Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Super brzuszki kobietki! Wreszcie jest widać, że to nie przejedzenie, a ciąża! :)

u mnie dziś cały dzien pada i znów nastrój mi się udziela, ale staram się trochę coś porobić, drugie pranie już się pierze, obiadek jakiś tam jest, a też za dużo nie chcę gotować, bo jutro po południu wyjeżdżamy na nasz weekendowy odpoczynek :) cieszę się bardzo i mam nadzieję, że pogoda dopisze i będziemy mogli trochę pochodzić i się zrelaksować :)

Co do tych snów... to też mam dość realistyczne sny, w większości przyjemne, chociaż zdarzają się też koszmary, ale sporadycznie. Za to w tych pozytywnych to 50% to sny erotyczne- tylko ja mam takie zbereźne sny? :P Czasami się budzę... i aż nie dowierzam! Niektóre sny rodem z serii książek o Grey-u ( któraś czytała? :D ).

Dziewczynki, co myślicie o koszu mojżesza? Fajne, czy nie za bardzo? Myślę o tym na pierwsze miesiące z nami w sypialni :)

Odnośnik do komentarza

madziara1991 trzymam kciuki zeby wam sie ulozylo :):)

co do snow to ja od tygodnia prawie nie spie, mam bol zeba i ciagam sie po dentystach, ostatni mi chyba zeba dobrze zrobil, ale mam spuchnieta szyje i nie moge tam sie dotknac :/ lipa mam nadzieje, ze moze do jutra troche przejdzie
Carolineee heh nie czytalam , ale siostra wspominala :D
kosz mojżesza moze i fajny, ale czy potrzebny to nie wiem, z tego wynika ze malenstwo bd spalo w swoim pokoiku... moze lepiej kupic jakis kojec, z ktorego bd mozna dluzej korzystac, a "powiem" Tobie, ze lepiej jest na pocztek takie malenstwo miec przy sobie, bo ja caly czas chcialam sie na nia patrzec, caly czas pilnowalam, zeby sie nie udusila, czy cos(w tym okresie gdy sie urodzila moja corka to w NY duzo mowilo sie o smierci lozeczkowej wiec caly czas ja obserwowalam) no ale to tylko moje zdanie,

Megi1992 my tez tylko cywilny mielismy tak na ok 35 os i koscielny planowalismy w najblizszym czasie wziasc heh a od tego czasu to juz 3 lata strzelily, ja w ciazy, teraz to nie mam pojecia kiedy bd mieli koscielny

iza-majka w PL to i tak mysle ze jakis wybor jest, bo mam polska telewizje i widzialam jak reklamowali kropelki itp dla kobiet w cizy, w Niemczech to mi nic nie dali, a goraczkowallam, katar , gardlo, zawroty glowy mialam, jedynie to mi kropelki do nosa pozwolili 2-3 razy tylko w nocy dla dzieci takie uzywac i cukierki jakies na gardlo, ktorych cala paczke pierwszego dnia zjadlam

Megi1992 zupke pomidorowa tez mam i moglabym codziennie jesc, a pierogi z jagodami to tak za mna chodza... o matko jakas jagodzianka nawet, ale niestety u mnie nie ma takich rarytakow :)

co do mieszkania z rodzina to ja chyba juz sie taka zrobilam, ze bym z nikim sie nie pogodzila, w swoim domu kazdy jest sobie panem, ciezko bylo by mi teraz do kogos sie dostosowac i robic jak inni chca, w sumie nie mam czym sie chwalic, jestem nerwowa i wszytsko mi przeszkadza :/, duzo "ujadam" jak to moj mowi

Odnośnik do komentarza

Sylwia
Jak juz predzej chyba z monikam pisalam ze u nas zupy to by szlo codziennie jesc po 2 razy a kiedys to yyyyy nie :) widzialam ze mieszkasz w monachium poszukak sobie polskiego sklepu jak mieszkalam w kerpen to mialam i byla swieza dostawa ciast i wedliw z polski w kazda srode :) pierogi tez mieli a teraz jak sie przeprowadzilam to jestem zmuszona lepic sama bo tu nigdzie nie ma polskiego sklepu a zreszta lepiej smakuja moje :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki piekne brzusie :)

MAdziara trzymam kciuki zeby si e wszytko ułożyło :) wyobrażam sobie ile to nerwów kosztuje ale wszytko sie ułoży zobaczysz !

