Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

zrezygnowana ja tez jak monis używam Picasy :)

Kasienka no to witaj w gronie cukrzycowych mam :D

marlesia kurczę dobrze wiedzieć z tym ojcowskim! Nie miałam o tym pojecia!

moniqqq masz pępek na wierzchu :D mi chyba tak nie wyjdzie bo ciągle mam fest głęboko.. Super to wygląda :D tak 100% ciazowo :D

Linda torbiele dopiero 18listopada na prenatalnym... No twój Kacper to juz w ogóle :D ciekawa jestem jak wszystkie urodzimy na ile te wagi sie posprawdzaja, czy np twój Kacper teraz nie przystopuje a moja mala grubaska sie nie przecisnie haha :D

W ogóle nie napisałam wam ze zamówiliśmy wczoraj wózek :D te tako w końcu odpadly bo miały maleńkie gondolki i wybraliśmy expander mondo ecco :) chce go juz mieeeeec :D

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny:-)
Kurde, szyjki, twarde brzuchy, cukrzyce, anemie... Wspolczuje Wam bardzo! Co to sie wyprawia... A moze lekarze sa tez troszke przeczuleni teraz w 3 trymestrze (co oczywiscie jest na plus), bo jak czytam co Wy macie brac i ile to az sie w glowie kreci. Zaloze sie, ze gdybym ja sie do polskiego lekarza wybrala to i mnie by wynalazl mnostwo mankamentow... A tutaj wszystko w normie. Badania gin juz wogole nie bede miala, wiec jak cos sie skraca to sie skroci na amen ;p
daguccii ciekawe, ciekawe :D
Przepraszam, ze nie odpisuje kazdej z osobna, ale musze juz leciec a Wy teraz tyyyyle piszecie, ze nie moge nadazyc! Smigam do warsztatu przed praca... Az mi sie snily komisy samochode i warsztaty, szkoda slow :D
Milego dnia kochane!

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczynki UDAŁO mi się nadrobić czytanie :)
Tak, poznałyśmy się wczoraj osobiście z Zabką i tak przestawiałam szafki na dzień dobry, hehe nie sądziłam,że mam tyle pary :) Mi też te wczorajsze zajęcia się podobały bo i temat porodu był ciekawy. Trochę z humorem :) Panowie przepychali dziecko przez miednicę a panie rozciągały macicę z worka :)
Linda, no właśnie nie wiem co dalej z tą anemią bo lekarka mi tylko wiadomość napisała i odniosła się tylko do bakterii w moczu, że wystawiła skierowanie na posiew a do anemii nic. Mam wrażenie, że ten wynik 10,8 (norma od 12), który mam jej nie przeraża (któraś z Was pisała, że lekarz też jej powiedział, że poniżej 10 trzeba się martwić), dlatego nie gin reaguje jakoś specjalnie. Pogadam z nią za tydzień na wizycie. Juz więcej wołowiny nie da sie jeść, niedługo będę muuuuczała :)

Dostałam wyniki glukozy i sa bardzo dobre, wszystko w normie :) wiec od razu kupiłam kawałek ciasta z kremem i wpałaszowałam :) choć to nie weekend :)

Linda, to może być skrzywiona tarcza hamulcowa jak trzęsie podczas hamowania.

Podziwiam Te, które sprzątają groby - ja to tylko się jutro przejdę z rodzinką i tyle, nawet by się nikt nie zgodził żebym coś sprzątała a poza tym brrrrrr na dworze :)

Kurcze, faktycznie nieciekawie z wynikami badań , szyjkami, brzuchami - sypiemy se powoli :( Oby wszystkie sprawy się wyjaśniały i łagodziły i oby każda doczekała przynajmniej do 37 tygodnia :)

Śliczne brzuszki dziewczynki :)

Jadę zawieźć sikulca na posiew :) potem muszę do rossmana z wagą pojechać bo kupiłam ostatnio ale chyba popsuta, bo co pomiar to inną wagę pokazuje..

dziś nareszcie architekt przywiezie nam plany zmian w mieszkaniu, to będziemy mogli ruszyć z tematem , zanieść do spółdzielni i jak się zgodzą to remontować.. Mało czasu, mało..

