyskakuje. A na internecie go nie ma bo to jakas totalna nowość.
Poza tym kupiłam butelkę Avent i smoczki tej firmy z napisami i love mama, i love milk :) Mój P. takie wybrał. Do tego pieluchy tetrowe, 2 kolorowe i 2 kolorowe flanelowe i 1 kolorową bambusowa. I rzeczy typu majtki poporodowe, podklady, oslonki na piersi itd itp. Jednym słowem kupę kasy poszło. A tu jeszcze nie wszystko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

klalaa no mowilam, ze to raz dwa mozna zalatwic;) ja kupilam jakis jeden zestawik w rozmiarze 56 tak na te pare dni po porodzie, jak sie nie przyda to nic sie nie stanie, bo wszystko upolowane na przecenach:) Co do rozka to ja wlasnie bardzo bym chciala, ale tutaj nie ma :( szukam i szukam i nic:/ Kupie wiec ten "worek" spiworek hehe, kupilam tez taka kolderke, do ktorej nie potrzeba poszewki, zobacze jak bedziemy robic, wyjdzie w praniu. Poduszka na poczatek u mnie nie:) Kupie jak bedzie wiekszy:) Inaczej bedzie mial kregoslup jak mamusia zwichrowany:p

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

brunetka haha faceci! Moj to samo, zakochal sie w bialym wozku ze skory i jakby nie cena, ktora naprawde byla kosmiczna to napewno by wzial;) Ja tez dzis kupilam wozek i jest czarny. Chcialam granatowy, ale mama i maz sie uparli no i dalam za wygrana. Nie lubie czarnego, ale skoro ja wybralam model to juz niech bedzie. No i wczoraj tez moj chlop pol godziny przy smoczkach stal i wybieral :p u nas jest m.in "I'm the boss" ;D

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Linda fakt faceci to sie mają z tymi wozkami :) Ja tylko go obejrzalam a ten chodził za mną i co chwilę: to co podoba Ci sie? Kupujemy? :D
No nie powiem- piękny jest. I wydaje mi sie ze z tej skóry mimo tego ze biały to będzie dobrze sie czyscil. Hmmm?
Ale cena mnie odrzuciła na początku bo tyle nie planowalam. A mój stwierdził ze przecież i tak on będzie płacił :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

A ja miałam aktywny weekend. W piątek robiliśmy imprezę w domu, bo mój mąż miał urodziny i doszliśmy do wniosku,że to jedna z ostatnich okazji,żeby spotkać się u nas w większej grupie znajomych. Ja bardzo lubię przyjmować gości i coś pichcić, ale impreza dla 12 osób i siedzenie do 2 rano troszkę już jednak potrafi zmęczyć..ale warto było ;) A sobotę i niedzielę spędziłam u teściów.... i wszystko pięknie, ale jednak najlepiej już spać mi tylko we własnych łóżku. Mogę wszędzie jeździć, byleby wrócić do domu na noc i spać we własnym łóżku. Ale chociaż psy się wyszalały, bo moi teściowie mają spory ogródek i fajne zielone tereny wokół, więc dotleniłam się porządnie na świeżym powietrzu ;) A i w ogóle ostatnio zaczęły boleć mnie biodra, czytałam,że zazwyczaj zaczynają się w 3 trymestrze albo nawet pod koniec ciąży...cóż może mocno mi się porozciąga wszystko i łatwiej będzie rodzić ;P
Linda24 Ja też będę czarny kupować ;) Nie powiem, podobają mi się jasne, chyba najchętniej wybrałabym jasnoszary....ale praktyczność czarnego w 100% mnie do niego przekonuje:)
brunetka321 Gratuluje udanych zakupów i troszkę zazdroszczę tego wózka;) Koniecznie wrzuć zdjęcie !
klalaa Ja kupować nie będę 56, bo dostałam spory zestaw od znajomej w tym rozmiarze, jej sie przydały na początku, więc dobrze mieć cokolwiek chociaż na te pierwsze dni, jeżeli maluszek nie będzie aż taki duży. Ale sam kupowałabym dosłownie pojedyncze sztuki. A co do poduszeczki to słyszałam,że noworodki muszą spać na płasko, bo mogą się zachłysnąć. Ponoć warto nawet minimalnie podnieść jedną stronę łóżeczka, gdzie dziecko ma główkę,w razie czego, gdyby ulału mu się w nocy. Coś takiego znajoma mi mówiła. A do spania chyba własnie fajny byłby taki spiworek. Sama o tym myślę.
Lewel ,Anetterainbow Sliczne brzuszki ! Aż zmobilizowałyście mnie,żeby zrobić aktualne zdjęcia ;)

monthly_2014_09/skarby-styczen-2015_17340.jpg

monthly_2014_09/skarby-styczen-2015_17341.jpg

monthly_2014_09/skarby-styczen-2015_17342.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

