Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny ja juz jestem po wizycie wszystko jest dobrze maleństwo waży 290 g ;) ja na chwilę obecną czyli na 19 tygodni o dni przytyłam 2 kg wiec tez nie jest źle tym bardziej ze malenstwo waży na 3 dni do przodu a ostatnio bylo na dzien do tyłu. I co najwazniejsze malenstwo to Kubuś czyli mój P wiedział to już od pierwszego usg. ;) radość w rodzinie mojego P wielka bo nazwisko bedzie miała kontynuację. Och Ci faceci ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Ja jeżdżę w pasach zawsze, a teraz pas umiejscawiam pod brzuszkiem i ładnie się trzyma, nie zsuwa się :)

4leks4ndr4- polecam wybrać się do C&A bo są super ciuszki :) Nie ciążowe ale fajne odcinane pod biustem i luźniejszy dół, albo dołem się rozszerzają, a ze spodni są fajne takie luźne wzorzyste trochę jak alladynki, ale ja mam do nich za długie nogi i głupio w nich wyglądałam hehe :D takie dla mnie 7/8 :P

Gorąco mi strasznie, chodzę i się pocę :( Czekam na wieczór, żeby niższa temperatura była. Jedyne co ratuje to wiaterek i butelka zimnego piciu :D

Marysia- gratuluję Kubusia! :) u Ciebie się cieszą, a mój teść jeszcze nie wie, ale jak mu powiemy to się załamie chyba hehe :D pierwsze wnuczę i córa no :P Ale jeszcze ma 3 synów to mogą się starać, a my będziemy myśleć za jakiś czas nad synkiem - o ile się uda :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny moim doswiadczeniem bardzo chetnie sie podziele choc przerwa od ostatniego porodu jest spora 11 lat wiec w sumie dla mnie wszystko jakby nowe od nowa sie ucze , ale jak i przy poprzednich ciazach tak i przy wychowaniu i pielegnacji dzieci zawsze kierowalam sie i kieruje swoja intuicja i zdrowym rozsadkiem nie daje sie karmic tym wszystkim komercyjnym sztuczka naciagaczy

Odnośnik do komentarza

Hej,
marysia1002, Megi, Iza-Majka - gratuluję zdrowych chłopców :)

Vanesa35, KariKari - wygląda na to, że wszystkie mamy wizyty z usg połówkowym w środę :) Może w końcu też poznam płeć.

Ja już prawie skończyłam meblować nowe mieszkanko. Dużo udało mi się kupić rzeczy w tym tygodniu i za niezłe ceny, jestem zadowolona :) Pralka zamówiona, został tylko zakup lodówki. Jeszcze tylko przewieźć rzeczy i za 2 tygodnie witaj nowe, większe mieszkanie. No i będzie pokoik dla dziecka :D

Ja dzisiaj na obiad zrobiłam sobie brukselkę. Ale chodzi za mną leczo. Chyba sobie znów zrobię.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Mae - Ja też urządzam mieszkanie, z tym że to nasze pierwsze gniazdko, bo na razie mieszkamy w domu z moimi rodzicami. zazdroszczę Ci że już jesteś na "końcowym etapie" :)
Ja co prawda mam już praktycznie wszystkie meble zamówione, część sprzętów nawet przywieziona.. Ale muszę czekać aż skończą kłaść płytki i panele, pomalują ściany.. Drzwi będą w tym tygodniu. A później to już "kosmetyka" musimy powybierać żyrandole karnisze itdd.. Trochę to jeszcze potrwa, bo kuchnia najprędzej będzie na początku sierpnia.. A już mi się tak strasznie dłuży, bo robiliśmy wszystko od podstaw, łącznie z wylewaniem posadzek, burzeniem i przesuwaniem ścian itp i remont trwa już od marca:/ Staraliśmy się jak najwięcej zrobić sami, tzn. z pomocą "rodzinnych fachowców" :P żeby choć trochę zaoszczędzić i dlatego tak długo to trwa, bo wiadomo panowie nie zawsze mają czas. No ale coś za coś:)
Niestety pokoiku dziecięcego nie będziemy mieć, bo jak kupowaliśmy mieszkanie, mieliśmy dzidziusia w planach dopiero za dwa lata;) No ale damy sobie radę- na początek będzie spał z nami w sypialni, jak trochę podrośnie to nam będzie musiał wystarczyć duży pokój. A z czasem pomyślimy o zmianie albo żeby się wybudować:)

jak gorąco ;o

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :)