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja to zawalu dostanę z tą szyjką, całą noc nie spałam po wieczornej "aplikacji" luteiny..idę dzisiaj na dodatkową wizytę..Mam nadzieję że to tylko moja wybujała wyobraźnia i przewrażliwienie. yhh!
Wczoraj zjadłam wieczorem miks owoców z jogurtem greckim..O raany co ja miałam za akrobacje w tym brzuchu :D I Tymuś miał czkawkę! Bidulek musiał się nałykać za dużo tych wód płodowych...męczyła go prawie pół godziny.

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Hejka! Aż mi się coś robi, że w tym 3 trymestrze taki wysyp skracających się szyjek, twardych brzuchów i innych schorzeń, masakra! Dobrze, że przynajmniej jesteście dziewczyny pod kontrolą! Ja dziś przyznam się do 9.30 leżakowałam w łózku, bo mężu wrócił z nocki i pogawędki sobie ze mną ucinał, tak go coś wzieło na temat że już tak niewiele zostało i że ciekawe jaką będę mamą a jakim on tatą i kto będzie złym a kto dobrym policjantem w naszym teamie :) fajnie było tak pogadać i widzę, ze już czuje że to blisko i też to przeżywa i jeszcze nie chciał mnie z łóżka wypuścić tylko się tulił i tulił, chyba czuje że już niedługo nie bedzie mnie miał na wyłączność :D
Linda po zakupie autka to chyba pewne naprawy są nieuniknione, wiadomo, że ten co sprzedaje to juz nie inwestuje więc nowy własciciel musi poniesc dodatkowe koszty. Kiedy mamę wpuszczasz za kółko?:)
Lewel jak tam dziś nastrój? Jak nastawienie do tej imprezy? Gadaliście z mężem?
Madzia75 Kochana, jak tam Twoja kruszynka? JE więcej? Ile waży? Jak z oddychaniem?
Zrezygnowana a Ty nadal tak pięknie i zgrabnie wyglądasz! Chyba odbijasz sobie tym razem za tą pierwszą ciążę, bo teraz chyba nawet połowę tego co wtedy nie przytylas, prawda? Aaa i ja też mam już to poczucie nadchodzących Świąt :D Jak przed imprezą w sobotę pichciliśmy z T. w domku, było pięknie posprzątane i muzyczka leciała w tle, to gdyby tylko na kolędy to wymienić to tez czułabym się jak w Święta :)
Dagucci supcio, że mała rośnie ładnie i że jest główką do dołu :) Powoli dzieciaki zajmują pozycje startowe:) i nie patrz na te parametry, ile główka ile nóżka bo u mnie tez są rozbiezności spore i gin powiedział, żeby się tym nie sugerować, bo to nie są dokładne wymiary tylko przybliżone. A wozek super, któa opcję kolorystyczną zamówiliście?
Moniqq gratki wielkie że się udało z tym dofinansowaniem! Ty to jesteś bystrzacha, że tak to pochytałas :D A co do brzuszka to pięknie wygląda i urósł sporo od ostatniego zdjęcia a Ty promieniejesz:) i nigdzie indziej oprócz brzuszka nie przytyłaś! Dochodzę do wniosku, że na naszym forum są same zgrabne mamy! :)
Luzika super, że Ci się poprawił nastrój po pogawędkach na forum, zapraszamy częściej :) i miło, że mialaś odwiedzinki wczoraj!
Żabka i Marlenek fajnie macie :) zresztą z Wawy to chyba najwięcej forumowcyh mamuś :) pozazdrościć!
Marlesia ja trzymam kciuki,żebyśmy wszystkie doczekały do stycznia! :) Dzięki za wyjaśnienie o urlopach. A my deklarację do pracy na ile macierzynskiego sie decydujemy to kiedy mamy złożyć? Po porodzie czy przed?
Klala fajnie, że masz już ten pessar ząłożony, od razu to bezpieczniej. Ciekawe czego dowiesz się w poniedziałek. I dobrze, ze już wyprawkowe rzeczy masz. Gdzie zamawiałąs?
Dobra Wróżka super, że synek rośnie i rozwija się prawidłowo. Widzisz, ze z tymi syjkami to już z połowa dziewczyn ma. NAjważniejsze, że działacie, że masz luteinę i wszystko jest pod kontrolą. Będzie dobrze i trzymamy kciuki za styczeń!
ale-k-sandra następna z szyjką. Widzisz ile dziewczyn też to ma? Oszczędzaj sie i uważaj na siebie, a na fitness przyjdzie czas potem.
Kasienka tylko 4kg na plusie??:) jak to?
Daria my też planujemy wspólne 2 tygodnie po urodzinach małej, ale czy się uda? nie wiem jak z urlopem u mojego w pracy. A potem rok macierzyńśkiego i akurat się macierzyński będzie końćzył to i moja umowa dobiegnie końća więc od stycznia 2016 czeka mnie nowy start :)
MArlenek super że glukoza wporzo i że to uczciłaś ciachem:D a co do wagi z rossmana, hmm, moja też za każdym razem pokazuje inną wagę...niestety większą :P
styczniowa Ania i dobrze, jedź na wizytę, po co masz sie stresowac. Daj znac jak po.