Kari daj znac po wizycie jak tam królewna sie ma :)

Wróciłam z pracy jestem padnieta jednak 2 godz snu mniej daja o sobie znac ! zjadłam zupke zaraz drugie dnie zupa krupnik z duża iloscia tartych warzyw i kaszy jeczmiennej na drugie danie pierogi z mięsem :) robotki mojej mamy przepyszne :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia współczuję bólu zęba, w mojej osobistej kategorii jedt jest to jeden z najgorszych boli razem z bólem ucha brr ( zobaczymy jak mi się to zmieni po porodzie;))
Carolineee ja też mam takie sny;) nie wiem czym one są spowodowane, czy hormonami czy tym że jesteśmy po spowiedzi i mamy celibadzik;) ale to chyba jednak hormony; ) bo już wcześniej miałam takie sny;)
Czasem jak się budziłam rano i mój P Miał ochotę na małe co nie co to mu odpowiadała. Przepraszam Cię kotku sle ja już jestem po ;
Dziewczyny jeśli chodzi o odkladanie na ślub to powiem wam że teraz kiedy mieszkamy razem w domku w ktorym ciągle cos remontujemy i musimy sami się utrzymać to mimo że moj P Zarabia całkiem dobrze i ja też nie narzekam to nie udało by nsm się odłożyć takiej kasy, chyba że może za 5 lat. Dobrze że oszczedzalam jak mieszkałam z rodzicami;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Olusia, Megi, no teraz nie moge narzekać ;)) choć i tak niektórzy mówią ze mały, ale dla mnie jest idealny ;)))
Megi i oby jak najdłużej to słoneczko u Ciebie, ja jak pada deszcz to jestem nie do życia :/ no ja dzisiaj rosołek, jutro pomidorówka :)) zupy my love hehe
Caroline a ja erotycznych w ogóle nie mam :( a wcale bym nie pogardzila hahaha
Sylwunia z mieszkaniem mam tak samo, nie umiałabym z rodzicami, bo u mnie w domu, ja jestem panem i nikt inny.
Vanesa ja pierogi z kurkami :))
Wlasnie dziewczyny co myślicie o jedzeniu grzybów w ciazy? Bo ja uwielbiam, a obie mamy mi jeczą, że nie powinnam :(

Odnośnik do komentarza

Grzyby nie mają żadnych wartości odżywczych oczywiście jeśli są jadalne... heheh z grzybami to chyba jak ze wszystkim -z rozsądkiem. Ja z czasu zjem. Tak jak z innymi produktami niewskazanymi to nie dajmy się zwariować. Wiadomo że kg grzybów na raz nie zjesz, tak samo nic Ci nie będzie jak zjesz pawełka czy wypijesz pół szklanki karmi. Wcześniej właśnie był poruszany temat pawełka. Jak nam się bardzo czegoś chce to czemu sobie odmawiać? Życzę smacznych pierogów :-)

Odnośnik do komentarza

marysia1002 oj twoj brzusio taki zgrabniutki :):)
iza-majka zgadzam sie z toba, jak sie ma na cos ochote to sobie nie odmawiajmy :):) potem jak bd karmily to bd musialy zrezygnowac z niektorych produktow

heh co do snow... ja ogolnie mam wielka ochote w realu na przytulanki, ale staramy sie wstrzymac ze wzgledu na pierwsze poronienie, druga ciaza tez byla na lekach postrzymujacych, a teraz z blizniakami to szczerze mowic sie boje, chociaz lekarz powiedzial, ze moge, jak w weekend bylam w szpitalu z krwawieniem to tez mnie pytali czy wspolzyjemy i powiedzziala ze nie jest zabranione, ale lepiej nie ryzykowac

