Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

madziaas
basia681
witajcie
Przepraszam że nie odpisze ale brak czasu Czytam w wolnym czasie ... tylko go mało. Jedna córcia do szkoły ,a druga do cyca :D Właśnie powielam pytanie o śpiworku ! Maadzias nie jesteś sama :lol:

Właśnie dzisiaj myślałam Basiu,że dawno Cie tu chyba nie widziałam

jakoś dużo na głowie mam ciągle :)
Dzieci najważniejsze, a czasu mi brakuje. Co dzień o 6 wstaje to jakoś daje rade zrobić co chce bo tak kiepsko by było. Lepiej się czuje nawet. Lubie ruch. U nas ok . Mała rosnie z dnia na dzień.

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

basia681
madziaas
basia681
witajcie
Przepraszam że nie odpisze ale brak czasu Czytam w wolnym czasie ... tylko go mało. Jedna córcia do szkoły ,a druga do cyca :D Właśnie powielam pytanie o śpiworku ! Maadzias nie jesteś sama :lol:

Właśnie dzisiaj myślałam Basiu,że dawno Cie tu chyba nie widziałam

jakoś dużo na głowie mam ciągle :)
Dzieci najważniejsze, a czasu mi brakuje. Co dzień o 6 wstaje to jakoś daje rade zrobić co chce bo tak kiepsko by było. Lepiej się czuje nawet. Lubie ruch. U nas ok . Mała rosnie z dnia na dzień.

To fajnie,że wszystko ok u Was
No tak przy dwójce dzieci to ciężej z wolnym czasem

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

basia681
madziaas
basia681
Chrzciny robimy w grudniu w lokalu . Mialas torta ? Mysle ze przymusowo nie ?

Nie Basiu nie mieliśmy torta.Ja robiłam 2 Kopce Kreta,a teściowa z mamą ciasta

qrde to nie wiem A jakie dania mialaś?

Ja miałam rosół,kotlety mielone,schabowe i udka z kurczaka.Do tego ziemniaczki i surówki 3 rodzaje. Potem ciasta,kawka

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Witam i ja , nocny Marek jak zwykle:)
podczytałam , dzieciaki , fajne i szybciutko rosną.
Co do wydatków to u nas ja jestem od mikroekonomii w skali budżetu domowego, mam nawet opracowany plik w excelu i sobie na bieżąco monitoruje wydatki, i jak przegnę to sama muszę łatać:) i ciąć koszty inne. lub karta kredytowa w ruch idzie:) mąż rzadko na konto zagląda, teraz już sie pilnujemy bo choć w sumie nie zarabiamy najmniej ale dużo tez nie to czasem odwalimy babola tak jak we wrześniu ...dostaliśmy kaskę za małego z ubezpieczenia mojego i męża, ja dostałam za pobyt w szpitalu 1000 zł, i becikowe jeszcze i mąż z pracy urlopowe no i od mojego taty kaskę żeby dla małego coś kupić ...no i wydaliśmy uwaga! 11 tysięcy przez miesiąc!!! zdolni jesteśmy...no ale kupiliśmy
-monitor oddechu
- nawilżacz powietrza
- sterylizator
- ubranka
- 1 dawka szczepionki'
- zapas butelek
- zapas kosmetyków
trochę na lekarzy, ja kupiłam sobie ze 2 bluzki i jeansy, mąż jeansy
a reszta się jakoś rozpłynęła, na bzdury szczerze...
dlatego postanowiłam założyć plik z budżetem domowym i się bardziej kontrolować tym bardziej że szybkimi krokami zbliża się wychowawczy.
a teraz musimy troszkę się gimnastykować bo chrzciny trzeba zrobić.
Byliśmy u rehabiltanta i stwierdził że z Domiśkiem nie jest żle i nawet nie ma sensu co tydzień z nim ćwiczyć, mamy przychodzić co 3 tygodnie na godzinkę, i pokazał nam jak go nosić , na co zwracać uwagę, jak podchodzić do łożeczka i takie tam ogólne
Domik spokojny ogólnie ale zęby ida i ma gorsze momenty.
Odnośnie karmienia to za chiny ludowe nie wyrabiamy 6 razy bo moje dziecko śpi od 20.00 d0 8 rano , pijemy tak rano 190 , potem tak koło 12, 15, 17.30 po 160 , i o 20.00 -190 , raczej te pory mu się jakoś ustaliły.