Linda24 i brunetka321 gratuluje zakupu wozkow i innych gadzetow :). a z facetami to juz tak jest, czy to woz czy wozek, ma 4 kola, mozna nim jezdzic, czyli super :).
klalaa Tobie tez gratuluje udanego polowania.
U mnie dzisiaj21 dzien w lozku, daje rade, choc czasem jest trudno :). Do wyznaczonej daty zostalo niespelna 17 tygodni, a do 01.01 niespelna 14 :).

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yrmq4dtnk.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki wy moje wy! Dziekuje wam za gratulacje!:*** jesteście kochane!

Wróciłam z budowy i moja refleksja na dzis brzmi...ze zanim my sie wprowadzimy to polowa z nas moze być rozpakowana:D kolejna refleksja...ze wg statystyk bieżących rodzących miesiacow to zawsze któraś rodzi w miesiącu poprzedzającym, a nawet dwa miesiące wstecz...:o ciekawe które z nas rozpakuja sie w grudniu, a moze i listopadzie:) oby szczęśliwie!!

Laski co do depilacji jak ostatnio próbowałam sie doprowadzić do porządku to tez napotkalam trudności:D brzuch jest na tyle wielki i twardy ze przesuwanie go ręcznie nie daje rezultatu:D jestem przerażona!!

brunetka321 ojjjj ja zawsze chciałam czarny wózek, najzwyczajniej dlatego ze nie widac tak zabrudzen, ale mój M od poczatku lubuje sie w białych;) fajnie ze macie juz kupiony, tez chceeeee!

Lindek kolejna z wózkiem, nosz wyy!!:D a co do smokow...planujecie używać? Ja kupie awaryjnie, i pewnie jak juz będę miała to uzyje:p w sumie lepszy smoczek, niż ssanie kciuka, wiem na własnym przykładzie :p ale wolałabym obyć sie bez:)

A co do 56 ja kupie kilka sztuk, czuje ze moja bablówa moze być mala:)

A jak juz jestesmy w temacie ubranek zaszlam dzis z mama do Tesco i oszalalam... Spieszylo nam sie, ale nawet mama nie mogla sie powstrzymać i kupila welurkowe śpiochy, bylo 30% obniżki wiec zaplacila za nie 30 zamiast 50, a do tego bylo mega zestawów z np porozrywanych opakowań, skompletowanych i przecenionych... Np 3 x body za 12 zl, komplet polspiochy, kaftanik i 2xsliniaki za 14 zl... No musze się tam na dniach wybrac na spokojnie :D a miałam w tym miesiącu juz nic nie kupować aj:p

Kupiłam dzis glukozę, jutro mam ambitny plan sie wybrac, kciuki trzymajcie za mnie, bo juz jestem glodna...:p