Odnośnik do komentarza

żabka i marlenek
W którym szpitalu chciałybyście rodzic? Ja na żelaznej, mam z tamtąd lekarza i jak się coś dzieje to tam jeżdżę do szpitala, bardzo mi się tam podoba. Nigdy nie usłyszałam ze przyjechałam bez potrzeby tylko jeśli czuje się zaniepokojona to żeby podjechać i się upewnić. Tylko boje się ze nie będzie miejsc na porodówkach i mnie odeślą . Jak byłam w środę na ip to proponowali jednej albo dom narodzin czyli poród bez lekarza albo inny szpital. Ciekawe jak to będzie.

http://s9.suwaczek.com/201501094980.png

Odnośnik do komentarza

marti tak odwiedziny były, ciuszki przywiezione, poukładane ale chciałam je poogladac i wzięłam 2 sztuki do ręki i złożyłam po swojemu to moja mama od razu stwierdziła że źle je składam i będą brzydko w szafie wyglądały:-) ona ma bzika na punkcie sprzątania i układania wiec zostawiłam je , ona sobie je poukładała, nacieszyła się porządkiem a ja je dziś sobie wyjme i w spokoju pooglądam:-)bratowa się śmieje ze ona to ma na codzień bo razem mieszkaja a jej dziecko najbardziej kocha dźwięk odkurzacza bo codziennie chodzi i powiedziała żebym się nie zdziwiła jak się małe urodzi ze będzie u mnie codziennie myła podłogi żeby dziecko miało czysto:-)
Fajne są takie poranki razem, takie rozmowy dużo dają, można się otworzyć przed sobą, pogadać o lękach, oczekiwaniach. O tym się nie da porozmawiać w pośpiechu.
ja jutro będę miała taki poranek bo nie jedziemy na groby i będziemy na spokojnie mogli sobie poleżeć.

http://s9.suwaczek.com/201501094980.png

Odnośnik do komentarza

Olaboga! Nie wiem - u Was tez takie wariactwo?? Byłam w Biedrze, cały parking full, wszystkie kasy otwarte i młyn jak przed Świętami. Obłęd w oczach, ludzie się towarują jak na wojnę :P a ja chciałam tylko banany do koktajlu i mandarynki... :) na szczescie poszło szybko.
Luizka niezła ta Twoja mama :) kojarzy mi się z teściową Oleńki, która też jest pedantką i nawet okna myje co tydzień :D przynajmniej nie musisz się martwić jak przyjedziesz ze szpitala to będziesz miała darmowy room-serwis :D Co do rozmów to uważam że są potrzebne. Staram sie nie wymuszać takich tematów, raczej wolę jak on zacznie, bo wtedy wiem, że serio chce pogadać, a nie że go zanudzam, bo ja ciągle o ciąży i o ciąży... :)