Dziewczyny potrzebuje waszej opini bo już głupnę:)
musze wybrac knajpkę i już sama nie wiem jaką

poproszę o opinie:

podoba mi się wystrój ale menu takie nie dla każdego
Restauracja u wolulskiego
koszt 70 zł osoba bez ciast

na drugim miejscu
VEGA - ALTANA
koszt 85/ na osobę
( ale dania zrobi wszystko co chcemy, ta cena obejmuje ziemniaki i talarki w półmiskach i mięsa devolay, zraz, schab ( po dwa na osobę) , bukiet surówek, rosół,
przękąski
sałata grecka i z grillowanym kurczakiem, paszteciki, śledż, ryba po grecku, półmisek zimnych mięs_
kawa , herbata, 2 butelki wina

ciasto i soki swoje

tutaj
kuchnia polska tradycyjna
65/osoba bez ciast i napojów
Gospoda Sajmino - Ostróda

tu podobnie klimat i ceny
Mariaszek Restauracje

i ostatnia super wystrój
i staropolska kuchnia ale 20 km ode mnie więc na razie nie pytałam o cenę bo problemem byłby transport
Austeria

zgłupłam już totalnie

też jestem przeziębiona, buu mały na razie ok, dziś poszliśmy na szczepienie i wróciliśmy z niczym bo w hurtowni szczepionek zabrakło...mamy dzwonić do przychodni we wtorek.

Ronia moja siostra była u mnie i tez jej smutno bo 2 dzieci straciła , co prawda w ciąży a nie jak się już urodziło no ale to też boli w sumie serduszko biło , i kopniaczki juz czuła. Miałaby już 3 ale ma tylko 1 , ale powdziełam jej że niech spojrzy na to w ten sposób,że być może musiało się tak stać aby to jej synek przyszedł na świat on- jedyny i niepowtarzalny i przecież go bardzo kocha i to najważniejsze. Wiem,że smutno szczególnie ,że zbliża się rocznica i że ze śmiercią dziecka matka nigdy sie nie pogodzi ale masz Oleńkę i dla niej i dla Maciusia jesteś najukochansza i tu i teraz a z Wojtus- aniołek czuwa nad waszą rodzinką tam w górze i na pewno cieszy się waszym szczęściem.

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny młoda jeszcze śpi wiec na sek jestem
ja robie chrzciny u rodziców i biorę kucharke która przygotuje.
Ma nas by ok 20 osob będą napewno 2 posiłki gorące jakies cuda niewidy
babeczka szykowala komunie u mojej siostry i wiem ze jest dobra w tym co robi.
Weźmie 500zł nie mało ale będzie szykować razem ze mna w sobotę i w niedziele bedzie poda przygotuje więc nikt nie będzie musiał siedzieć na czatach w domku i wstawia ziemniaki
Ciasta standardowo mój mąż tort też.

A co do Wojtka ... to ostatnio w gazecie nasej lokalnej moja prowadząca te ciąże się ogłaszała jakim to specjalistą nie jest i diagnostykiem i co we mnie tąpneło. Czasu nie cofne nigdy nie dowiem się czemu akurat tak miało być. kocham Ole ponad wszystko tylko patrze na nią na jej uśmiech i mysle ze jego uśmiechu nigdy nie dane mi będzie zobaczyć. Jak kupuje znicz i kwiatki myśle sobie że inne dzieci dostają wtenczas zabawki. Wiem że jest na świecie dużo osieroconych rodziców pewnie jedni znosząto lepiej inni gorzej.Nie dziwie się. Ja czasem mam dni gorsze nie mam na to recepty musze to wypłakać. Moje dziecko w styczniu mialo by 2 latka. Pewnie już by mi nieźle uciekał....

Staram się walczyć nadal o cycka dla Oli. Dzisiaj zalicytowałam sobie zestaw SNS może coś da.
butelka napewno nie jest zła ale ubustwiam jak ona przytula się do mnie obejmując cyceki tula się. Ciepło jejwystarczy.

