Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!
Czytam forum od czasu do czasu ;) Widzę ze większość z Was zaczęła już dzidziusiowe zakupy. Ja nadal nie znam płci dziecka bo mój lekarz stwierdził, że nadal nie widać albo po prostu nie chce strzelić gafy przed 23 tygodniem kiedy będzie miał więcej pewności ale powoli chyba zacznę już kupować uniwersalne rzeczy. Powiedzcie jak wy kupujecie? Więcej w sklepach czy może w internecie? Gdzie jest taniej i lepiej? Może macie jakieś ciekawe stronki, które możecie poilecić?
Pytanie numer dwa do was brzmi: Wózek nowy czy używany? 3 w 1 czy może inny? Znacie marki godne polecenia? Ja jestem zielona w tym bo u mnie w rodzince już dzieciaki powyrastały. Jestem jednak za wózkiem klasycznym bo te 3-kołowe wydają mi się niestabilne.

Pozdrawiam Was gorąco :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kefgkxlep.png

Odnośnik do komentarza

Joasia jezelu chodzi o wozek gdybym mielibysmy go kupowac sami to na pewno byl by uzywany, bo na nowy trzeba by bylo w naszym przypadku 4-5 tys. A kupuje go nam rodzenstwo mojego meza (jest ich 8:). Mysle ze mozna spotkac fajny uzywany wozek 3 w 1, ktory posluzy pewnie 1,5 roku a pozniej jakas lekka spacerowka, ale moze niech sie wypowiedza doswiadczone mamy w tej kwesti:) Ja kupilam na razie dwa kombinezonki 58 jeden i 62 jeden na zime z hm uzywane i sa jak nowe:) a cena jak za jeden zesklepu:) Boje sie tylko czy ten 58 nie bedzie za maly:/ ale zobaczymy jakie dzidziusie beda:) Jak cos to na wyjscie ze szpitala bedzie, a pozniej sie zobaczy:) Te kombinezonki sa fajne:) i jeden taki kombinezonek z grubego polaru kupilam za 30 uzywany tez. I dostalam mnostwo ciuszkow(jak na razie dla chlopca:) od kolezanki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

A jezeli chodzi o prace to tak ciekawa:) Widzialam wiele pozytywnych i czasami smutnych finalow. Ale takie zycie. Powiem Wam ze jak stalam nie raz do CC to zawsze plakalam z mamami ze szczescia:) To takie cudowne. :) (Jak wszystko jest w porzadku, bo jak nie to robilam sie zielona, fioletowa, ale trzeba bylo miec scisniete posladki i myslec). Praca jak praca ale zawsze jest ciekawie:) Czesto tez stoje przy aparacie rtg podczas zabiegow i to juz nie jest takie fajne, bo pozniej swiece w nocy;)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie! Ja byłam na targach i szczerze to nic nie było ciekawego, zdecydowanie lepsze targi były mother&baby na sluzewcu troche wczensiej! Jedyne co kupiłam kocyk i swinke la milou, mieli promocje i wzięłam ulotki z banku komórek macierzystych bo planuje oddać krew pepowinowa!
Co do jazdy ja rowerze uważam ze spokojna jeśli brzuch nie jest za duży nie bedzie zagrożeniem, potem ew rower stacjonarny!
W ndz po targach gdyż nie był,a usatysfakcjonowana pojechaliśmy do hm do 7.09 jest -20% i jakies ciuszki kupiłam nawet mam juz tego wiec stwierdziłam ze narazie styka kupowania! zapenw e dostanę od znajomych i potem ew bede dokupowac! Od następnej sb ruszamy z uporządkowaniem komod w pokoiku córci, ktory trzeba niedługo zacząć remontować !
3majcie sie dzielnie

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3r63k987u.png

Odnośnik do komentarza

Ojjjj baby chciałabym kazdej cos napisać ale to chyba fizycznie niemożliwe! W piatek jakos przezylam z szwagrem, najbardziej sprawdzony sposób zadzialal, poszlam z młodym i psem do lasu wiec wymeczyli sie:) weekend spędziliśmy w tym naszym remontowanym domku jedząc pizze, mięso z grilla i żelki i spiac do 12:p