Odnośnik do komentarza

Marti dzis nigdzie nie byłam, ale pracowałam w hipermarkecie więc...tak ludziom sie chyba wydaje, że jak przez jeden dzień sklep jest zamkniety to pomrą :D ahhh te czasy kiedy to sie jeszcze pracowało.... :D

a co do wózka wzielismy opcje "cappucino", powiedz że nie bede zalowac ?:p w necie on wyglada jak biały, ale to jest taki beż z brązem na budzie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Luizka ja na żelaznej tez, chodzę do dr kukulskiego prywatnie i mam nadzieje ze on bedzie robił mi cesarkę,bo raczej na nia sie zdecyduje, marlenek jak mówiła to na solcu. Co do porodu w domu narodzin jeśli nie ma jakis komplikacji,w syztskich idzie zgodnie z planem to i tak niema lekarza przy porodzie tylko położne wiec spokojnie, wcz Magda położna na sr mówiła ze wrzesien to najbardziej oblegany miesiac jeśli chodzi o poród, i ze mało os odsyłają,zależy tez od akcji porodowej, skurczy czy cos sie dzieje, musza cie najpierw zbadać i potem podjąć decyzje i podzwonić po innych szpitalach gdzie masz jechać.
Co do sklepów to szaleństwo, ludzie sa nienormalni to jest zwykły week tylko sb nieczynne a zapasy jak na swieta, tez byłam w sklepie bo w lodowce światło, i stałam po mięso, i miałam szczęście bo pani z obsługi wziela mnie bez kolejki, a przedemna ok 15 os było najlepsza starsza pani przedemna, zapytała czy to moja znajoma a ja hmmmm jestem w ciazy wiec dlatego bez kolejki a on nio widze przecież ale zastanawiam sie czy ta pani to znajoma ze panią tak wziela ehhhhh olałam babę :p

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3r63k987u.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Widzę, że nie tylko ja mam problemy, ale damy radę, już bliżej niż dalej, teraz tylko trochę więcej odpoczynku i stosować się do zaleceń lekarza i będzie super, wytrwamy jakoś :P

Dobra Wróżka ja też aplikuję sobie luteinę po 2 tabletki 2 razy dziennie, mam nadzieję, że pomoże ;p co prawda u mnie szyjka okej, ale twardniejący brzuch może spowodować szybsze skracanie szyjki dlatego też dostałam lutkę. Wytrwamy, damy radę, teraz tylko odpoczywanie i leki i będzie spoko ;p ważne że dzidziusie mają się spoko ;)

styczniowa_ania daj znać po wizycie. Pewnie jest wszystko w porządku, ale lepiej sprawdzić jak nie jesteś pewna, dla mnie to aplikowanie luteiny też jest stresujące i dziwne mam odczucie jak wsadzam sobie tam palca, no ale podobno jest spoko, więc nie ma co panikować, mam nadzieję, że przez te 3 tyg nic się nie zmieni :D

Luizka no moja teściowa też ma fazę na punkcie sprzątania u siebie w domu, okna myje co tydzień, serio :D jak np teraz jest taki weekend że jedzie na wieś na wszystkich świętych i wróci w ndz to w pon zapewne umyje okna :D tak to myje w każdą sobotę xD jeszcze chodzi do swojej mamy i tam myje wszystkie okna i sprząta i do córki nawet okna lata pomyć chociaż raz w miesiącu także fazę ma niezłą, ale chociaż po porodzie jak będę przetyrana to nie muszę się martwić o porządek, bo ona napewno o to zadba :P

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Dagucci na allegro opcja cappucino wygląda jak szary. Podoba mi się ten wózeczek, zwłaszcza to połączenie z białym super. I gondola 80, sama rama 9 kg, spoks :) ten kolor z turkusem tez super, ogólnie bardzo fajny :) A własnie, miałam Cię zapytać. Byłaś na budownie niedawno (wtedy co to lewe wifi ciągnęłaś)... czy pozdrowiłaś króliki ode mnie??? :) posmyrałaś za uchem? Czy jakieś nowe foto są?:D
Żabka ale Ci się udało z tą ekspedientką :D Chciałabym zobaczyć minę tej babki :D ehhh dla starszych ldzi to nie do pojęcia, musiałaś mieć znajomości, żeby bez kolejki zostać obsłużona :)
A poniżej przedstawim mojego brzucha. 30w0d - czyli foto z przed chwili, w niebieskiej kiecce co robię co tydzień i w dżinach z pred ciązy... daleka droga do dopięcia :O

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_19298.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_19299.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_19300.jpg