Kiedy pisałyście o sposobie usypiania. Będą szczera reaguje na każdy płacz i nosze jeśli trzeba. Czytałam że dziecko skoro nie umie mówić - płacze o to jest jego forma komunikacji. Jeśli płacze to znaczy że coś się dzieje bądź potrzebuje naszej bliskości. Wczoraj po raz pierwszy dała koncert wg mni brzuszek był winowajcą nic jej nie pomagało noszenie, cycek, smoczek, butla, bujanie na brzuchu
ale dzięki Boziu pomogła suszarka :) i za chwile moment usnęła. Wiecie kocham ją chyba za 2 dzieci chyba cała miłość jaką chciałam dać Wojtkowi plus miłość która od pierwszego plusika pokazała się 2 grudnia na teście skumulowała się i przechodzi na nią. Teraz wiem że dorosłam do macierzyństwa. Przy Maćku było mi wszystko jedno czy cycek czy butla, złosciło mnie kiedy płakał non stop a niestety mial b.często kolki kochałam i kocham ale to nie było to samo. To nie był ten instynkt, ta odpowiedzialność, poświęcenie.

To tyle z uwnętrzniania się tutaj

pytanko jeszcze do mam juz po chrzcinach. Robilyscie małą sesyjkę fotograficzną dzieciaczkowi w dniu chrztu w zakładzie foto ?
U nas jedna poza kosztuje 50zł, Maciek miał taki album myśle co z Olą....

Odnośnik do komentarza

madziaas
Feri a co to za piżamka-śpiworek? Chyba coś przeoczyłam

Śpiworek z organicznej bawełny bez stópek, co pozwala dziecku na swobodny ruchy, a Tobie na łatwą zmianę pieluszki. Bardzo wygodny tak w nocy jak i ciągu dnia u niemowląt.
firmy Green Baby- ostrzegam bardzo droga ok 100zł. Ale można innej firmy kupić :)

Wygodne otwarcie na główkę w stylu kopertowym. Przeszycia z nitki organicznej.

tu jest zdjątko :)

http://www.mamanazakupach.pl/images/stories/jreviews/3642_7_1253531638.jpg

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

basia681
witajcie
Przepraszam że nie odpisze ale brak czasu Czytam w wolnym czasie ... tylko go mało. Jedna córcia do szkoły ,a druga do cyca :D Właśnie powielam pytanie o śpiworku ! Maadzias nie jesteś sama :lol:

Niom Basieńko dawno cię nie było :(:(:( ale dobrze jesteś :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Nikula
Witam i ja , nocny Marek jak zwykle:)
podczytałam , dzieciaki , fajne i szybciutko rosną.
Co do wydatków to u nas ja jestem od mikroekonomii w skali budżetu domowego, mam nawet opracowany plik w excelu i sobie na bieżąco monitoruje wydatki, i jak przegnę to sama muszę łatać:) i ciąć koszty inne. lub karta kredytowa w ruch idzie:) mąż rzadko na konto zagląda, teraz już sie pilnujemy bo choć w sumie nie zarabiamy najmniej ale dużo tez nie to czasem odwalimy babola tak jak we wrześniu ...dostaliśmy kaskę za małego z ubezpieczenia mojego i męża, ja dostałam za pobyt w szpitalu 1000 zł, i becikowe jeszcze i mąż z pracy urlopowe no i od mojego taty kaskę żeby dla małego coś kupić ...no i wydaliśmy uwaga! 11 tysięcy przez miesiąc!!! zdolni jesteśmy...no ale kupiliśmy
-monitor oddechu
- nawilżacz powietrza
- sterylizator
- ubranka
- 1 dawka szczepionki'
- zapas butelek
- zapas kosmetyków
trochę na lekarzy, ja kupiłam sobie ze 2 bluzki i jeansy, mąż jeansy
a reszta się jakoś rozpłynęła, na bzdury szczerze...
dlatego postanowiłam założyć plik z budżetem domowym i się bardziej kontrolować tym bardziej że szybkimi krokami zbliża się wychowawczy.
a teraz musimy troszkę się gimnastykować bo chrzciny trzeba zrobić.
Byliśmy u rehabiltanta i stwierdził że z Domiśkiem nie jest żle i nawet nie ma sensu co tydzień z nim ćwiczyć, mamy przychodzić co 3 tygodnie na godzinkę, i pokazał nam jak go nosić , na co zwracać uwagę, jak podchodzić do łożeczka i takie tam ogólne
Domik spokojny ogólnie ale zęby ida i ma gorsze momenty.
Odnośnie karmienia to za chiny ludowe nie wyrabiamy 6 razy bo moje dziecko śpi od 20.00 d0 8 rano , pijemy tak rano 190 , potem tak koło 12, 15, 17.30 po 160 , i o 20.00 -190 , raczej te pory mu się jakoś ustaliły.