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamcie :) weekend minał na jedzeniu i chodzeniu, tak wiec mam nadzieje, że choć częściowo spaliłam to co zjadłam :) na ten tydzień przyjęłam sobie że muszę zrealizować kilka zadań, bo tak przekładam z tygodnia na tydzień a czas leci. Min. odebrać dowód i prawko, wybrać zdjęcia do wywołania (raz na jakiś czas wywołuję do albumu, bo na kompie to jakoś nigdy sie nie chce oglądać + 2 mini albumy ze ślubu dla rodziców i teściów), zadzwonić do SZKOŁY RODZENIA (przekładane od 3 m-cy, czas najwyższy), sporządzenie ostatecznej LISTY ZAKUPOWEJ (bobas + ja) i w gruncie rzeczy to chyba tyle :) a z przyjemnych rzeczy to w środę wizyta u gina i zobaczymy jak tam mała, czy już się odwróciła, ale myślę że nie - wczoraj kopała w pępek, dziś rano gdzieś w lewy bok więc raczej nie liczę :)
Linda no no no:) to już nawet wózek masz- super! napisałaś do spółdzielni? mam nadzieję, że przychylą się do prośby ciężarnej :)
Anetterainbow śliczny brzuszek! A Ty taka szczuplutka, nadal jestem w szoku gdzie Ty mieścisz te dziewczynki :)
klalaa chyba Cię zamorduje... za to ciasto bounty! ja mam w ciązy mega smak na kokos, wszystko co się da wybrać w tym smaku - wybrane! a Ty mi takie ciasto podsuwasz pod nos... postanowione - zrobię :) i będę się objadać aż mi uszami wyjdzie :D aa i gratuluję zakupów :) ja też dużo kupiłam w pepco, textil markecie i snc. 100% bawełna więc noł stress. ja na 56 nie kupuję nic, ale daletgo że kolezanka mi da wiec luzik :)
styczniowa Ania apropo rwy kulszowej - rozmawiałam z mamą bo ona to miała i mówi że ból był taki jakby ją ktoś pod 220V podłączył. promieniowało po pośladku i całej nodze.. i nawet kilka miesiący po porodzie jeszcze czuła ten bok. ale nie wiem czy tak jest zawsze, bo może ona jakiś specjalny przypadek :)
brunetka pokaż wózek :) może trzeba foto zmniejszyć bo się nie chce zładowac? Mi sie bialy też podoba, a co do aspektu prakycznego to sama ocenisz jak Ci się go będzie użytkować.
moniqq śliczny, okrąglutki, duży brzusio! i jaki fajny przemykający bohater drugiego planu :P zauważyłam że na zdjęciach z brzuszkami często w tle przemykają kociaki :D
MAdzia75 21 za Tobą! i chyba w gruncie rzeczy aż tak się nawet nie dłużyło prawda? już niedługo do stycznia, dasz radę! :)
dagucci i co wybrałaś się na gluko?:) udało się wstac? mysle ze pewnie u nas tez ktoś bedzie w grudniu, no bo dla dziewczyn z terminami w pierwszej dekadzie stycznia to koniec grudnia będzie już w terminie :) co za ceny w tym tesco! wow! gdyby nie to że najbliższe mam w silesii to też bym się wybrała:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Większość nalega na zdjęcie wózka- obiecuje, ze jak tylko będę miała go w domu to zrobię jeszcze raz zdjęcie i spróbuje wysłać. Ma być za około 4 tyg bo mieli na tych targach wiele zamówień na niego.
Ojjj coś mi od 2 dni niedobrze, czy to możliwe, ze w 6 miesiącu wróciły mi mdlosci???
Aaa mi też leci z piersi :) Tak to tylko czytałam i sie dziwilam, ze Wam juz a mi nie... a tu proszę przedwczoraj nacisnelam pierś a tu siiikkk :D

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, podeslijcie mi link do tabelki, bo zalogowalam sie na maila, ale niestety nie wiem jak mam znalezc tabelke :).
brunetka321 u mnie tez coz z piersi leci jak nacisne :)
Linda24 ze smoczkiem to jest tak ze mozna go dziecku zabrac, a jak zacznie ssac kciuka to mu przeciez nie zabierzesz, ja moim coreczka dawalam tylko do spania, Zosia na roczek juz obywala sie bez, u Antosi bylo duzej bo chodzila do zlobka i tam byl wymagany, ale w domu byl tylko do spania :), a w wakacje przed przedszkolem powiedzialam jej ze zginal i sie oduczyla :)
moniqqq super ze impreza sie udala i ze moglas dotlenic sie w weekend :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yrmq4dtnk.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Własnie Anetterainbow musisz mieć kruszynki w sobie, bo nic nie widać, u Lewela to co innego :D

Linda mail napisany? ciekawe jak długo będziesz czekać na odpowiedź, w ogóle to proszę pochwalić się wózkiem :D i brunetka też :-) ciekawa jestem Twojego wózka :-)

jeszcze chwilę temu zastanawiałyśmy się na forum kiedy kupić pierwszą rzecz a tu już ruszamy z wózkami :D

U mnie ciuszków 56 się tyle nazbierało, że cho cho, trochę mam od siostry, trochę z mega paczek, znajomi zazwyczaj też kupują te najmniejsze, ale teraz już mają zakaz :D

Mnie rwą nie tyle co biodra, ale gdzieś przy stawach biodrowych, w nocy się budzę i muszę przekręcać się co jakiś czas na drugi bok. Na razie jakoś to znoszę. Teraz to już lepiej nie będzie :D Hihihi

Bubleebee gdzie jesteś? :-)

A wy znowu o ciastach, kto ma dobry przepis na ciasto drożdżowe? :-)

Jezu, jaka u mnie gimela :D Aż strach ludzi wpuszczać do nas :D Najgorsze (a może niekoniecznie?;)) jest to, że nie ma sensu dużo sprzątać, bo ten nasz remont odbywa się na raty.

