Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ania_83
madziaas
ania_83
a i z nowości Mikołaj się czołga na łokciach i kolanach i robi to już coraz szybciej, gdzie chce to już sobie dojdzie ::):

Super::):
Mój też:)

też fajnie, mi się śmiać chce on to tak śmiesznie robi

Noo :) Ja sie śmieje bo mały już tak do raczkowania sie podnosi,dupka już wyżej, śmieszny jest:smiech:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Izak1979

pewnie nie jedna się na mnie obruszy, ale nie mogę jak papużka przytakiwać i zgadzać sie z tym co piszecie. Mogę być tym kim jestem i mieć inny pogląd...

co musiałoby się wydarzyć, żeby poruszyć ludzi do głębi..chcecie to mnie zlinczujcie...

Izak ja nie zamierzam linczować, ani osądzać, ani nic. Fajnie, że napisałaś swoje zdanie. Ja nie włączam tv, chciałam obejrzeć w sobotę film nagrany, ale stwierdziłam, że nie wypada skoro wszystkie kanały nadają tę katastrofę. Dziewczyny też wypowiedziały swoje zdanie, akurat ten temat nie jest odpowiedni do "prowokowania" ale na tym polega dyskusja, że każdy wypowiada się z eswojego punktu widzenia. Szanuję Twoje zdanie i dziewczyn. Myślę, że żadna na Ciebie nie naskoczy i nie zmieni to Jej stosunku do Ciebie :oczko:

Odnośnik do komentarza

Cześć, wpadam na chwilkę, bo mogę akurat:Oczko:

Roniu, mój Rojberek też zasypiając strasznie się wierci i często odpływa w objęcia Morfeusza na brzuszku z dupką do góry, a zanim uśnie to również czołga się, raczkuje, mało....wali głową w siatkę od kojca jakby chciał ją przebić. Cyrk, czasem tak się uśmiejemy. Szkoda tylko że często jęczy podczas tych wygibasów bo usnąć nie może.
Basiu, gratuluję jedynki::):
Feri, rude jest piękne:Psoty: więc nawet jeśli włosy Ci świecą w słońcu na ten kolor to się nie przejmuj. Co do piszczenia, to mojemu Małemu już przeszło. A jeszcze "wasza" wczorajsza wysypka...przypomniało mi się, że jak mój Mały miał na brodzie wysypkę to lekarka powiedziała, że to jakieś uszkodzenie mechaniczne czyli np. dotykał buźką czyjegoś swetra wypłukanego lub wypranego w czymś co mu szkodzi i zaleciła kupić w aptece tłusty krem Dermobaza (polecam, nie jest drogi około 7 zł, z dobry) i często smarować buziaka.
Kasia, pochwal się po wizycie u fryzjera.
Qlczaku, zagłosowane:wybierz_mnie:.
Ania 83, super, że pobalowaliście, oj też bym chciała. My zostaliśmy zaproszeni na wesele w lipcu,. ale nie możemy na nie pojechać z różnych przyczyn, ech::(:
Mama_Monika, ja również czekam na górne jedynki, albo kiełki, bo zdaje się iż jedne i drugie się pchają. Marudzenia jest przy tym co niemiara i budzi się często po kilka razy w ciągu drzemki a także w nocy, no zmęczona jestem.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

qlczak
ferinka
Czyli lipa... bo nie w każdej przeglądarce się da;/

aaaaaaa, mnie przekierowuje do IE, to może niżej wkleje taki link jak wczoraj miałam?

Izak1979
Q kliknęłam. Raz czy codziennie klikać?

Mozna raz dziennie, do 25.04. Sprawdza IP, więc nie zatwierdzi więcej jak raz na dobę, chyba że się IP zmienia :oczko:

ja mam dwa kompiki to Ci kliknę z dwóch..

Szymon - 6 lat; Maciuś - 3 lata; Zosia - 2 latka.

Odnośnik do komentarza

Izak1979
qlczak
ferinka
Czyli lipa... bo nie w każdej przeglądarce się da;/

aaaaaaa, mnie przekierowuje do IE, to może niżej wkleje taki link jak wczoraj miałam?

Izak1979
Q kliknęłam. Raz czy codziennie klikać?

Mozna raz dziennie, do 25.04. Sprawdza IP, więc nie zatwierdzi więcej jak raz na dobę, chyba że się IP zmienia :oczko:

ja mam dwa kompiki to Ci kliknę z dwóch..

jak różne IP to super :D

Uciekam do pediatry na kontrolne mierzenie i ważenie :oczko:

Odnośnik do komentarza

Izaak, szanuję Twoje zdanie. ale również zdanie Dziewczyn.