Odnośnik do komentarza

hehe Marti, nie dlatego wymieniłam wagę bo tyłam :) a dlatego, ze weszłam raz i pokazuje 75, weszłam drugi i pokazuje 77, weszłam trzeci i pokazuje 73 i weź tu bądź mądry i zgadnij ile ważysz :) Na szczęście od razu wymienili mi na drugą. Nie wiem jeszcze czy i jak działa bo zostawiłam ją w samochodzie żeby nie targać samej na górę.
Ja też uwielbiam takie rozmowy.. rozmyślanie, planowanie (choć faceci raczej nie planują) bez pośpiechu, ponaglania.. Fajnie, że pogadaliście :)

Byłam w h&m i kupiłam stanik ale normalny,nie ciążowy, lekko usztywniany, zajefajnie trzyma cycki :) i podnosi lekko do góry. Po przymierzaniu jak założyłam ten wcześniejszy to placki jak nie wiem co.

Dagucci, tak masz rację z tymi sklepami, ludzie wariacj dostają :P
Luizka, heehe to fajnie, niech przyjeżdża i odkurza :) mi by się przydała taka pomoc - a właśnie moja pani do pomocy wyjechała w kwietniu i cisza.. muszę znaleźć nową. Pewnie, zrób sobie po swojemu i tyle , czego oczy nie widzą.. :)
Odnośnie szpitala to ja raczej nastawiam się na Solec - byliśmy tam oglądać sale, rozmawialiśmy z położna i spodobało nam się, ALE na szkołę rodzenia chodzimy do Zośki i trochę mnie przekonują, że może tam.. Nie wiem jeszcze. W przyszłym tyg będę umawiała się z położną z solca, z którą chcemy podpisać umowę i jeszcze wypytam o wszystko i wtedy zadecydujemy. Ty masz tam lekarza, to i pewnie inaczej będą Cie traktowali, ja nie mam.

Kurcze od wczorajszego wieczora zaczęło mnie kłuć w cewce moczowej, zakłuwa mocniej podczas ruchów. Jakiś czas temu chyba któreś z Was pisały o podobnym kłuciu. Mam pytanko, samo przeszło, co to było?? Może to ma coś wspólnego z tą bakterią w moczu, którą mi wczoraj wykryto..
Moniqq, tyle kasiorki Wam zwrócą - dobra robota :)
styczniowa Ania, daj znać co Ci powiedzieli .

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Haha te baby w kolejkach sa najlepsze ;) 2 tyg temu byłam w kauflandzie po kilka zniczy i szłam do kasy, była pusta. Z innej strony jakies 2 babki wyskoczyły, kazda ze swoim w polowie pelnym wozkiem, jak mnie zobaczyly to gazu, zeby zdazyc jeszcze przede mnie sie wcisnac. Zal... Wczoraj za to byłam w biedrze, te ż nie miałam duzo rzeczy, bo dzwiganie se daruje, w koncu bylaby moja kolej przy kasie, patrze jakas babka obok mnie stoi, odwracam sie, a ona pokazuje ze ma tylko jedna rzecz i czy moze przede mnie , no to z grzecznosci mowie 'prosze'.. pozniej jak sie chyba spostrzegła, ze mam brzuch przed soba to dziekowała tak dlugo, az kase opusciła. Normalnie komedia.
Marti kupowałam u magmaris i chomis_2004 ;) z tym, ze np. u tego drugiego podkłady poporodowe czy pieluchy tetrowe sa tylko na sztuki, a od 60 sztuk nalicza sie druga oplate za przesyłke, wiec m.in. takie rzeczy kupiłam u pierwszego. Mam też ten kocyk, całkiem fajny http://allegro.pl/womar-kocyk-zaffiro-100-bawelny-75x100-wzory-i4733333908.html
Kupujecie moze nakladki silikonowe na piersi? Byłam sceptycznie nastawiona, ale polecalo mi kilka osob, wiec sama nie wiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Daria13 - z szyjką po prostu mam uważać, nie dźwigać, nie ćwiczyć... na usg dopytam dokładnie, czy faktycznie jest z nią źle - obym nie musiała leżeć, bo nie wytrzymam:P
Marti84 - piękna kula:) podziwiam, że w ogóle próbujesz się wbić w spodnie sprzed ciąży:P mnie nawet te "z pasem" z początku ciąży już zaczynają uwierać i obciskać zanadto:P
luizkano1 - szpital na Żelaznej ma bdb opinie i super, że masz tam już założoną kartę:) może być jednak problem, jeśli jest dużo porodów danego dnia mimo, że szpital słynie z dużej "taśmy produkcyjnej"... Ja myślę o szpitalu na Madalińskiego - kilka koleżanek tam rodziło i poleca - zwłaszcza jedną z położnych do pomocy:) też mają tam duże obłożenie, ale liczę na to że jednak się uda dostać:)
Żabka i Marlenek - fajnie, że zaczęłyście SR na Żelaznej:) mnie namówiła położna z medicover do szkoły bliżej nas - na Saskiej Kępie;) zaczynamy w środę zajęcia! już się nie mogę doczekać:)

