Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Tosia27
no właśnie Roniu - moze wiecej czekolady:) słodycze dobre na zły humorek:)co do lodów to ja mam parcie na bakaliowe albo śmietankowe z mc donalda z polewą truskawkową:)
nagorsze jest jak się coś chce ale nie wiadomo co:) ja chodzę wtedy i zaglądam kilka razy do lodówki i zazwyczaj nic nie biorę:(
u mnie te kuksańce są wyczuwalne wczoraj np. czuli je mój szwagier i jego żonka:)
kilka dni temu dostała moja mama:)

a później po czekoladzie "przyjemny relaks" w WC jakąś godzinkę jak ostatnio musiałabym sobie zarezerować :lol: :Nieśmiały: Ile ja się namęczyłam :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

ronia
karol27
Cześć Brzuchy, jak minął dzionek?
Justynko super ta stronka z wielkością dzidziusia - bardzo przydatne dane:)

...gdzie te mamusie, które dzisiaj miały usg...coś się nie odzywają na razie...

Mnie synek kopie teraz mocno nawet w ciągu dnia, fajne uczucie, mąż sie ucieszy, bo jeszcze do niedawna te kopniaki były słabo wyczuwalne - teraz pewno jak przyłoży rękę do brzucha to zostanie porządnie skopany;-)
moja teraz właśnie nie wiem może głodna w sumie ja też jakby głodna ciutek :Oczko:

Jak samopoczucie Karol ?
Dzięki Roniu, wszystko ok - fajny dzionek dzisiaj, taki słoneczny...Od razu milej się żyje...Ja dziś znów w delegacji cały dzień, jakoś dziwnie czułam się w aucie, taka rozkojarzona (na pewno przez ciążę) - zdałam sobie sprawę, że muszę bardzo uważać, żeby jakiegoś głupstwa nie zrobic...

Odnośnik do komentarza

karol27
ronia
karol27
Cześć Brzuchy, jak minął dzionek?
Justynko super ta stronka z wielkością dzidziusia - bardzo przydatne dane:)

...gdzie te mamusie, które dzisiaj miały usg...coś się nie odzywają na razie...

Mnie synek kopie teraz mocno nawet w ciągu dnia, fajne uczucie, mąż sie ucieszy, bo jeszcze do niedawna te kopniaki były słabo wyczuwalne - teraz pewno jak przyłoży rękę do brzucha to zostanie porządnie skopany;-)
moja teraz właśnie nie wiem może głodna w sumie ja też jakby głodna ciutek :Oczko:

Jak samopoczucie Karol ?
Dzięki Roniu, wszystko ok - fajny dzionek dzisiaj, taki słoneczny...Od razu milej się żyje...Ja dziś znów w delegacji cały dzień, jakoś dziwnie czułam się w aucie, taka rozkojarzona (na pewno przez ciążę) - zdałam sobie sprawę, że muszę bardzo uważać, żeby jakiegoś głupstwa nie zrobic...
karol a wiesz że ja też jestem jakaś taka rozkojarzona za kierownicą ? Kilka razy złapałam się na tym że zasuwam sobie szczęśliwa jak kucyk w krainie tęczy mało co uwazając jak jadę skręcam, otoczenie drogi. Jade i jakoś tak błogo mi ... ale jak sobie pomyśle że skręcając w błogości mogłam zachaczyć o drzewko to wtedy jakiś gorąc czuje w sobie. Jakoś tak inne myśli rozpraszają moją uwagę.

Odnośnik do komentarza

ronia
karol27
ronia

moja teraz właśnie nie wiem może głodna w sumie ja też jakby głodna ciutek :Oczko:

Jak samopoczucie Karol ?
Dzięki Roniu, wszystko ok - fajny dzionek dzisiaj, taki słoneczny...Od razu milej się żyje...Ja dziś znów w delegacji cały dzień, jakoś dziwnie czułam się w aucie, taka rozkojarzona (na pewno przez ciążę) - zdałam sobie sprawę, że muszę bardzo uważać, żeby jakiegoś głupstwa nie zrobic...
karol a wiesz że ja też jestem jakaś taka rozkojarzona za kierownicą ? Kilka razy złapałam się na tym że zasuwam sobie szczęśliwa jak kucyk w krainie tęczy mało co uwazając jak jadę skręcam, otoczenie drogi. Jade i jakoś tak błogo mi ... ale jak sobie pomyśle że skręcając w błogości mogłam zachaczyć o drzewko to wtedy jakiś gorąc czuje w sobie. Jakoś tak inne myśli rozpraszają moją uwagę.
To bardzo niebezpieczne - ja czuję się tak, jakby bodźce zewnętrzne docierały do mnie dużo wolniej niż normalnie...i te myśli o zupełnie innych sprawach podczas jazdy, brak podzielnosci uwagi....Musimy bardzo uważać!

Odnośnik do komentarza

Tosia27
Karol a Ty długo zamierzasz tak jeszcze jeździć w delegacje? Qrcze coś w tym jest że my zamyślone, bo ja też sie na tym złapałam, więc bezpieczniej by było dla Ciebie i dzidzi by jednak jak już musisz pracować to na miejscu...

wiesz Tosiu taką mam pracę...Te wyjazdy nie są bardzo częste, ale jednak raz na jakis czas wzywają mnie obowiązki...Zobaczymy ile dam radę jeździc, jak brzuch bardzo urośnie to pewnie juz nie będę się "delegować", jednak póki co...poza rozkojarzeniem czuję się w miarę dobrze...Wiesz ja nie lubię tak siedzieć w jednym miejscu, lubię, jak coś się dzieje dookoła mnie;-)

Odnośnik do komentarza

ronia
karol27
Dziewczynki jutro zaczynam 23 tydzień - wg mojej książki "W oczkiwaniu na dziecko" to już początek szóstego miesiąca:) hehe czuję się juz dojrzałą cieżarówką;-)

to dobrze graty
...
a za Tobą i ja :) mnie w karcie ciązy na 28dni już chyba od tygodnia się wyświetla że 6 miesiąc :)

..jeszcze ok. cztery tygodnie i skończymy drugi trymestr...Matko jak to leci szybko...Czujecie jak teraz rosną nam brzuchy? Mój powiększa się z dnia na dzień dosłownie:D

Odnośnik do komentarza

karol27
ronia
karol27
Dziewczynki jutro zaczynam 23 tydzień - wg mojej książki "W oczkiwaniu na dziecko" to już początek szóstego miesiąca:) hehe czuję się juz dojrzałą cieżarówką;-)

to dobrze graty
...
a za Tobą i ja :) mnie w karcie ciązy na 28dni już chyba od tygodnia się wyświetla że 6 miesiąc :)

..jeszcze ok. cztery tygodnie i skończymy drugi trymestr...Matko jak to leci szybko...Czujecie jak teraz rosną nam brzuchy? Mój powiększa się z dnia na dzień dosłownie:D

nie przykro mi ja nic nie czuje .. tzn czuje jakby mi flaczki z dołu przechodziły bardziej do góry plus fakt podnoszenia się macicy która pewnie wszystko wyciska.

Odnośnik do komentarza

Tosia27
teraz to już mi jakoś szybciej lecą te tygodnie:) najgorzej było do 12 tygodnia...
no właśnie prawie dojrzałe z nas ciężarówki a mi mówią że wyglądam jakby mnie wzdęło po fasoli:(

:hahaha::hahaha:
ale mnie dzisiaj rozśmieszacie Koleżanki:)
Tosiu nie martw się, teraz urośnie Ci duuuży brzuszek i już nikt nie bedzie miał wątpliwości z jakiego to powodu:)

Odnośnik do komentarza

karol27
Tosia27
teraz to już mi jakoś szybciej lecą te tygodnie:) najgorzej było do 12 tygodnia...
no właśnie prawie dojrzałe z nas ciężarówki a mi mówią że wyglądam jakby mnie wzdęło po fasoli:(

:hahaha::hahaha:
ale mnie dzisiaj rozśmieszacie Koleżanki:)
Tosiu nie martw się, teraz urośnie Ci duuuży brzuszek i już nikt nie bedzie miał wątpliwości z jakiego to powodu:)
później pomyślą że połknęłaś arbuza w całości :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...