Moja opinia na ten temat jest następująca. Śmierć człowieka jest tak wielką zagadką i niepojętym dla wielu serc wydarzeniem iż reakcje w takich sytuacjach mogą być wielorakie. Ja oglądając wczoraj TV pomyślałam sobie, że czasem rozmawianie na jakiś temat przez długi czas pozwala się z pewnymi wydarzeniami oswoić i pogodzić. Sądzę. że opinia publiczna nie mogłaby pozwolić sobie w tym momencie na roztrząsanie innych niż ta spraw ponieważ właśnie to wydarzenie o którym tak teraz głośno dotyczy każdego z nas. Zauważyć należy również, że informacje które są przekazywane przez media, to zazwyczaj relacje z tego co aktualnie dzieje się w kraju i za granicą w związku z katastrofą która miała miejsce pod Smoleńskiem. Nie zapominajmy także o tym, że zawsze wspomina się osoby które zmarły, a już tym bardziej tych, którzy odeszli śmiercią nagłą, nieoczekiwaną. W tym przypadku osób tragicznie zmarłych jest niemalże 100 - jak więc powiedzieć o nich w ciągu półgodzinnych Wiadomości czy Faktów...No nie da się.

Ludzie doceniają innych dopiero po śmierci,a szkoda. Wydarzenia, których jesteśmy właśnie świadkami powinny uświadomić nam jaki kruchy jest ludzki los i jak bardzo cenna jest każda chwila, szanujmy własne życie, cieszmy się dniem dzisiejszym, bo nie wiemy co zdarzy się jutro.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno...nie na TV świat się kończy. Ten cud techniki jest tak fajnie skonstruowany, że można wyłączyć go w każdej chwili. A mając dzieci człowiek raczej na nudę nie powinien narzekać. Uściskać swoje pociechy, rozłożyć kocyk na dywanie i pobawić się beztrosko...to nie jest trudne i odbiornik telewizyjny nie jest do tego potrzebny.

To do osób które denerwują się informacjami podawanymi przez media.

A poza tym to pozdrawiam Was serdecznie.
Wszystkich.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha

Feri, rude jest piękne:Psoty: więc nawet jeśli włosy Ci świecą w słońcu na ten kolor to się nie przejmuj. Co do piszczenia, to mojemu Małemu już przeszło. A jeszcze "wasza" wczorajsza wysypka...przypomniało mi się, że jak mój Mały miał na brodzie wysypkę to lekarka powiedziała, że to jakieś uszkodzenie mechaniczne czyli np. dotykał buźką czyjegoś swetra wypłukanego lub wypranego w czymś co mu szkodzi i zaleciła kupić w aptece tłusty krem Dermobaza (polecam, nie jest drogi około 7 zł, z dobry) i często smarować buziaka.

Ja 3 lata miałam poświatę rudego jak kiedyś zrobiłam trwałą :( nie mogłam się pozbyć tego :P:P:P
NO ale na szczęście ta farba znika po paru myciach :)
A poza tym ja mam dziwne włosy poważnie. BO mi TRWAŁA farba schodzi po 2 miesiącach więc ja nie ma problemu z odrostami :) (no chyba że robię jaśnieszą farbę niż naturalny kolor włosów)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

A jeszcze się pochwalę. Dawid ostatnio mówi "ojej":Oczko:. Macha również nieustannie językiem wydając różne dźwięki w stylu "bla, bla, ble ble" i pokazuje wszystko palcem wskazującym. Śmieszne to, nosi się go po domu, a on ciągle z tym wyciągniętym w górę paluszkiem. Jestem w nim niesamowicie zakochana, ach.::):

A waży 9500kg.

Jeszcze jedno - ostatnio odbierałam poród kotki - jestem kocią mamą::):

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

ferinka
aganiecha

Feri, rude jest piękne:Psoty: więc nawet jeśli włosy Ci świecą w słońcu na ten kolor to się nie przejmuj. Co do piszczenia, to mojemu Małemu już przeszło. A jeszcze "wasza" wczorajsza wysypka...przypomniało mi się, że jak mój Mały miał na brodzie wysypkę to lekarka powiedziała, że to jakieś uszkodzenie mechaniczne czyli np. dotykał buźką czyjegoś swetra wypłukanego lub wypranego w czymś co mu szkodzi i zaleciła kupić w aptece tłusty krem Dermobaza (polecam, nie jest drogi około 7 zł, z dobry) i często smarować buziaka.