Zupka dyniowa zjedzona, więc lecę upolować jakiś ładny karmnik!!!

http://s4.suwaczek.com/201412292265.png]ola.kurzynska@gmail.com[/url]

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy co z ta żelazna wyjdzie. Do szkoły nie chodzę, choć bardzo bym chciała ale się nie nadaje. wszystko tez będzie zależało od przebiegu porodu bo jak będzie szybko szlo to mogę nie dojechać. Chyba ze będę rodzic dużo wcześniej to choćby nie wiem co to musze zdążyć bo w moim najbliższym szpitalu mogą zrobić dziecku tylko krzywdę.
Byłam przed chwila przed domem ale wróciłam na kanapę bo zaczęło mnie spojenie boleć. Masakra. Powinno być tak że na każdą ciężarna powinien przypadać jeden problem a nie tak ze jedne latają i myją okna a inne mają kłucia, bóle, coś z szyjkami , pęcherzami i jeszcze cukrzycę:-)
marlenek
Co do tego kłucia to ja bym na wszelki wypadek radziła pić sobie 100%sok żurawinowy. Skoro jest jakaś bakteria to takie picie dużo daje.jest w każdym Rossmanie i aptekach. Ceny wahają się od 22 do 27 zł. Rozciencza się go z wodą. Ma krótka trwałość ale ja sobie sobie nim takie kuracje ze tydzień go pije kilka razy dziennie na wszelki wypadek bo dzidzie teraz nam mogą uciskac i blokować mocz i problem od razu.

http://s9.suwaczek.com/201501094980.png

Odnośnik do komentarza

marlenek dziwne to uczucie ale kłuje mnie bardzo często, wczoraj wieczorem też zwijałam się z bólu bo to właśnie takie dziwne mocno ćmiące w kilku miejscach naraz kłucie. I dzisiaj też zaaplikowałam sobie tą luteinę i leżałam i nagle zaczęło mnie znowu kłuć, poszłam do toalety to siku 2 kropelki a boli mnie tak jakby mi pipka na pół miała pęknąć bo czułam oprócz kłucia taki ciężar. no nie wiem poobserwuje to jak coś zadzwonię do lekarza, mocz mam na pewno okej bo mam wyniki z tego tygodnia. Myślałam, że to może od tej luteiny, że źle sobie zaaplikowałam, czy coś, ale raczej nie no bo to ewidentnie kłucie jakby pęcherza.

klalaa też zamawiałam pełno rzeczy od magmaris :D wszelkie podkłady, podpaski, pieluszki, jakieś nożyczki, obcinacze i ten kocyk też mam i uważam że naprawdę jest elegancki i nie taki drogi ;) także również polecam innym dziewczynom :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Marlenek tak się domyśliłam, że powód wymiany wagi był inny niż przyrost kg :D mnie nie kuło nic w cewce, więc ciężko coś powiedzieć, nie wiem, czy to może mieć związek z bakteriami... :/ mam nadzieje, że przejdzie! A co do cycnika to super że się udało wyhaczyć :)
klalaa obczaję, obczaje tych sprzedawców, kocyk śliczny :) nakładki silikonowe kupię jak MArlenek, czyli jak się okazę że są potrzebne.
Aleksandra dziękuję, kula sobie rośnie :) nie myśl że próbuję się wbijać w dżinsy t żeby w nich chodzić, nic z tych rzeczy. PRóbowałam oszacować czy mi dużo tyłek urósł :D a na codzień też tylko ciążowe z pasem :)
Dobra, idę myć łazienkę :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim:) Co do kolejek, szalu zakupowego i zapasów jak na wojnę, to mnie czeka zaraz to samo ;) Oczywiście jak zwykle jestem spóźnialska i po znicze właśnie zaraz się wybieram, myślałam o Biedronce, przy okazji wzięłabym też pare innych rzeczy, ale podejrzewam że tam będzie największy tłok i przepychanie się... także raczej podziękuje i podjadę do większego supermarketu (przynajmniej kas jest więcej), a nie licze na to, że ktoś w takim dniu jak dzisiejszy tak po prostu mnie przepuści:P

