Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

kasia001
a ja znowu mam temperature ponizej 35 stopni.. kazalam kupic markowi jakies witaminy nie wiem co sie dzieje, trzeba do lekarza sie wybrac i badania jakies porobic bo kto wie.. za kazdym razem gdy lapie mnie sennosc itp.objawy mysle ze w ciazy jestem.. ale nie moge i nie chce na razie.

kurcze niefajnie dbaj o siebie i zdrówka życze
słuchaj a może to ciśnienie ?

Odnośnik do komentarza

marcysia_83
Witam

Co polecilybyscie na katarek bo Wiktorka dopadl, bylam w aptece to dala mi jakies krople Nasivin ale kumpela mowila ze one ponoc wysuszaja sluzowke.

ja używałam te krople ale maksymalnie 2 dni tylko 2 x dziennie ale to przy naprawdę zatykającym utrudniającym katarze a tak to u nas się sprawdzają woda morska , frida i nawilżacz:)

a co do pliku to mogą być chwilowe problemy z transferem ponieważ jest on bardzo duży, ze względu że są to bądź co bądż wizerunki naszych dzieci zabezpieczyłam plik hasłem które podałam na ramkowym tylko dla Was:)
szybkość ściągania zalezy od waszego netu ale ja mam dość szybki a ładowalam ok 40 minut także -cierpliowść potrzebna :)
po prostu to jest duży plik z mnóstwem elementów -prezentacja Power Point
Roniu a ty ściągnęłaś?

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

tak ściągneła cudne ... trochę mi się chyba porozciągało bo ja mam open offica ale co ma być widać to widac więc supcio :D :brawo:

Nikula szybkość ściągania nie zalezy od netu i jego szybkości bo bez konta premium max szybkość ściągania to ok 25KB/s bo jest limit prędkości
jak Ty wysyłałaś plik na dysk to wtedy odpowiednio długo się wgrywało zależnie od szybkości łącza

Odnośnik do komentarza

My po deszczowym spacerku, ale było przyjemnie. Obiad już się w brzuchu mym trawi, dobrz ze miałam resztki z wczoraj.

Słuchajcie bo ja gamoń jestem i najpierw wysłałam sms, zeby ściągnąć ten plik od Nikuli, w rezultacie go nie użyłam bo zjechałam niżej i się zorientowałam, ze za darmochę też można. Może chce któraś to hasło? Może na płatnym lepiej pójdzie?

Odnośnik do komentarza

ronia
tak ściągneła cudne ... trochę mi się chyba porozciągało bo ja mam open offica ale co ma być widać to widac więc supcio :D :brawo:

Nikula szybkość ściągania nie zalezy od netu i jego szybkości bo bez konta premium max szybkość ściągania to ok 25KB/s bo jest limit prędkości
jak Ty wysyłałaś plik na dysk to wtedy odpowiednio długo się wgrywało zależnie od szybkości łącza

teraz doczytałam o tym transferze...faktycznie
zapodaje w open officie jakbyś chciała zostawić sobie na pamiątkę i może ktoś inny skorzysta link wrzucę na ramkowym hasło takie samo:)

ja na obiadzik -tradycja kotlecik + ziemniaczki z surówą.
Domik prze zdwa dni prawie wcale w dzień nie spał to dziś marudny i znowu śpi od godziny.

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Blondi19
A u mie dziś na obiad makaron z serem i skwareczkami ;)

ja to uwielbiam takie rzeczy ,ale mój mąż to nietety nienawidzi żadnego zasmażania, rozpuszczonych serów, zapiekanek :(
więc robie czasem dla siebie jak go nei ma ale ostatnio przycinam kalorie wiec mi smaka narobiłaś:)

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...