Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczornie:)

Ronia, Ola jest zachwycająca, Oczka ma śliczne. Na tym zdjęciu z bliska wyglądają jak czarne, no miodzio (apropo miodzia, to ja piłam już herbatę z miodem karmiąc piersią i nic Dawidowi nie było. Próbowałam nawet miodu palmowego przywiezionego z Teneryfy i git, ale wiadomo, że każde dziecko jest inne i nie zawsze tak samo zareaguje - przykładem mogą być te zupki o których rozmawiałyście::):). Miałam tę przyjemność oddać setny głos na Olę - wygrałam coś w związku z tym:Oczko:?
Kasia001 może uśnie jak się wymęczył i da Ci pospać. Życzę Ci tego Bidulo.
Blondi, nie przejmuj się, dziecko też człowiek i ma prawo mieć gorszy dzień. Zapewne jutro wszystko wróci do normy.
Madziaas, widzę, że odważyłaś się i zaczynasz wprowadzać nowe pokarmy...::):, pamiętam że jakiś czas temu pisałaś, że Wy jeszcze długo poczekacie na inne jedzonko.:brawo:
Tosia, spoko krzesełko, Maja cała w skowronkach.:wybierz_mnie:
Mpearl, a to Ci się trafił egzemplarz, dobrze że dało się go naprawić. Telefon dla córci śliczny, a mąż nie ma innych zajęć tylko zabawa komórką córki(i do tego psucie:Oczko::Oczko::Oczko:)
Nikula, dzięki za przepisy, na pewno się przydadzą::):
Justyna jak załatwiłaś kupkową sprawę, jest jakaś poprawa u Brusiątka??
Feri, fajny ciuszek na tym rexonowym konkursie, oddałam głos.

A my również dziś zakupiliśmy krzesełko dla Dawisiątka. O takie:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

Agatha
Hej

Roniu Oleńka cud miód, a te oczka....
Qulczaku Nie zdążyłam wypróbować kąpieli bo dziś miałam wizytę, ale dziękuje. Wypróbuje bo sama używam siemienia, ale do innych celów.
Tosiu Wiem, ze trzeba czekać, ale wypadałoby to wreszcie załatwić, ale nie mam co z małym zrobić takie uroki życia z dala od wszystkich.
Aganiecha Ja bym się nie przejmowała, ale uważaj, zeby sobie jajka nie urwał:) Dla niego część ciała jak każda inna. Niech bada i wie co ma!

My po wizycie, nic odkrywczego za 120zł się nie dowiedziałam, ale przynajmniej jestem spokojniejsza.

Basiu Ty pytałaś ile płacimy za usg?:leeee: 150zł.

a czego sie dowiedzialas?

ronia
dziewczyny można miód przy karmieniu piersią ?

silny alergen takze nie zapodawaj calej łychy, musisz spróbować niewiele.

I ja mam pytanie. Czy jak mamy mleczko bebilon to kaszki tez tylko bebilon czy moge robic inne np. nestle na bebilonie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...