Ja 3 lata miałam poświatę rudego jak kiedyś zrobiłam trwałą :( nie mogłam się pozbyć tego :P:P:P
NO ale na szczęście ta farba znika po paru myciach :)
A poza tym ja mam dziwne włosy poważnie. BO mi TRWAŁA farba schodzi po 2 miesiącach więc ja nie ma problemu z odrostami :) (no chyba że robię jaśnieszą farbę niż naturalny kolor włosów)

Nie martw się Feri, ja też mam ciężkie do farbowania włosy. Odkąd raz zrobiłam rudy - każda farba(ciemny blond, brąz, kasztan) na moich włosach wygląda jak ruda. Nie stresuję się tym póki co bo nie mam parcia na zmianę koloru.:Psoty:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
A jeszcze się pochwalę. Dawid ostatnio mówi "ojej":Oczko:. Macha również nieustannie językiem wydając różne dźwięki w stylu "bla, bla, ble ble" i pokazuje wszystko palcem wskazującym. Śmieszne to, nosi się go po domu, a on ciągle z tym wyciągniętym w górę paluszkiem. Jestem w nim niesamowicie zakochana, ach.::):

A waży 9500kg.

Jeszcze jedno - ostatnio odbierałam poród kotki - jestem kocią mamą::):

gratkuje nowego słownictwa.
A już się bałam że mój tylko tak bebla :):):):) i że mu może coś nie pasuje :)
No i Dawcio ci pokazuje co i gdzie jest zakochana mamusiu :)

Pozdrawiam kocia mamo :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

aganiecha
ferinka
aganiecha

Feri, rude jest piękne:Psoty: więc nawet jeśli włosy Ci świecą w słońcu na ten kolor to się nie przejmuj. Co do piszczenia, to mojemu Małemu już przeszło. A jeszcze "wasza" wczorajsza wysypka...przypomniało mi się, że jak mój Mały miał na brodzie wysypkę to lekarka powiedziała, że to jakieś uszkodzenie mechaniczne czyli np. dotykał buźką czyjegoś swetra wypłukanego lub wypranego w czymś co mu szkodzi i zaleciła kupić w aptece tłusty krem Dermobaza (polecam, nie jest drogi około 7 zł, z dobry) i często smarować buziaka.

Ja 3 lata miałam poświatę rudego jak kiedyś zrobiłam trwałą :( nie mogłam się pozbyć tego :P:P:P
NO ale na szczęście ta farba znika po paru myciach :)
A poza tym ja mam dziwne włosy poważnie. BO mi TRWAŁA farba schodzi po 2 miesiącach więc ja nie ma problemu z odrostami :) (no chyba że robię jaśnieszą farbę niż naturalny kolor włosów)

Nie martw się Feri, ja też mam ciężkie do farbowania włosy. Odkąd raz zrobiłam rudy - każda farba(ciemny blond, brąz, kasztan) na moich włosach wygląda jak ruda. Nie stresuję się tym póki co bo nie mam parcia na zmianę koloru.:Psoty:

ale Tobie pięknie w rudym :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

aganiecha
A jeszcze się pochwalę. Dawid ostatnio mówi "ojej":Oczko:. Macha również nieustannie językiem wydając różne dźwięki w stylu "bla, bla, ble ble" i pokazuje wszystko palcem wskazującym. Śmieszne to, nosi się go po domu, a on ciągle z tym wyciągniętym w górę paluszkiem. Jestem w nim niesamowicie zakochana, ach.::):

A waży 9500kg.

Jeszcze jedno - ostatnio odbierałam poród kotki - jestem kocią mamą::):

hehe to gratuluje kocia mamusiu postępów małego człowieka :hahaha: mój paluszkiem tylko na butelke pokazuje :oczko:

My po ważeniu i mierzeniu 73cm?????? jakoś mało bo ubranka 80/86nosi i waży 9270kg, spodziewałam sie więcej ale podobno dobrze, bo 500g przybral w 6tyg.

Odnośnik do komentarza

aganiecha
A jeszcze się pochwalę. Dawid ostatnio mówi "ojej":Oczko:. Macha również nieustannie językiem wydając różne dźwięki w stylu "bla, bla, ble ble" i pokazuje wszystko palcem wskazującym. Śmieszne to, nosi się go po domu, a on ciągle z tym wyciągniętym w górę paluszkiem. Jestem w nim niesamowicie zakochana, ach.::):

A waży 9500kg.

Jeszcze jedno - ostatnio odbierałam poród kotki - jestem kocią mamą::):

Pięknie::):
Kocia mama:)

Q to Rumcajsik ładnie waży:oczko:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...