Dziewczyny potrzebuje waszej opini bo już głupnę:)
musze wybrac knajpkę i już sama nie wiem jaką

poproszę o opinie:

podoba mi się wystrój ale menu takie nie dla każdego
Restauracja u wolulskiego
koszt 70 zł osoba bez ciast

na drugim miejscu
VEGA - ALTANA
koszt 85/ na osobę
( ale dania zrobi wszystko co chcemy, ta cena obejmuje ziemniaki i talarki w półmiskach i mięsa devolay, zraz, schab ( po dwa na osobę) , bukiet surówek, rosół,
przękąski
sałata grecka i z grillowanym kurczakiem, paszteciki, śledż, ryba po grecku, półmisek zimnych mięs_
kawa , herbata, 2 butelki wina

ciasto i soki swoje

tutaj
kuchnia polska tradycyjna
65/osoba bez ciast i napojów
Gospoda Sajmino - Ostróda

tu podobnie klimat i ceny
Mariaszek Restauracje

i ostatnia super wystrój
i staropolska kuchnia ale 20 km ode mnie więc na razie nie pytałam o cenę bo problemem byłby transport
Austeria

zgłupłam już totalnie

też jestem przeziębiona, buu mały na razie ok, dziś poszliśmy na szczepienie i wróciliśmy z niczym bo w hurtowni szczepionek zabrakło...mamy dzwonić do przychodni we wtorek.

Ronia moja siostra była u mnie i tez jej smutno bo 2 dzieci straciła , co prawda w ciąży a nie jak się już urodziło no ale to też boli w sumie serduszko biło , i kopniaczki juz czuła. Miałaby już 3 ale ma tylko 1 , ale powdziełam jej że niech spojrzy na to w ten sposób,że być może musiało się tak stać aby to jej synek przyszedł na świat on- jedyny i niepowtarzalny i przecież go bardzo kocha i to najważniejsze. Wiem,że smutno szczególnie ,że zbliża się rocznica i że ze śmiercią dziecka matka nigdy sie nie pogodzi ale masz Oleńkę i dla niej i dla Maciusia jesteś najukochansza i tu i teraz a z Wojtus- aniołek czuwa nad waszą rodzinką tam w górze i na pewno cieszy się waszym szczęściem.

Wybieram Vega-Altana :)
ale to zależy od ciebie ;) JA też z tych pieniędzy to wydaliśmy ok 8 tys zł na małego masakra ;/ Ale też dużo kupiliśmy na zapas.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Witam i ja z rana:)
Hanka waży 6,04kg hihi:) grubasek mój mały:) i zjada ok 5 posiłków dziennie od 100 - 180ml na raz. Ja tam se myślę, że najważniejsze, że dziecko przybiera na wadze i to jest najlepszym wymiernikiem czy je wystarczająco.

ronia
sory przynudze
zbliża się 1 listopad .. łapie doła
ale mi GO brak ::(: ::(:

Tulam Cię Kochana*

Nikula
Witam i ja , nocny Marek jak zwykle:)
podczytałam , dzieciaki , fajne i szybciutko rosną.
Co do wydatków to u nas ja jestem od mikroekonomii w skali budżetu domowego, mam nawet opracowany plik w excelu i sobie na bieżąco monitoruje wydatki, i jak przegnę to sama muszę łatać:) i ciąć koszty inne. lub karta kredytowa w ruch idzie:) mąż rzadko na konto zagląda, teraz już sie pilnujemy bo choć w sumie nie zarabiamy najmniej ale dużo tez nie to czasem odwalimy babola tak jak we wrześniu ...dostaliśmy kaskę za małego z ubezpieczenia mojego i męża, ja dostałam za pobyt w szpitalu 1000 zł, i becikowe jeszcze i mąż z pracy urlopowe no i od mojego taty kaskę żeby dla małego coś kupić ...no i wydaliśmy uwaga! 11 tysięcy przez miesiąc!!! zdolni jesteśmy...no ale kupiliśmy
-monitor oddechu
- nawilżacz powietrza
- sterylizator
- ubranka
- 1 dawka szczepionki'
- zapas butelek
- zapas kosmetyków
trochę na lekarzy, ja kupiłam sobie ze 2 bluzki i jeansy, mąż jeansy
a reszta się jakoś rozpłynęła, na bzdury szczerze...
dlatego postanowiłam założyć plik z budżetem domowym i się bardziej kontrolować tym bardziej że szybkimi krokami zbliża się wychowawczy.
a teraz musimy troszkę się gimnastykować bo chrzciny trzeba zrobić.
Byliśmy u rehabiltanta i stwierdził że z Domiśkiem nie jest żle i nawet nie ma sensu co tydzień z nim ćwiczyć, mamy przychodzić co 3 tygodnie na godzinkę, i pokazał nam jak go nosić , na co zwracać uwagę, jak podchodzić do łożeczka i takie tam ogólne
Domik spokojny ogólnie ale zęby ida i ma gorsze momenty.
Odnośnie karmienia to za chiny ludowe nie wyrabiamy 6 razy bo moje dziecko śpi od 20.00 d0 8 rano , pijemy tak rano 190 , potem tak koło 12, 15, 17.30 po 160 , i o 20.00 -190 , raczej te pory mu się jakoś ustaliły.

Dziewczyny potrzebuje waszej opini bo już głupnę:)
musze wybrac knajpkę i już sama nie wiem jaką

poproszę o opinie:

podoba mi się wystrój ale menu takie nie dla każdego
Restauracja u wolulskiego
koszt 70 zł osoba bez ciast

na drugim miejscu
VEGA - ALTANA
koszt 85/ na osobę
( ale dania zrobi wszystko co chcemy, ta cena obejmuje ziemniaki i talarki w półmiskach i mięsa devolay, zraz, schab ( po dwa na osobę) , bukiet surówek, rosół,
przękąski
sałata grecka i z grillowanym kurczakiem, paszteciki, śledż, ryba po grecku, półmisek zimnych mięs_
kawa , herbata, 2 butelki wina

ciasto i soki swoje

tutaj
kuchnia polska tradycyjna
65/osoba bez ciast i napojów
Gospoda Sajmino - Ostróda

tu podobnie klimat i ceny
Mariaszek Restauracje

i ostatnia super wystrój
i staropolska kuchnia ale 20 km ode mnie więc na razie nie pytałam o cenę bo problemem byłby transport
Austeria

zgłupłam już totalnie

też jestem przeziębiona, buu mały na razie ok, dziś poszliśmy na szczepienie i wróciliśmy z niczym bo w hurtowni szczepionek zabrakło...mamy dzwonić do przychodni we wtorek.

Ronia moja siostra była u mnie i tez jej smutno bo 2 dzieci straciła , co prawda w ciąży a nie jak się już urodziło no ale to też boli w sumie serduszko biło , i kopniaczki juz czuła. Miałaby już 3 ale ma tylko 1 , ale powdziełam jej że niech spojrzy na to w ten sposób,że być może musiało się tak stać aby to jej synek przyszedł na świat on- jedyny i niepowtarzalny i przecież go bardzo kocha i to najważniejsze. Wiem,że smutno szczególnie ,że zbliża się rocznica i że ze śmiercią dziecka matka nigdy sie nie pogodzi ale masz Oleńkę i dla niej i dla Maciusia jesteś najukochansza i tu i teraz a z Wojtus- aniołek czuwa nad waszą rodzinką tam w górze i na pewno cieszy się waszym szczęściem.

A jaki masz nawilżacz? Molestuję wszystkich o to. Ja wybrałabym Vega albo Austeria, bo najbardziej podoba mi się wystrój:)

ronia
Hej dziewczyny młoda jeszcze śpi wiec na sek jestem
ja robie chrzciny u rodziców i biorę kucharke która przygotuje.
Ma nas by ok 20 osob będą napewno 2 posiłki gorące jakies cuda niewidy
babeczka szykowala komunie u mojej siostry i wiem ze jest dobra w tym co robi.
Weźmie 500zł nie mało ale będzie szykować razem ze mna w sobotę i w niedziele bedzie poda przygotuje więc nikt nie będzie musiał siedzieć na czatach w domku i wstawia ziemniaki
Ciasta standardowo mój mąż tort też.