Lewel brzuszek w piżamce mega sexiiii, sama bym brala:D

kamiol kurcze u mnie babcia chce nam powciskac jakies ciuszki po mnie i siostrze, które przelezaly 25 lat w milionach reklamowek na dnie jej szafy:p ale otwarcie ja wysmialam i temat sie skończył:)

A ja dzisiaj zadzwoniłam do szkoły rodzenia, bo wyczytalam w necie ze dzis zaczynają sie zajęcia. Myślałam ze to jeszcze nie mój czas ale polozna(mega fajna babka) powiedziała ze koniecznie mam wpasc:) wiec ide dzis na pierwsze zajęcia!!:o pt Przebieg 3 trymestru ciąży. Fizyczne i organizacyjne przygotowanie do porodu. :D

A i miałam was zapytać....moze bedziecie wiedziały cos na ten temat. Mój brzuch caly pulsuje. Nie chodzi o ruchy tylko pulsowanie w rytm bicia serca. Nawet na lewej piersi, a zawsze miałam wielkie cycory, widac prace serca, masakra. Normalne to, jak myślicie?

20 tydzień, poloweczka dzis!!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:) Nie dam rady dzisiaj odpisac kazdej z osobna, jestem zbyt zmeczona i rozkojarzona. Ale czytam Was caly dzien :) Dziekuje bardzo za mile slowa :)
Ja sie tez zastanawiam nad kupnem uzywanego wozka. To znaczy ja sie uparlam, ze wozek jako wozek chce nowy a tylko gondole i fotelik do auta chce uzywane. Mama natomiast i maz twierdza, ze powinno sie kupic na odwrot, wozek uzywany a gondole nowa. Najfajniej to by bylo miec wszystko nowe... ;) Ale raczej az tak sie nie szarpniemy. Powiedzialam mezowi, ze i tak ja wiem lepiej, bo ma instynkt i na smiechu stanelo :)
Co do fety to nie powinno sie jesc, ale prawdziwej, a prawdziwa fete dostac... Ciezko. Wiekszosc serow typu feta to mleko krowie lub owszem, mieszanka owczego i koziego, ale pasteryzowanego mleka. Pasteryzowane jest ok:)
Co do kombinezonu z h&m to ja kupilam i mnie sie wydaje porzadny. Tez mysle, ze jak bedzie mega zimno to nie bede wychodzic. Jezeli dla mnie bedzie za zimno to dla mlodego tym bardziej. Po za tym nie mozna wariowac tak mysle:) mama jak uslyszala, ze nie chce ubranek zapinanych tylko przy nozkach czy tam pupce, bo to niewygodne to myslalam, ze peknie ze smiechu. Kiedys byly tylko takie i wszyscy zyja :)
Nie rozgladalam sie za wanienkami jako tako, ale bede chyba chciala stojak (nie wiem jeszcze ile kosztuja), ale koniecznie taka wlasnie wkladke (foczke?), wydaje mi sie, ze jest to super wygodne. A stojak dlatego, ze mam problemy z plecami, 2 minuty sie nachyle i juz boli jak nie wiem.
Lewel ta koszulka i te paznokcie... Pieknosci :)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

kamiol, ja też tak mam , że czuję puls prawie wszędzie. Z pierwszym razem pomyślałam,że to dziecka ale niee, to mój :) hehe, dobrze, że od razu rozwiązałaś sprawę z babcią - czasami tak trzeba.
Cześć Joasia, ja też w sprawie wózka błądzę, tzn już wiem na co chcę zwrócić uwagę, co jest dla mnie priorytetem, pojedziemy jeszcze ze 2razy do sklepu, popatrzymy a potem poszukam używanego - też mi szkoda kasy na nowy, choć oczywiście bym chciała.
A co do innych rzeczy i cen, sama nie wiem, okazuje się, że niektóre produkty są tańsze w stacjonarnych sklepach inne w necie. Do tych droższych, to zrobię sobie listę cen i porównam , gdzie lepiej kupić a tańsze kupię w sklepie - wolę coś dotknąć zanim kupię :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

