Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

qlczak
hehe, no ja Ci powiem, że mnie to już dwa razy w pozycji stojącej potraktował nóżkami hahah, a raz to chyba szpagat był grany bo jednocześnie w dwóch miejscach, więc albo nóżki i rączki albo szpagat :D

hihihi ja też tak czasem podwójnie dostaję:) wydaje mi sie czasem że jakby maluch podskakiwał i się odbijał jak na trampolinie:) ciekawe czy jutro na usg będzie spać czy pokaże co potrafi:)

http://www.suwaczek.pl/cache/bae7d4d333.png
http://moje.glitery.pl/text/43/59/4-MAJA-19082009-8816.gif http://s2.pierwszezabki.pl/022/022403960.png?6046

Odnośnik do komentarza

Tosia27
ronia
nie mam pojecia ale chyba tak :Oczko:
Jak ja robiłam posiew miałam po prostu napisane że nie wyhodowano

Dziewczyny udało mi się na aukcji wygrać to domowe ktg :lol: za 37 zł :lol: ale jestem szczęśliwa mam nadzieję że będzie ładnie działało :love: młody się ucieszy zapewne :lol:
http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/584/81/56/584815647

Ronia super Ci sie udało, ja licytowałam ostatnio i używany poszedł za 91 zł:(
ten też używany podobno nie długo :) ostatnio identyczny za 50zł widziałam poszedł na alle

Tosia27
wracając do Towjego pytania to ja od początku czułam że to dziewczynka będzie... nie wiem po prostu przeczucie:) i tak wyszło z tych dwóch tabelek, jadłam słodkie, wyszło też z obrączki... jutro się okaże;) Roniu ile wczesniej musze tam być by wypełnic te papirki?

To jest dwustronna ankieta w formacie A4 wpisujesz przebyte choroby leki jakie brałaś , usg jakie miałaś robione, poprzednie porody komplikacje itd ciężko przewidzieć ile Ci to zajmie ale jak będzie opóźnienie to i tak starczy ci czasu aczkolwiek opóźnienia Ci nie życzę

Mitsato
Roniu, Twój mąż pewnie bardzo dumny, że już mała do niego pomachała;)
Mój też już by chciał coś poczuć, ale maleństwo na razie kontaktuje się tylko ze mną;)
Cieszę się, że z dnia na dzień czuję je coraz bardziej i częściej:)

Właśnie wróciłam od mojej kochanej p. dr i dostałam polecenie leżenia w łóżeczku do końca tyg - nadrobię zaległości z moim maluchem:)

Roniu, pytałaś, czy mam przeczucie. Z racjonalnej strony to myślę, że do poczęcia doszło gdzieś pod koniec listopada, bo dosyć wcześnie (na kilka dni przed spodziewaną miesiączką) odkryłam, że jestem "przy nadziei":)...i zgodnie z horoskopem chińskim to mam w brzuszku córeczkę......
Osobiście tyle już się nasłuchałam skrajnych opinii, że sama już nie wiem...

leż i wypoczywaj kochana pogłaszcz maluszka odemnie :Śmiech:

mimi1004
witam.pochodze ze słupska.jestem nowa sierpnióweczka,termin mam na 30. obecnie jestem w 17 tyg i ostatnio gin powiedzial ze bede mama chłopca.robilam sobie dzisiaj te tabelki czy dziewczynka czy chopiec i wychodzi ze dziewczynka:(

Witamy serdecznie wśród sierpnióweczek :Śmiech:

A ja zrobiłam sobie koktajl mleko zmiksowałam z malinkami i popijam :)

Odnośnik do komentarza

Kama78
witaj mimi1004!
ja właśnie zapisałam się na połówkowe, na rzyszły wtorek, już nie mogę się doczekać...od wczoraj biorę no-spę, bo jakoś mnie brzusio boli, może domek dzidzi rośnie i dlatego tak boli...

jak ciągnie to rośnie :D
no moja PAni doktor przyjmuje w środy albo soboty, a że 1 kwietnia nie chciałam, to czekam do soboty następnej :D
To czekamy Kama78 razem, będziesz kilka dni do przodu :D

Odnośnik do komentarza

Tosia27
no właśnie mam pytanko.... raz na kilka dni na jakieś 10 sek twardnieje i brzuch - tak jakby nie wiem był skurcz macicy... to nie boli i jest jednorazowe
ma któraś z was podobnie? nie wiem czy powinno mnie to martwić, a lekarza mam dopiero po świętach wiec narazie nie zapytam...
Roniu dzięki za info:)

mam tak najczęściej wieczorem maciczka sobie ćwiczy skurcze do porodu bezbolesne
braxtona hicksa czy jakoś takoś się zwą :D

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczornie "stare" i nowe sierpnióweczki!

Tosiu trzymam kciuki za jutrzejse usg - jestem b. ciekawa, czy wróżby i przeczucia się sprawdzą!!!

...a w ogóle to dopiero wróciłam z delegacji, zrobiłam jakieś 300 km samochodem i ledwo żyję - aż mi się płakać chce ze zmęczenia no i chyba jeszcze z powodu zmian hormonalnych - przyjechałam do domu i ryczę (bez konkretnego powodu). Wiecie zaczynam mieć dość tej ciąży, chciałabym, aby już było po wszystkim, tj. abym miała już moją dzidzię całą i zdrową poza brzuszkiem...

Uciekam spać, może jutro obudzę się w lepszym humorze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...