Kto ma jeszcze w tym tygodniu wizytę? :-) Ja mam w piątek, ciekawe czy znów mały będzie się ręką zasłaniał, na ostatnich 2 wizytach tak właśnie robił. :-)

Miłego dnia! :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

Odnośnik do komentarza

Mam ciężkie dni chociaż moja psychika pogarsza sie już od jakiegoś czasu.
Też chciałabym tak jak Wy robić zakupki dla Edana może nie jakieś duże ale to co potrzeba a nawet jakbym miała pieniądze to nawet nie mam gdzie wszystkiego schować :-/
Mam nadzieję ze niedługo coś pójdzie do przodu.
Dziękuję Wam za wsparcie dużo mi ono daje

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bgu9rxnsef2j6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :) jak week minęły? Mi dobrze, w sobotę w końcu nie gotowałyśmy z siostrą w domu tylko poszłyśmy do włoskiej restauracji, a tam w menu wkładka z polskimi daniami - pierwsze i ostatnie co zobaczyłam to schabowy z kapustą i ziemniakami i już nic więcej się nie liczyło :) zeżarłam męskie, wielkie danie- pycha :) Wczoraj byliśmy na działce- jeszcze resztki ciepła są to trzeba korzystać :)

Brunetka, no ja tez jestem ciekawa co to za wózek :) a jaka firma i model? A Ty Linda jaki kupiłaś- tez się pochwal :) Ja nadal w wózkowej rozsypce to może mi pomożecie w decyzji :) Noo Linda, szacun za zakupy, fajnie, że się udały i już tyle masz.
Marti, lista zadań fajna - działaj :) My tez raz na jakiś czas wywołujemy zdjęcia żeby miło było wspominać bo faktycznie na kompie to się tak nie ogląda a i klimacik albumów jest fajny :) Dobrze, że napisałaś- tez mam zaległości w tym temacie. W środę masz usg? Fajnie :)
Anetterainbow i Lewel i Moniqq, śliczne brzuszki , choć różnica w wielkości jest duża :) ale to dobrze, każdy jest sobą i rośnie po swojemu :)
Dziewczynki jak też wszystkie ubranka kupiłam na 62, no i tak zaczęłam się zastanawiać co będzie jak się Młody urodzi i będzie miał 52 to się utopi, więc dokupiłam dosłownie 3body i 2pajace 56. Też tańsze i też nie będzie mi szkoda jak założę tylko kilka razy.
Apropo promocji w tesco to też byłam w week na tej 30%obniżce F&F, do tego miałam jeszcze inne kupony od nich, które mi przysyłają i rewelacja przy kasie bo zamiast zapłacić 150 zapłaciłam 60! :) hehe to to ja lubię :) aż babka, która stała za mną w kolejce na cały głos wychwalała te promocje :) A kupiłam właśnie te ubranka na 56 i śpiworek snoopiego do spania bo stwierdziłam, że to najlepsze żeby dziecko było przykryte całą noc.
Madzia75, ooo już 3 tyg -zleciało dość szybko, dasz radę do stycznia :)
daguccii, ja też kupiłam jeden smoczek uspokajacz, też nie chcę dawać ale czytałam, że niektóre dzieci rodząsię z silnym odruchem ssania i bez takie smoczka ani róż bo płaczą. Zobaczymy. A co tam w domu jeszcze przed Wami z robotami? Co juz zrobiliście?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

aaaa jakiś czas temu A.babcia (przecudna 92latka) wyznała mi w tajemnicy ;) , że z mamą mają jeszcze ubranka po A. i jak chcę, to mogę obejrzeć - uśmiałam się, że 37lat to trzymają ale i przeraziłam, że zaczną mi wciskać. Nic takiego nie miało miejsca a mnie korciło co tam jest i wczoraj jak byliśmy na działce, to wygrzebałyśmy te pudła- a tam rewelacja :) dużo było uplamionych i znoszonych, więc je wywaliłyśmy ale było też sporo w całkiem dobrym stanie, niektóre nawet z metkami, jeszcze z NRD lub ze Satnów :) sporo sweterków - a to mi najbardziej chodziło bo teraz za byle sweterek trzeba dać 60-150zł, a tak upolowałam kilka i w cudnych kolorach. Do tego kombinezony na 1, 2, 3, 4 latka :) Zobaczymy jak to się będzie sprawdzało ale myślę sobie, że będą ok :) No bardzo jestem zadowolona :) Mam tylko nadzieję, że ten zapach starej szafy się spierze i nie rozpadną się w praniu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...