tak Żabka, jutro rano mam połówkowe, już minął czas wyczekiwania - cieszę się ale oczywiście też stresuję. ehhh. Najważniejsze,że to już jutro :)
Właśnie nie mam jeszcze wybranego modelu, na pewno musi być lekki i to jest dla mnie podstawa, oraz musi się lekko i wygodnie składać. Ja mam problemy z placami i muszę go obsługiwać bez niepotrzebnych obciążeń. Tak, też mi znajomi polecili te sklepy (po obu stronach Solidarności są) i też się tam wybieramy. Myślę, że popatrzymy na żywo na wózki a potem zacznę polować w necie na dany model , może się uda :)

ooo, to ja też czekam na paczkę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Widze, że zakupy na pełnych obrotach ;) ja jakoś nie mam weny.. muszę wybrać narożnik do naszego pokoju bo chcemy wymienić tapczan na coś większego, ale jakoś nie mam głowy. Byłam dzisiaj u lekarza i umówiona jestem na połówkowe, w końcu - 15.09 :) poza tym przepisał mi maść i globulki, bo delikatnie mnie piecze.. stosować ? Pytałam o te ciągnące bóle w dole brzucha i krzyża i podobno tak będzie boleć.
Na tapecie wanienki. Ja znalazłam na strychu dość dużą i niezniszczoną wanienkę, z której na pewno korzystała moja 14-letnia siostra. Myślicie, że mogłabym ją wykorzystać czy lepiej kupić nową?
Bumblebee ja i tak Cie podziwiam, że jeszcze pracujesz :) Nie bierz sobie do serca słów, że masz lenia, zwolnienie lekarskie w ciąży to Twoje świete prawo :) super, że czujesz ruchy :)
Lewel sexi mama, sexi brzuch :)
kamiol super zdjęcie dzidzi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Ale się dzisiaj rozpisałyście ;)
Niestety w pracy nie mam jak brać udziału w dyskusji w czasie realnym, ale wieczorem nadrabiam ;)

Anetterainbow 7,5 tyś.? wow!!, a na co to wszystko? przeraziła mnie ta kwota ;)

Lewel śliczny brzuszek :) i to z dwójką, jestem pod wrażeniem :)

Linda24 stawiałabym na nowy fotelik, chyba, że dostaniesz, albo kupisz od kogoś znajomego. Czytałam gdzieś, że nic nie wiemy o historii takiego fotelika, a jeżeli np. brał udział w jakiś wypadku, nie widać tego, ale mogą być jakieś uszkodzenia, które powodują, że fotelik jest mniej bezpieczny..
Muszę poszukać tego artykułu, były tam wymienione rzeczy, które można kupić używane, a które raczej nowe..
Tak samo jest z materacykiem, też twierdzą, że powinien być nowy.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20887

Odnośnik do komentarza

dabr_aga dzieki wielkie za rade:) gondola uzywana moze byc w takim razie? jak myslisz/myslicie? Ja mowie, ze mozna do srodka zawsze kocyk czy cos podobnego wlozyc i juz. A co do fotelika to tutaj szwedzi sa w 99% uczciwi jesli chodzi o sprzedaz rzeczy uzywanych a juz szczegolnie jezeli chodzi o dzieci. Mysle, ze raczej nie ukrywaliby tego, ze fotelik bral udzial w wypadku. Wiec smialo moge kupic :) Materacyk i lozeczko tez bede miala nowe, w Ikei jest dosyc tanio...
sloneczko aaaa buciki! bomba!

