Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

mpearl
Agatha
mpearl My mamy jeszcze sporo czasu w porównaniu z dziewczynami. Martwiłam się, że wrzesniówką zostanę ale raczej nie bo jak się chłopak nie będzie pchał to go zmobilizują tak mi lekarz powiedział.
Ale myslałam sobie, ze mały pewnie wolałby wrześień bo tak będzie miał urodziny w wakacje, i nici z częstowania kolegów cukierkami w szkole.

No to na pewno by było wygodnie:) Zawsze możesz mu organizowac imieniny jakby jednak się pośpieszył. Ja już 10go sierpnia bedę wiedziała kiedy bedą mnie kroic - myślę, że do 20go to najpóżniej?

A bo ty masz cesarkę to już wogóle będziesz wiedzieć co i jak. Masz racje będą imieniny albo spóżnione urodziny.

Odnośnik do komentarza

kasiunia i
cześć brzuszki!!!!!
ja wizytę miałam wczoraj i tak rozwarcie 1,5cm,miałam ktg i się okazało że mam już skurcze. Nic mnie nie boli tylko brzuch mi się stawia. Od soboty mam odstawić aspargin i mogę już rodzić. Ale uprzedził że mogę urodzić nawet w nocy ale jakoś nie urodziłam. Czekam cierpliwie....

Kasiunia i - ale fajnie, pewnie wkrótce będziesz trzymała dzidziusia w ramionach:) Ja mam termin z okresu na 1.08, z usg na 6.08 - pasuje mi nie rodzić jeszcze do przyszłego czwartku, ponieważ chciałabym uczestniczyc we wszystkich trzech wykłądach szkoły rodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Cześć lachy !

anika 36 tc :brawo:
Karol przodowniczko 38tc :brawo:
kasiunia to czekamy na rozwój wydarzeń

ja dalej działkowo siedze i zdycham wczoraj sie strzaskałam
prałam jakieś 4 h :lol:
chodze jak 90 letnia staruszka ale wpadłam na pomysł co z tymi udami bolącymi i teraz wkładam sobie między nogi zwinętą kołdrę i działa !!!!

dzisiaj odszedł dalszy odłam fuuu gluta czekam ale nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza

Hejka brzucholki, normalnie nie mam kiedy porządnie nadrobić, i podczytałam piąte przez dziesiąte...

mpearl właśnie dlaczego cesarka?

Ja dziś na wizytkę ostatnią to się dowiem czy będzie cc , a naczytałam się, o tej cc ,że chyba na smyczy mąż mnie do szpitala zawiezie...
ale chyba nie będę nastepna w kolejce...widzę konkurencję przy mecie:)
prasuje -ostatnią partię.
I obiad robię.
Odezwę się wieczorem...
buu mojego męza z pracy dobry kolega popełnił samobójstwo, nikt nie wie dlaczego, jutro pogrzeb:(
zostawił 2 córki 6 i 9 lat...i niepracującą żonę, kurcze dołka złapałam ....

Laseczki mam parę, e-booków na temat pielęgnacji i wychowania dziecka w tym Tracy Hogg język niemowląt, i poradnik Pawła Zawitkowskiego - kto jest chętny to przysyłać e-maile na PW to Wam powysyłam, myślę ,że warto.

Tymczasem, papatki

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

ronia
Nikula to nie wesolo współczuje

a ebooka na temta karmienia piersią nie masz??

no w 2 czy 3 jest w treści rozdział, na temat karmienia piersią.
Mężus jedzie jutro na pogrzeb, ja go też znałam ale chyba odpuszczę, zawsze to przykre emocje i jeszcze nie daj Boże urodzę, szkoda mi jego rodziny...kurczę, młody facet 34 lata, powiesił się:( z powodu kłopotów finansowych najprawdopodobniej ale lipa ... zawsze ta kasa:(

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
ronia
Nikula to nie wesolo współczuje

a ebooka na temta karmienia piersią nie masz??

no w 2 czy 3 jest w treści rozdział, na temat karmienia piersią.
Mężus jedzie jutro na pogrzeb, ja go też znałam ale chyba odpuszczę, zawsze to przykre emocje i jeszcze nie daj Boże urodzę, szkoda mi jego rodziny...kurczę, młody facet 34 lata, powiesił się:( z powodu kłopotów finansowych najprawdopodobniej ale lipa ... zawsze ta kasa:(
masz to do podesłania na email ?

Odnośnik do komentarza

ronia
madziaa i jak strach przed porodem przeszedł troszkę ?

Troszke tak.Teraz mój T jak widzi,że sie skrzywie jak mam skurcz to ma wieelkie oczy:smiech: A dzisiaj skurcze mnie troszke coś męczą
A musze jechać do męża babci bo ma imieniny w sobote,ale nas nie będzie więc jedziemy dzisiaj. I do znajomych po karuzelke bo odkupujemy od nich :)

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Agatha
"Warto karmić piersią" Magdalena Nehring-Gugulska
"Co nieco o rozwoju dziecka" Paweł Zawitkowski

Obie polecam, przemawiają do mnie w każdym razie a jak będzie z praktyka czas pokaże.

Chyba o takie pozycje Ci chodziło bo moja pierwsza myśl była nieco inna:)
ja z książek mam dwie takie wielkie knigi ale w domku autora nie pamiętam
pierwszy rok życia dziecka i druga część o starszych dzieciach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...