Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba za chwile nie wyrobie przez moja przyszla tesciowa:/ moj pojechal dzis do swojej miejscowosci po to zaswiadczenie do proboszcza co ma byc chrzestnym. I proboszcza nie bylo, byl tylko wikariusz a ten ze nawet jakby proboszcz byl to mu nie wypisze bo on juz tam jest skreslony. A wiecie dzieki komu dzieki swojej mamusce.... bo na koledzie jak ksiadz jej sie pytal gdzie jest J to mu powiedzial ze tu juz nie mieszka ze mieszka u dziewczyny w sierakowie. I ten go wykreslil z listy parafian. Fakt u nas ksiadz go wpisal jak byl na koledzie. ALe drazni mnie to ze ona przed tym ich proboszczem ukrywa ze jest mala, pochowala jego zdjecia zeby tylko sie nie dowiedzial ze J ma dziecko a jest bez slubu koscielnego a to ze nie mieszka juz tam to mu powiedziala. A watpie zeby moj proboszcz mu wystawil zasw. bo jak mielismy nauki na chrzsciny malej to ksiadz mowil ze jak sie zyje w wolnym zwiazku czy ma sie slub cywilny a mieszka sie razem i ma sie dziecko to nie mozna byc chrzestnym, isc do spowiedzi itd. ze tylko mozna byc swiadkiem na slubie. Wiec zrobilo sie nie ciekawie. Bo tam gdzie chrzciny maja byc to ksiadz powiedzila ze jak zalatwi sobie zaswiad. to moze byc. Normalnie porab... tesciowa mi sie trafila nie? chyba jej pare slow powiem bo nie wytrzyam.sorki ale nie trawie tej kobiety!!! upss przepraszam ze zanudzam swoimi problemami.

http://www.suwaczek.pl/cache/f441d20d35.png

http://s8.suwaczek.com/20110910310214.png

http://s2.pierwszezabki.pl/027/0272739b0.png?7925

Odnośnik do komentarza

agaa875
Ja chyba za chwile nie wyrobie przez moja przyszla tesciowa:/ moj pojechal dzis do swojej miejscowosci po to zaswiadczenie do proboszcza co ma byc chrzestnym. I proboszcza nie bylo, byl tylko wikariusz a ten ze nawet jakby proboszcz byl to mu nie wypisze bo on juz tam jest skreslony. A wiecie dzieki komu dzieki swojej mamusce.... bo na koledzie jak ksiadz jej sie pytal gdzie jest J to mu powiedzial ze tu juz nie mieszka ze mieszka u dziewczyny w sierakowie. I ten go wykreslil z listy parafian. Fakt u nas ksiadz go wpisal jak byl na koledzie. ALe drazni mnie to ze ona przed tym ich proboszczem ukrywa ze jest mala, pochowala jego zdjecia zeby tylko sie nie dowiedzial ze J ma dziecko a jest bez slubu koscielnego a to ze nie mieszka juz tam to mu powiedziala. A watpie zeby moj proboszcz mu wystawil zasw. bo jak mielismy nauki na chrzsciny malej to ksiadz mowil ze jak sie zyje w wolnym zwiazku czy ma sie slub cywilny a mieszka sie razem i ma sie dziecko to nie mozna byc chrzestnym, isc do spowiedzi itd. ze tylko mozna byc swiadkiem na slubie. Wiec zrobilo sie nie ciekawie. Bo tam gdzie chrzciny maja byc to ksiadz powiedzila ze jak zalatwi sobie zaswiad. to moze byc. Normalnie porab... tesciowa mi sie trafila nie? chyba jej pare slow powiem bo nie wytrzyam.sorki ale nie trawie tej kobiety!!! upss przepraszam ze zanudzam swoimi problemami.

uuuuuuuu, no ja już sie wypowiadałam na ten temat, ale teraz sytuacja nieciekawa jest. Poradzic nic nie poradzę, bo nie wiem co i jak. Tylko dużo siły i cierpliwości życzę. Ja to pewnie bym pojechała z dzieckiem do proboszcza, żeby sie dowiedział własnie. Jeżeli nie jest zameldowany u Ciebie to chyba nie może wykreślić? a jest zameldowany?

Odnośnik do komentarza

agaa875
ze moze byc ojcem chrzestnym... musi miec od swojego proboszcza takie zaswiadczenie i dac temu proboszczowi gdzie ma byc chrzest sw

Aga, ale na jakiej podstawie jest wydawane to zaswiadczenie, bo że bierzmowany to z parafii gdzie był bierzmowany, zaświadczenie z chrztu tam gdzie był chrzczony, także dlatego pytam, bo mnie sie wydawało, ze to potrzebne zaświadczenie, że jest sie bierzmowanym....