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Linda24 moim zdaniem gondola używana może być dobrym wyborem :), większość z tych co oglądałam mają odpinany środek, więc samemu można sobie wyprać :)
A i tak zawsze kładzie się coś do środka np. kocyk, aby uniknąć częstego prania ;) (nie mówię tego z doświadczenia, ale z obserwacji znajomych i informacji od koleżanek;))
Łóżeczka w Ikei są fajne, szczególnie te, które później mogą służyć za tapczanik :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20887

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :-) ale dzisiaj szalejcie! Ja dziś zaliczylam szoping po galerii katowickiej i musialam wytyczyc sobie nowa trase, zamiast moich ulubiony sklepow - rozpoznanie terenu po sklepach dzieciowych. Ogarnelam, nie powiem - ale ceny tych rzeczy zabojcze! Masakra! Kupilam pajace i body, poki co rozpinane z boku (Linda - ja te pierwsze 2 rozmiary 62 i 68 kupuje rozpinane z boku bo jakos mam stresa zeby przez glowke wciskać takiemu maleństwu ciuszki) potem pewnie będzie mi obojetne. Tak więc myślę ze teraz polowac bede na allegro na jakieś okazje. Aha. Widziałam w hm ten kombinezon granatowy i jest super :-) w hm promocja -20% jak pisala zabka i to samo w reserved kids jakby ktoś się wybieral. A apropo roweru to ja poki mi brzuszek i pogoda pozwoli bede smigac. Wszystko z glowa, rozsadkiem i ostrożnie, bo Nina jest najważniejsza teraz :-)

Odnośnik do komentarza

sloneczko01 Jakie piekne rzeczy!! Tez chce! tak bym chciala coreczke a nadal nie wiem co bedzie ;) Rozbroilaś mnie z tym pajacem Myszki Miki - jest przesłodki!!! Gdzie kupilaś takie ładne rzeczy??
Co macie na mysli dziewczyny piszac gondola uzywana? Gondola do spacerowki czy do glebokiego? Troche jestem jeszcze nieogarnieta w tych sprawach:)
Tez uwazam ze fotelik lepiej zeby byl nowy. Co do wanienki to uzywana dlaczego nie? Kolezanka ma ten stojaczek do wanienki i z tego co widzialam - jest bardzo zadowolona.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kefgkxlep.png

Odnośnik do komentarza

Marti tak, tak, ja jak najbardziej rozumiem, i taki tez argument podalam mamie to mnie wysmiala, ze przesadzam ;p Ale tez te najmniejsze (56 i ze 2 w 62) kupie kopertowo zapinane. Tak w razie czego ;) Moj maz jest odwazny to bedzie ubieral w razie czego :D Wczoraj polozylam mu body 58 pod poduszka (kupilam bez jego wiedzy, bo przecena byla ogromna, takie malutenkie! ) to powiedzial, ze chce on go juz ubierac :)
Joasia86 ja to wogole tych okreslen nie ogarniam za bardzo. Ja chce wozek taki, ze ta "czesc lezaca" (gondola?) na pol roku, czesc spacerowa i rowniez fotelik daja sie zamontowac do jednej i tej samej podstawy. Wydaje mi sie to wygodniejsze niz 2 rozne wozki, jeden dla noworodka i drugi rok pozniej czy tam pol roku. Tak sobie umyslalam :D Nie mam sie kogo poradzic to ide na czuja :D Tak mi sie podoba, o ;p Ja wlasnie rozbie zakupki dla malego hihi na stronie www.szipszop.pl. Pani powiedziala, ze wysle mi za granice jezeli nie zabije mnie cena przesylki ;p

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza
Gość sloneczko01

Niestety to nie wszystko, jest tego więcej... Muszę zrobić selekcje i niektóre zwrócić. Kupowałam w smyku, uwielbiam firmę cool club. Jeżeli chodzi o spodenki to cena 10zł, bluzka miętowa 25, fioletowa 15, buciki 7zł. Smyk wrzuca dużo promocji, trzeba od czasu do czasu zaglądać i można trafić na super oferty. Pajace w smyku kupiłam cudne za 11zł. Body z krótki rękawkiem w paku po 4zł, z długim po 7zł- kolorowe z aplikacjami. Myszka miki jest z nowej kolekcji i po rabacie 20%, który udało mi się zdobyć dałam za nią 48zł. Do H&M się wybieram. Mogę polecić wam cool club, naprawdę super jakość produktów!!!! A kocyki Bobo Baby. Kupiłam gł. rozmiary 62 i 68, cztery szt. 56cm

monthly_2014_09/skarby-styczen-2015_15698.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...