A co do Wojtka ... to ostatnio w gazecie nasej lokalnej moja prowadząca te ciąże się ogłaszała jakim to specjalistą nie jest i diagnostykiem i co we mnie tąpneło. Czasu nie cofne nigdy nie dowiem się czemu akurat tak miało być. kocham Ole ponad wszystko tylko patrze na nią na jej uśmiech i mysle ze jego uśmiechu nigdy nie dane mi będzie zobaczyć. Jak kupuje znicz i kwiatki myśle sobie że inne dzieci dostają wtenczas zabawki. Wiem że jest na świecie dużo osieroconych rodziców pewnie jedni znosząto lepiej inni gorzej.Nie dziwie się. Ja czasem mam dni gorsze nie mam na to recepty musze to wypłakać. Moje dziecko w styczniu mialo by 2 latka. Pewnie już by mi nieźle uciekał....

Staram się walczyć nadal o cycka dla Oli. Dzisiaj zalicytowałam sobie zestaw SNS może coś da.
butelka napewno nie jest zła ale ubustwiam jak ona przytula się do mnie obejmując cyceki tula się. Ciepło jejwystarczy.

Kiedy pisałyście o sposobie usypiania. Będą szczera reaguje na każdy płacz i nosze jeśli trzeba. Czytałam że dziecko skoro nie umie mówić - płacze o to jest jego forma komunikacji. Jeśli płacze to znaczy że coś się dzieje bądź potrzebuje naszej bliskości. Wczoraj po raz pierwszy dała koncert wg mni brzuszek był winowajcą nic jej nie pomagało noszenie, cycek, smoczek, butla, bujanie na brzuchu
ale dzięki Boziu pomogła suszarka :) i za chwile moment usnęła. Wiecie kocham ją chyba za 2 dzieci chyba cała miłość jaką chciałam dać Wojtkowi plus miłość która od pierwszego plusika pokazała się 2 grudnia na teście skumulowała się i przechodzi na nią. Teraz wiem że dorosłam do macierzyństwa. Przy Maćku było mi wszystko jedno czy cycek czy butla, złosciło mnie kiedy płakał non stop a niestety mial b.często kolki kochałam i kocham ale to nie było to samo. To nie był ten instynkt, ta odpowiedzialność, poświęcenie.

To tyle z uwnętrzniania się tutaj

pytanko jeszcze do mam juz po chrzcinach. Robilyscie małą sesyjkę fotograficzną dzieciaczkowi w dniu chrztu w zakładzie foto ?
U nas jedna poza kosztuje 50zł, Maciek miał taki album myśle co z Olą....

Wiesz ja mam podobnie z tym jak Hania płacze, też lecę do niej i jak płacze to biorę ją na ręce od razu, nie czekam ileś tam minut, tylko biorę i jak się uspokaja to wtedy ją kładę. Nastuśkę tak przetrzymywałam i pewnie, że się nauczyła sama zasypiac, ale po co w taki sposób jak można łagodniej. I mampodobnie jak Ty Roniu z tą cierpliwościa - Hania w ogóle mnie nie denerwuje jak ma gorszy dzień, wręcz przeciwnie, szkoda mi jej:) A Nastuśka też miała kolki:) Hihi - ile podobieństw.
A teraz opowiem CI moją historię - ja też jestem dzieckiem, po stracie poprzedniego. Najpierw była moja siostra a po roku moja mam zaszła w ciążę ale nie udało się jej donosic, i trochę czytałam na ten temat, i te dzieci jak ja czy Twoja Ola są trochę naznaczone, że tak powiem, bo uczucia, szczególnie matki ale też ojca są jakby zdwojone i to jest normalne. Niestety oczekiwania od takiego dziecka też są wioększe, niestety:)
W skrócie kochajcię tą Olę ila się da, bo nie wa większego skarbu:) A Wojtuś na pewno jest przeszczęśliwy patrząc na Was z kądś tam i kocha swoją młodszą siostrę na maksa:)

ronia
Dziewczyny z Wawy co powiecie na basenik z maluszkami ? Może się spotkamy ?
Od znajomej mamy wiem że na ochocie OSiR Ochota jest zajebisty basen woda 32oC cieplutka zupa wiele maluszków przyjeżdża, szatnie rodzinne z przewijakami

Mojej kupiłam już huggisy do pływania :) czekam że po chrzcie pojedziemy pływać :)