Odnośnik do komentarza

qlczak
madziaas
Czytam właśnie o tym konkursie co jest tutaj i dobrze,że będą sprawdzać po IP czy sie nie głosowało z jednego kompa. Ja poprosiłam o głosy koleżanki z innego forum i niektórym widze,że sie tu spodobało::):

tak to często bywa :D
hej hej widziałam Ren to chyba fumfela Twoja ? :D

Odnośnik do komentarza

ronia
qlczak
madziaas
Czytam właśnie o tym konkursie co jest tutaj i dobrze,że będą sprawdzać po IP czy sie nie głosowało z jednego kompa. Ja poprosiłam o głosy koleżanki z innego forum i niektórym widze,że sie tu spodobało::):

tak to często bywa :D
hej hej widziałam Ren to chyba fumfela Twoja ? :D
Tak::): A skąd wiesz?:)

ronia
dobra ide jutro postaram się być bo masakra jakaś

musze z ciekawości zapytać Madziu na jakim forum jeszcze przesiadujesz?

Spadam musze zrobić małżonkiem się zająć :hahaha:

Na baby boom:oczko:
Leć leć:hahaha:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

ronia
:hahaha: skąd wiem .... wszystko wiem :hahaha:

Ren wpada czasem do nas na II kreseczki sezon 2 :D
i ma w podpisiku naszego Madziaska z Kacperaskiem :) i prosi o głosik więc nie wyprzesz się :D

i gdzie lepiej :lol: tiu czy tiam ?

Aaaa::): Nie wypre sie::):
I tu i tam fajnie:oczko: Ale tu lepiej jest teraz,tam zmienili forum,kolorystyke i w ogóle
Jeszcze jest tu moja Agapas i Kingaewa:))

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ronia
:hahaha: skąd wiem .... wszystko wiem :hahaha:

Ren wpada czasem do nas na II kreseczki sezon 2 :D
i ma w podpisiku naszego Madziaska z Kacperaskiem :) i prosi o głosik więc nie wyprzesz się :D

i gdzie lepiej :lol: tiu czy tiam ?

Aaaa::): Nie wypre sie::):
I tu i tam fajnie:oczko: Ale tu lepiej jest teraz,tam zmienili forum,kolorystyke i w ogóle
Jeszcze jest tu moja Agapas i Kingaewa:))
no i fajnie zapraszamy

lece buziak!

Odnośnik do komentarza

ronia
madziaas
ronia
:hahaha: skąd wiem .... wszystko wiem :hahaha:

Ren wpada czasem do nas na II kreseczki sezon 2 :D
i ma w podpisiku naszego Madziaska z Kacperaskiem :) i prosi o głosik więc nie wyprzesz się :D

i gdzie lepiej :lol: tiu czy tiam ?

Aaaa::): Nie wypre sie::):
I tu i tam fajnie:oczko: Ale tu lepiej jest teraz,tam zmienili forum,kolorystyke i w ogóle
Jeszcze jest tu moja Agapas i Kingaewa:))
no i fajnie zapraszamy

lece buziak!

Leć ::):
Ja też uciekam,mój mąż niestety na nocce;/
Miłych snów

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

qlczak
no dobra to teraz ankieta;
które krzesło najładniejsze? stół wenge
Ps. Toska a Ty jakie w koncu kupiłaś?

Krzes�o drewniane ekoskóra CS-90 od meb_com_pl (946732875) - Aukcje internetowe Allegro
Krzes�o drewniane C-23 C23 C 23 od meb_com_pl (947069431) - Aukcje internetowe Allegro
Krzes�o rattanowe! Ratan! Okazja!! (943405573) - Aukcje internetowe Allegro
Tanie Krzes�a!!! (936032812) - Aukcje internetowe Allegro
Nowoczesne Krzesla Krzeslo !!! PROSTE !!! DESIGN (937499135) - Aukcje internetowe Allegro

mi dwie ostatnie aukcje się podobają :36_1_21:

Tosia27

ja kupiłam te:
EXCLUSIVE! KOMPLET 4 KRZES�A K4 EGO - 2 KOLORY (941857020) - Aukcje internetowe Allegro
dzisiaj przyszły:) podobają nam się, no i cena oki była:)
a stół już masz bo ja szukam:/

Już Tośka rwę z głowy włosy..... ja kupiłam za 400zł tylko ze wszystko z drewna. Twoje to jest suuuuuuuuuuper i tanio :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Witam
częstujcie się :kawa::kawa::kawa:

Q mnie sie podobają 2 krzesła i Tosi też fajne, zależy co Ci będzie pasować, ja wybierałam jednocześnie stół i krzesła żeby pasowało

Aga współczuję sytuacji z teściową. Z tego co się orientuje to nie ważne jest miejsce zameldowania tylko zamieszkania, bo tam gdzie mieszkamy jest nasza parafia, wiem coś o tym bo 2 razy się przeprowadzaliśmy. A zaświadczenie ma być od naszego proboszcza że jesteśmy praktykujący czy coś takiego i rzeczywiście słyszałam, że nie chcą wypisywać osobom, które żyją bez ślubu kościelnego, bo w ogóle nie dadzą rozgrzeszenia też

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...