Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

kaja09
qlczak
kaja09

o!!!!! To ty kiedy masz? Będziecie podglądać co macie?

dwa dni po tobie
juz nie mogę się doczekać, odliczam dni i wymyśłam jakieś wcześniejsze daty, np. Wiosna, czy urodzinki hahaha.

hahaha! Kochana! Ja przeprowadzkę wymyśliłam by szybciej zleciało!!!!;)

nooooo ja też sie kręce po mieszkaniu i grzebie to tu to tam, bo jak pisałam muszę tę kuchnię zrobić, to mi później szybko zleci :D ale mimo doczekać się nie mogę :D

Odnośnik do komentarza

mpearl
joanna es
Sukienka fajowa... szkoda ze ja nie moge kupowac sukieneczek :(

ale możesz kupować różne bojówki, bluzy z kapturem i inne bajeranckie ciuszki:)
i tu się zgodze dzisiaj widziałam mase fajnych ciuchów dla facecików
akuracik chyba jak na złość :lol:

mpearl wiem że wciąga boje się tego bardzo ...

Odnośnik do komentarza

Kaju witaj wśród żywych:) Powodzenia przy przeprowadzce...Widzę, że usg masz 3 dni po mnie, szybko zleci...

Roniu sukieneczka śliczna, wiesz, też skrycie marzę o córeczce i tych wszystkich pięknych ciuszkach, które można dostać dla dziewuszek...

Niedawno okazało się, że moja koleżanka z pracy też jest w ciąży w 9 tygodniu...Bidulka skarżyła się, że musi co chwilę latac do toalety (mnie na szczęście trochę to przeszło) no i że wymiotuje itp...Cóż, ciaża ciąży nierówna...Też macie taką awersję do zapachów - z kuchni, perfum itp? U mnie to się nasiliło bardzo, jako że na codzień też mam dość wyczulony węch, ale teraz to ekstremalnie - nie mogę sie perfumować, a nie daj boże jak złapię jakiś zapach z kuchni we włosy - istna masakra!!!

Odnośnik do komentarza

hmmm wiesz nie mam jakiegoś pewnego przeczucia...wszystko wskazuje na dziewczynkę (nawet mój sen - choć podobno sny sprawdzają sie odwrotnie - a mnie śniło się, że miałam piękną córeczkę i że fajnie ssała mleczko z cyca), ale nie chcę się nastawiać...Ciązę znoszę inaczej niż z synem, ale wiem od znajomych, że to nic nie oznacza...Także pozostaje mi czekać do 30 marca...

Odnośnik do komentarza

u mnie tez jest inaczej niż z synkiem więc tak troszkę podejrzewałam i przeczucie było własnie w tą stronę, zresztą wszystkie laseczki i tabeleczki teściki mówiły własnie że dziewczynka.
Poprzednio miałam wewnętrzną świadomość że będzie chłopak i był. My mamy chyba mamy coś takiego w sobie takie przeczucie. ;) To fajne jest

Odnośnik do komentarza

No cześć dziewczynki!!!
Ja oczywiście melduję się z rana! Muszę Wam powiedzieć, że odkręciłam dzisiaj mojemu mężowi numer.Hihi Obudziłam się o 6:07, patrzę za okno a tu tak widno i budzę mojego męża, że zaspał do pracy. Mały szczegół dzisiaj przecież jest sobotaaaaaaaa.:36_11_1:
Także jestem zakręcona od samego rana:36_2_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1rqgk0yhcd.png
http://s10.suwaczek.com/19980425310123.png

Odnośnik do komentarza

karol27
ronia
karol27
Teraz mi przypomniałaś, że z tej chińskiej wróżby wyszła mi dziewczynka:) Zobaczymy, czy się sprawdzi...

a jaka to chińska wróżba ?

Taka tabelka - była tu kiedyś wklejona - sprawdza się swój rok urodzenia i miesiac zapłodnienia i wychodzi płeć dziecka:)

...zapomniałam dodać, ze z synem ta wróżba mi się sprawdziła, może teraz również się sprawdzi...

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki wpadam sie przywitac i pozegnac....jutro o 6 00 wylatuje do Londynu do meza musze mu pomuc w przeprowadzce Nikolka zostaje z moimi rodzicami,bede strasznie tesknic za nia no ale musze mu pomuc wiecie jak to jest z facetami:) jak bede miala czas to bede pisac jesli nie to odezwe sie jak wroce 2-kwietnia...dzis jade o 16 30 do warszawy do rodzinki o 3 rano odtransportuja mnie na lotnisko i lece....wiec trzymajcie sie cieplutko,zdrowo i buziaczki w brzuszki dla wszystkich papatki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

aneta1808
Czesc dziewczynki wpadam sie przywitac i pozegnac....jutro o 6 00 wylatuje do Londynu do meza musze mu pomuc w przeprowadzce Nikolka zostaje z moimi rodzicami,bede strasznie tesknic za nia no ale musze mu pomuc wiecie jak to jest z facetami:) jak bede miala czas to bede pisac jesli nie to odezwe sie jak wroce 2-kwietnia...dzis jade o 16 30 do warszawy do rodzinki o 3 rano odtransportuja mnie na lotnisko i lece....wiec trzymajcie sie cieplutko,zdrowo i buziaczki w brzuszki dla wszystkich papatki:)

Anetko szczęśliwej podróży i powrotu:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...