Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny:)

Współczuję Wam tych powrotów do pracy.

Tosia, fajnie ciekawie nazwaliście pieska::):
Madziaas, dzięki za zaproszenie na nk ::):

Mój Dawid zafundował mi znów pół nocki nieprzespanej. Od około 4 co chwilę się budził i marudził. Następnie cały dzień nie spał i teraz dopiero(jakiś czas temu) usnął. Może ząbki będą mu szły...mhm.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
A u mnie odwilż i cieszę się z tego niezmiernie bo choć czekałam na śnieg(lubię zimę), to nie podoba mi się brodzenie wózkiem po nieodśnieżonych drogach(także rozumiem Ciebie Agatha:Oczko:)

U nas narazie po odwilży ani śladu, nie dałam rady przepchnąć wózka przez śnieg. Chodziłam po jednym odśnieżonym chodniku w tę i spowrotem, ale jak zaczeli z dachu zgarniać śnieg nie przejmując się, ze na dole ludzie to poszłam do domu.

Odnośnik do komentarza

Agatha
aganiecha
A u mnie odwilż i cieszę się z tego niezmiernie bo choć czekałam na śnieg(lubię zimę), to nie podoba mi się brodzenie wózkiem po nieodśnieżonych drogach(także rozumiem Ciebie Agatha:Oczko:)

U nas narazie po odwilży ani śladu, nie dałam rady przepchnąć wózka przez śnieg. Chodziłam po jednym odśnieżonym chodniku w tę i spowrotem, ale jak zaczeli z dachu zgarniać śnieg nie przejmując się, ze na dole ludzie to poszłam do domu.

To pewnie jacyś bardzo mądrzy panowie byli.:o_no:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Agatha
aganiecha
A u mnie odwilż i cieszę się z tego niezmiernie bo choć czekałam na śnieg(lubię zimę), to nie podoba mi się brodzenie wózkiem po nieodśnieżonych drogach(także rozumiem Ciebie Agatha:Oczko:)

U nas narazie po odwilży ani śladu, nie dałam rady przepchnąć wózka przez śnieg. Chodziłam po jednym odśnieżonym chodniku w tę i spowrotem, ale jak zaczeli z dachu zgarniać śnieg nie przejmując się, ze na dole ludzie to poszłam do domu.

To pewnie jacyś bardzo mądrzy panowie byli.:o_no:

Tak wyjątkowo, a jakiś gamoń z ich ekipy, który był na dole mówi do mnie tak: Ja to bym tak odważnie tu nie chodził z tym wózkiem bo oni tam śnieg zgarniają i już na jeden samochód zwalili bo oni nie patrzą czy ktoś idzie. Witki opadają, a to całe lawiny szły z góry.

Odnośnik do komentarza

Agatha
aganiecha
A co Twój Malec teraz porabia Agatha? Mój siłuje się na brzuszku, próbuje raczkować, ale mu nie wychodzi i z nerwów jęczy.

Smacznie śpi i tak pewnie do 5! codziennie śpi o tej porze a dziś zasnął w 3 minutki.

A, to masz szczęście, ja muszę jeszcze chwilkę poczekać aż się Rojber zmęczy nieco bo niedawno się obudził, wtedy kąpiel i spać (u mnie jest teraz godzinka wcześniej niż u Ciebie).

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Agatha
aganiecha
A co Twój Malec teraz porabia Agatha? Mój siłuje się na brzuszku, próbuje raczkować, ale mu nie wychodzi i z nerwów jęczy.

Smacznie śpi i tak pewnie do 5! codziennie śpi o tej porze a dziś zasnął w 3 minutki.

A, to masz szczęście, ja muszę jeszcze chwilkę poczekać aż się Rojber zmęczy nieco bo niedawno się obudził, wtedy kąpiel i spać (u mnie jest teraz godzinka wcześniej niż u Ciebie).

Czyli godzinowo wychodzi na to samo, a mój dzieć ok. 19 już tak marudzi, że tylko marzę, zeby go wykąpać i położyć bo inaczej to tylko noszenie na raczkach wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza

ronia
ludzie się tu zakopują samochodami u nas
niefajnie to wygląda

mój też był zakopany i dwójka ludzi mu pomagała. Miał szczęście bo to 6 rano :)

Mama_Monika
Siemanko dziewczynki!
Ja oficjalnie wracam 3 marca do pracy, złozyłam o dodatkowe 2 tygodnie macierzyńskiego, napisałam o zaległy urlop wypoczynkowy i tak się uzbierało :)

Lenuśka wpiernicza zupę marchewkową ale butelką, łyżeczka narazie odpada, aczkolwiek próbuję cały czas, narazie się bardzo denerwuje i piszczy hihi

Miałam przerwę w necie bo w przypływie emocji wyrwałam kabel ze ściany łączący mnie ze światem hehe
ojoj bidulo a co to za emocje były??