Z tego co ja się orientowałam to taki zajęcia z instruktorem są dla dziciaczków od 3 mż. Ja na pewno będę korzystac - szkoda, ze nie na ochocie:))

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

ronia
Dziewczyny z Wawy co powiecie na basenik z maluszkami ? Może się spotkamy ?
Od znajomej mamy wiem że na ochocie OSiR Ochota jest zajebisty basen woda 32oC cieplutka zupa wiele maluszków przyjeżdża, szatnie rodzinne z przewijakami

Mojej kupiłam już huggisy do pływania :) czekam że po chrzcie pojedziemy pływać :)

TAAAK Ronia jestem za, też mam zamiar się wybrać tylko basen nam zamykają pod nosem (polonez może znasz) też super miejsce dla mam i dzieci, ale niestety musze szukać dalej.

Odnośnik do komentarza

mpearl my mamy taki zwyklak :) ale chciałam aby był jakiś fajniutki dla dziecka , jak na razie jestem zadowolona, prosty na maksa, ale para leci:)
5K138 NAWILŻACZ POWIETRZA DLA DZIECI Swinka | Pielęgnacja i zdrowie | Nawilżacze powietrza | BabyClub - WÓZKI | Foteliki dla dzieci | Artykuły dla niemowląt | Avent | Chicco | Wózki dziecięce | Łóżeczka turystyczne | Zabawki Fisher Price |

ja się cały czas zastanawiam między Vega-Altana a Wokulskim, w Altanie mnie wkurzyli troszkę bo sobie liczą za kawę 6zł, herbatę 4 zł w zależności ile zejdzie taka cena za osobę nam wyjdzie:( trochę przesada moim zdaniem, ale chyba i tak się na nich zdecyduje bo bardzo blisko kościoła no i z widokiem na jeziorko:)
A Wokulski -jedzonko oryginalne ale wiecie jak to jest , na takich imprezach powinno być jak najprostsze tak myślę.

Ja mam basen pod nosem, ale woda zimna , i jest tylko jeden basenik mały dla dzieciaków no i woda chlorowana a nie ozonowana,ale jak mały podrośnie to na pewno aquaparki będą na tapecie bo uwielbia wodę.

Ferinka pochwal sie co tam, nakupiłaś:)

My w kwietniu wybieramy się z małym do Berlina i trzeba będzie mu dowód osobisty zrobić hi hi:)
mąż biegnie maraton w dębnie stamtąd blisko do Niemiec wiec chcemy pozwiedzać:)
a w maju w Bieszczady:)
oczywiście teściowa , na to że ona dopóki maluchy nie skończyły po 2 lata!!! nigdzie dalej z nimi nie jeździła, a ja jej na to że wtedy była inna mentalność niektórych osób i co ona do mnie gada, jak ona nigdy w życiu nawet w polskich górach nie była, a jak im ostatnio powiedziałam,że może by pojechali sobie na jakąś wycieczkę ja im pomoge załatwić formalności z biurem podróży, to wiecie co? Spojrzała na mnie jakby powiedziała że pomogę się im otruć i skomentowała : My na wycieczkę? Nigdy w życiu,nie daj Boże jeszcze się gdzieć rozbijemy! normalnie szkoda gadać:(

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Ja też bym chciała chodzić z małym na basen
Nikula super będziecie mieli wycieczki :) A twoja teściowa to tak jak moja,my chcemy w wakacje jechać nad morze,a ona biadoli że z takim małym sie nie jeździ,że dopiero jak ze 3 lata będzie miał,luudzie.Dwa dni temu mówi po co go huśtamy w huśtawce,że mu pewnie niedobrze..... szkoda słów

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Nikula dla małego kilka zabawek fisher price które kiedyś kupowałam innym dzieciakom w prezencie :) jeansiki, koszulkę, buciki body 3 pary :)
No i kilka naście innych rzeczy do mojego małego biznesu podczas wychowawczego :) na razie nic się nie chwale bo muszę zebrać materiały :)

MAdzia kochana, hahahahaha zaraz umrę ze śmiechu!!!!!!!!!!!!!!!! :sofunny::sofunny::sofunny:Moja też mówiła by z dzieckiem do 3 roku nie jeździć. Nie no kur... najlepiej zamknąć się w domu i po 3 latach wyjść do ludzi. Do sklepu też nie chodzić bo za dużo ludzi. No masakra!!!

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...