Co do aplikowania luteiny, bo pare w Was o tym dziś pisało, ja o dziwo nie mam żadnych nieprzyjemnym odczuć, czytałam na forach wczoraj, przed pierwszą aplikacją, że potem może być odczucie nieprzyjemnego wyciekania reszty tabletki, dlatego zaczęłam stosować wkładki higieniczne, ale o dziwno u mnie jakoś nie zauważyłam większych wycieków, chociaż to była dopiero pierwsza aplikacja, może coś się zmieni. Ale moja gin odradzała mi tą doustną, mówiła że obciąża wątrobę, wchłania się w mniejszym stopniu i jest okropna w smaku. Może i lepiej, że mam dopochwową. Zresztą najważniejsze żeby pomogła, bo twardy brzuch miałam dość często, zwłaszcza wieczorem.

Aha i ważna informacja- wczoraj na wizycie usłyszałam od mojej gin, że na twardy napięty brzuch najgorsze co możemy robić to go ciągle głaskać i trzymać na nim ręce (ja tak robię non stop, taki jakiś naturalny odruch tak by się wydawało) ale moja lekarka ostrzegała, że takie trzymanie (ciepło) czy gładzenie i masowanie nasila objaw twardniejącego brzucha, więc jeśli czujemy że jest taki napięty, twardniej to żeby rączki trzymać przy sobie;) Nie wiem czy to prawda czy nie, ale na tyle ufam doświadczeniu i kompetencji mojej gin, że nie śmiem się do tego nie stosować.

Pozdrawiam wszystkie mamusie, ja uciekam na wspominane zakupy, mam nadzieję że mnie tam nikt nie zmiażdży :D

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

Zabka83 Super,że macie takie fajne zajęcia..i jeszcze razem :D
DobraWrozkaa profilaktyka nie zaszkodzi, a z szyjką nie ma żartów.... Odpoczywaj teraz jak najwięcej ! I dzięki za miłe słowa, przytyłam jak na razie 8,5kg. W ciąży dużo ruchu mam, może to robi swoje. Ja tez zdecydowałam sie na Avent, ale tak samo jeszcze nie zamówiłam :)
ale-k-sandra nie stresuj się, my też dopiero wybieramy łóżeczko :) I pamietaj, tez odpoczywaj jak najwiecej !
marlenek Daj znac jak wyniki ! I trzymam kciuki za remont :)
Marti84 uwielbiam takie długie poranki w łózku z męzem :) I tak nieźle udało Ci sie wcisnać w stare jeansy :D I super masz te wszystkie zdjęcia w jednej sukience....czekam na efekt końcowy i fotkę z maluchem :) Po za tym slicznie wyglądasz :)

I dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Fajnie się czuję w ciąży, miło,że to widać :) No i z pępka antenka się juz zrobiła :D My tez bardzo sie cieszymy,że czasem jednak miasto coś pomoże :D Już w zeszłym roku mieliśmy robić ogrzewanie gazowe, ale doszliśmy do wniosku,że jeszcze rok sie przemęczymy....a w tym akurat Wrocław takiej dotacje dawał do likwidacji pieców kaflowych... warto było skorzystac :D:D:D

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

DobraWrozka nie daj się tam zgniesc w tym markecie. Co do twardego brzucha to ja tez masuje zawsze bo mi przy skurczach czy przy bolu okresowym zawsze pomagalo cieplo. Dziwne ze nie mozna, ale może ma to jakis sens...
Klalaa Dziękuję :-) zgrabniutko :-D teraz widze jak na plecach mi tez przybylo.. ale będę zrzucac PO :-)
Moniqq jeszcze raz gratki że sie udalo :-) dziękuje, na końcu mam plan zrobić zestawienie fotek i wrzucić :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...