Tosia27
Hej Dziewczyny
Ja z doskoku bo moje Dzieciątko dla odmiany po kilku spokojnych dniach dziś ma nie najlepszy:( nie da mi nic zrobić bo jak odejdę to jest wrzask:(
Agatha pewnie że idź do pediatry tylko nie wiem czy on pomoże... każe Ci obserwować pewnie co dajesz papu... oby jak najszybciej zlazło to cholerstwo:)
Mpearl pytałaś czy zostawiamy pieska:) tak - zostawiliśmy sobie jedną która ciągle za nami łaziła i się tuliła:) tak wiec mamy Lusie i Fruzie:)
Feri gratuluję takich ocen:)
Pudzio :hahaha:

zamówiłam dziś ten fotelik do karmienia:) juz nie mogę sie doczekać bo dziś znów wszystko wkoło w marchewce:) a i jest jeszcze jeden plus - kieszeń na zabawki pod krzesełkiem:) wreszcie wrzucę je wszystkie w jedno miejsce:)
Krzesełko to bomba sprawa :) I się go bardzo wygodnie karmi :) mój by chciał zjadać całe słoiczki. Jak ona czasem i wpadnie w ryk to mam całe zapaćkane krzesełko, siebie i jego. A czasem nawet pies zostaje opluty. Tak więc jak się kończy żarełko to szybko wsadzam mu butle ze soczkiem :P
tak tak, on mi Pudzia przypominać, tylko jest jedna różnica. Twój jest bardziej przystojny :) Powiedz jak to jest w takich szerokich ramionach ??:):36_1_21: bo mój to serokich nie należy, raczej do wysokich.
A co do ocen to teraz do Mnie kujon mówią. Bo prze egzaminem powiedziałam ze i tak nic nie umiem ... no ale tak było ja tylko czytałam to wszystko od 16 do 2 w nocy :)

mpearl
Współczuje Basiiu tego leczenia kananłowego - nic przyjemnego:(

brr... jak mnie szczęka boli... a kanałowe nienawidzę ;/

aganiecha
Cześć Dziewczyny:)

Współczuję Wam tych powrotów do pracy.

Tosia, fajnie ciekawie nazwaliście pieska::):
Madziaas, dzięki za zaproszenie na nk ::):

Mój Dawid zafundował mi znów pół nocki nieprzespanej. Od około 4 co chwilę się budził i marudził. Następnie cały dzień nie spał i teraz dopiero(jakiś czas temu) usnął. Może ząbki będą mu szły...mhm.
bidulooo wiem co przechodzisz.... :(

aganiecha
Wrzuciłam kilka fotek na ramkowe, jakby ktoś chciał zobaczyć to zapraszam:)

Idę wyjąć ubrania z pralki dopóki Rojber śpi.
słodko wygląda :):)

aganiecha
Kurcze, a może by tak spróbować go wcześniej ululać. Co mi tam, idę, zanim go wykąpie to może się trochę zmęczy. Trzymaj kciuki:Oczko:. Wpadnę po akcji. W razie gdyby Cię nie było to dobrej nocki życzę.

Spróbuj go kłaść wcześniej ja już 3 dzień jak o 19 go kąpie. I on o 20 mi odpływa i odpukać już 3 dzień mi się budzi po 6:) I powiem ci że u nas kąpiel trwa 30min. 10 in sama go kąpie a potem on sam się pluska i ma radochę. Wmęczy się a potem pada już przy jedzeniu :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

madziaas
Cześć dziewczynki
Co za h....y wierczór,przepraszam ale jestem taka wściekła:wsciekly::Wściekły::Wściekły:
Mieliśmy akcje ze szwagierką i teściową:Wściekły:
Jeju czemu my tu mieszkamy,mój T to taki wściekły chodzi,że zaraz coś komuś chyba zrobi

bardzo mi smutno :(:( słonko kochane nie martw się.
Pomyśl sobie że u Mnie teściowa była na weekend i mi jojczyła że chce spać.
A ja dwaj .... niech sobie przypomni jak ja byłam w ciąży a na wiecznie chciała oglądać wrrr... niech się ugryzie w 4 litery :P

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

madziaas
Aganiecha dzięki za przyjęcie zaproszenia, głosik poszedł

Cała przyjemność po mojej stronie:) A co do rodziny to stara prawda, że najlepiej się z nią wychodzi na zdjęciu (i to jeszcze należy stanąć na brzegu, żeby w razie czego móc siebie wyciąć:Oczko:). Współczuję Ci. Widzę, że Twój mąż tak samo nerwowy jak mój. Mój ostatnio tak się wkurzył na swojej siostry chłopaka, że mało sobie nóg nie połamali w drodze do drzwi - 100 razy szybciej wychodzili niż weszli "szwagier" i siostra). Nie chce mi się tutaj wnikać w szczegóły, ale zdecydowanie M. miał rację.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...