Odnośnik do komentarza

witajcie :)
ja już po dzisiejszej wizycie :)
moja Królewna ma się świetnie - lepiej niż mi się wydawało :) cały czas się śmiałą aż Pani doktor mówi że mamy wesołą córeczkę :) zanim pokazała buziunie to pokazała swój kwiat kobiecości. Ogólnie ma się super do jednego zdjęcia tylko zapozowała trzymając rączkę za głową a potem koniec odwracała się i kopała mnie :)
wiem gdzie jej rączki a gdzie nóżki i stwierdzam, że siły w rączkach ma ojojoj dużo bo bardziej czuję te kopniaczki.
Waży 303 g więc w porównaniu z wami niewiele, ale wszystko jest super.... zero tłuszczyku tylko te chudziutkie rączki i nóżki
jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi :)

co do grzybów to właśnie mam ochotę na smażone pieczarki lub opieńki z cebulką.... mniam...
a co do skurczów to czasem to normalne bo jak maluszek się wierci możemy tak czuć...
Marysia - brzusio super :) zgrabny i subtelny :)

Odnośnik do komentarza

Vanesa 35, jak dostane tak jak Twoja bratowa rozstepów w 9 miesiacu to chyba się wścieknę :P ja się łudzę, że nie będe miała :D

Madziara, Olusssia, bardzo mi przykro że wyszły u Was takie sytuacje losowe. Nie zazdroszczę, ale trzeba walczyć i kombinować, bo jest dla kogo ! :) Jakbyście miały gorsze momenty zawsze możecie tutaj napisać, zapewne każda z nas wesprze choćby słowem.

Kari, Marysia, Monikam cudne brzuszki, kazdy inny ! Ja sie jutro zmobilizuje i tez swój wstawie :) Prosze mnie pogonic jakbym sie ociągała haha :D

Carolinee, zazdroszcze wyjazdu do Krakowa !!! :D
Ja może mojego do Torunia wyciagne :P w koncu A1 do konca miecha darmowa w weekendy, Donald sie postaral haha :P

MłodaFasolka, jak przeczytałam jaki miałas sen to az sie poplakalam. Ja 16 wrzesnia mam pierwsza rocznice smierci taty :( i pamietam, że też miałam podobny sen jakiś czas temu. Mój G mówił mi ostatnio, ze snil mu sie dziadek, który zmarl jakies niecale pół roku temu.

iza-majka, wiem ze apap ma jakis lek specjalnie dla kobiet w ciazy. Bylam przeziebiona i mój G chcial mi kupic, ale jakos sok z cytryny postawil mnie na nogi :D

Kari, tak sie dzis zastanawialam jak wizyty. Super, ze wszystko w porzadku, koniecznie wklej zdjatka ! :D

Ja już nie moge sie doczekac mojej jutrzejszej wizyty. Wchodzę o 11, 3majcie kciuki, bo przeciez dalej nie znam płci a to juz 23tc? Idę z mamą, bo sama sie zaoferowała, bo mój G nie może sie zwolnić z pracy i pierwszy raz go ze mna nie będzie. :(

W ogóle, odebralam wczoraj wyniki i jestem mega szcześliwa, bo w koncu wyleczyłam się z zakazenia dróg moczowych a bylo juz nieciekawie. Moim najlepszym lekarstwem okazalo sie picie codziennie soku wycisnietego z cytryny !!!
Odtoksycznila organizm i zakwasila mocz z 9 na 7 ph :)
Krzywa cukrowa tez ok na czczo 81 po 2h 69 ( nie wiem czemu po 2h wynik nizszy niz na czczo, ale to ponoc ok)
tylko krew pokazuje lekka anemię co jestem w szoku, ale pewnie dostane żelazo albo sama wprowadze do diety wiecej potraw z zelazem i bedzie ok :)

Bardziej meczy mnie zgaga, z która mecze sie od paru dni. Kupilasm rennie, ale pomaga na 5 minut :( Boje sie, ze wynika to z refluksu, ktory mam od jakis 10 lat juz. Uspiony byl przez dluzszy czas i teraz powrocil :(

W ogóle niedawno skonczylam ogladac z moim G film "9 miesiecy" i sie usmialam :) Nie ma jak ogladac komedie o ciazy, samej w niej bedac hehe :)

Idę spać, bo jutro wielki dzień :D Dobrej Nocki Wszystkim :*

Odnośnik do komentarza

Carolineee ja nie będę kupować kosza mojżesza. Kupię normalne łóżko ze szczebelkami i szufladą
Sylwunia współczuję Ci bólu zęba
Monikam na święta jadłam podgrzybki i prawuski w occie mniam mniam, a teraz często jem pieczarki. Poszłabym na grzyby do lasu, ale mama mi zabrania, bo kleszcze. Nawet panikuje jak chodzę po ogrodzie, bo też kleszcze
Marysia piękne brzusio
MłodaFasolka ja nie czuję jeszcze pulsowania macicy
KariKari fajnie, że z Gabrysią wszystko ok
Lenson kciuki zaciśnięte. Musi pokazać co kryje między nóżkami, bo ile można :)
My z mężem teraz nie moglibyśmy zamieszkać z rodzicami. Mamy taką możliwość, ale nie chcemy, bo nie dalibyśmy rady. Wiadomo jak się mieszka samemu to rachunki płaci się samemu, nie dzieli z rodzicami :( ale coś za coś
Co do snów erotycznych to ja jak na razie to miałam z parę razy tylko :(((
Wstawiam moje brzusio 22t6d :)

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15035.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15036.jpg

monthly_2014_08/grudnioweczki-2014_15037.jpg

Odnośnik do komentarza

GAbi Marysia fajne brzuszki :)

Lenson bratowa tez była w szoku bo juz sie cieszyła że rozstępów nie ma a tu masz;/ no ale trudno nawet jak sie tak stanie nic nie zrobimy :)

Ja nawilzam ten brzuszek tym naturalnym olejkiem i widac ze jest nawilzony 12 godz wigotny i gładki a jak to nie nic nie da tzn ze poprostu na koniec skóra jest na tyle napięta naciągnieta że troche popęka!

Grzyby i pieczarki jem w ciąży to była pierwsza rzecz po upierdliwych wymiotach na co przyszła mi ochota poledwiczki w sosie grzybowym uwielbiam i zapiekanka z pieczarkami :)

Co do snów erotycznych to też miewam ale to z tego powodu że nie współzyjemy juz tak długo i braki gdzies wychodza :)

W pon ide na ta krzywa cukrowa obawiam sie zebym tylko tym nie zwymiotywała bo naczczo nie umiem wytrzymac dłuzej niz godz potem mnie naciaga wiec u mnie moze byc problem a szególnie za drugim razem jak podaja mi to do wypicia a juz bede chciała zjesc !

KAri super że z mała ok :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa, pijesz raz :) 75g glukozy rozpuszczone w 200 ml wody. Spytaj czy mozesz popijac woda ! Bo jak pisalam wczesniej ja pierwsza krzywa zwymiotowalam i musialam powtarzac a i tak nie wiem jak wytrzymalam, bo mialam wrażenie, że ten roztwór glukozy to cofa mi sie do buzi prawie. W ciązy mnie odrzuca od słodkiego sam zapach. Generalnie badanie nie jest złe, sama bylam na siebie zła, że zachowuje sie jak mieczak :P
Ale mi Kobito zsrobiłas ochote na poledwiczki w grzybowym sosie !!!!!! o losie, az slinotoku dostalam, ale mam jeszcze papryki faszerowane z wczoraj a na od jakiegos tygodnia chodzi za mna fasolka po bretońsku :D ale w kolejce ustawiają się już polędwiczki :D tylko skąd ja grzyby wezmę jak mi też każą las omijać szerokim łukiem ?! :(

Gabi82, ale fajna pilka ! :D i mam dwie uwagi na pierwszym zdjeciu to sukienka czy koszula nocna? bo bardzo mi sie spodobala :P i gdzie takie ramki do zdjatek mozna znaleźć jak na zdj 2 ?

Sylwunia06, przy ciazach blizniaczych usuniecie rozstepów powinno byc refundowane ! :D

ok, powoli sie ogarniam na wizyte, bo za 2h zobacze moje maleństwo i juz nie moge sie doczekać co tam w środku jest hihi. Zastanawiam się czy nie zjeść czegoś słodkiego by bardziej brykało, bo boję się, że znów nogi podwinie pod pupę i bede czekać dalej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...