Dzisiaj całyyyy dzień siedziałam nad jeziorem, mąż zgodnie z obietnicą mnie tam zabrał. :) Nawet się pomoczyłam i opaliłam. :D

Marysia- gratuluję Kubusia :)
4leks4ndr4- Ja też kupiłam sobie te ciuszki w biedronce, bardzo jestem zadowolona z pidżamek kupiłam aż 3 :)

Co do zapinania pasów ja nie wyobrażam sobie ich nie zapinać... Póki co jeżdżę tylko jako pasażer, ale pasy obowiązkowo zapinam.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa piękny brzusio :) i Miki Maus też superowa :) hihi

ja z tym upałem nie wyrabiam.... cały dzień lenistwa nic nie robienia i najchętniej bym przespała cały dzień... no drzemka w ciągu dnia na dworku była :)

kurcze mi nigdy do biedronki nie po drodze i dlatego nie wiedziałam o tych ciuszkach bo bym sobie piżamkę sprawiła... ajjj no trudno może następnym razem

pasy - zapinam bo by mi piszczało w samochodzie, że prędzej bym nerwicy dostała niż by im się znudziło, na razie mi nie przeszkadzały i zobaczymy jak dalej... gdzieś czytałam, że lepiej zapinać i żeby to robić w specjalny sposób - pewnie instrukcje w necie są...

do środy coraz bliżej czyli coraz bliżej i zobaczę moje Maleństwo :)

Odnośnik do komentarza

Meggi juz sama nierozumiem tego,na paretingu pisza 27 cm na babyonline 18 cm na dzieci.pl tez 18 cm na mamazone tez 18cm na fajnamama 21 cm az takie wielkie röznice ? Juz sama niewiem bo gdzie 18 cm a 31 chyby sami dokladnie niewiedza ile! Patrzylam oczywiscie wszedzie na 21 tydz, Wazne zeby bylo zdrowe!
Marysia1002 nastepny chlopiec,gratulacje!
Natiaa ja juz zaczynam powoli szykowac,torbe jedna mam juz zapakowana potrzebne mi tylko jeszcze pare zeczy,niech sobie lezy ta torba w razie potrzeby bo nigdy nic niewiadomo,moja kolezanka urodzila tez 2,5 miesiaca wczesniej.W nastepnym tygodniu jedziemy z mezem kupic mebelki i wözek by przed urlopem miec spoköj bo po urlopie przeprowadzka nas czeka(pazdziernik gdzies) ja juz powoli niepotrzebne zeczy pakuje w kartony takze u mnie w hacie sajgon!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Mamusie, Wy tak narzekacie na te upały, a ja jestem cała szczęśliwa, że jest tak gorąco. Uwielbiam ciepełko i wysokie temperatury hehe..
Gratuluję kolejnych forumowych chłopców :)
Witam nową mamę :)
Zauważyłam, że wokół pępka zaczęły mi ciemnieć włoski, mężu się śmieje, że niedługo będę bardziej owłosiona niż on. Wy też tak macie?
Vanessa śliczny brzusio :)
Zbieramy się ze znajomymi na plażę. Miłej niedzieli mamuśki.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć :)

Jak zwykle sie niezłe rozpisalyscie :) ja wczoraj miałam bardzo intensywny dzien, najpierw działka a na wieczor na panieński mojej przyjaciolki.. Ale dzielnie wytrzymałam do 23 i wróciłam do domku, było bardzo fajnie i były 2 ciężarne wiec buzie nam sie nie zamykały hehe :)

Marysia Gratuluje synka!!

Ja wizytę mam juz we wtorek aaaaaaa super nie mogę sie doczekać :) moze pokaże nam sie kto tam siedzi :D

Soqlka tez zauważyłam ,ze na brzuszku urosło mi wiecej włosków. ale podobno po ciazy wypadną wiec spoko :)

Ja wczoraj jechałam 30 km w jedna stronę na ten panieński (był na działce) i oczywiście pasy zapięte, odsuwamy sobie je jak mi za mocno cisną.

Kurczę a mu mnie w biedronce chyba nie było tych ciuszkow albo ja nie widziałam.

Dzisiaj odpoczywam, po tym wczorajszym intensyym dniu, a wy jakie plany?:)

Miłego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Natiaa my jeszcze nic nie mamy. Zakupy planujemy zacząć na przełomie sierpnia/września.
4leks4ndr4 możesz wrzucić zdjęcie swojego wózka. Mi też bardzo podoba się wózek w kolorach jasno zielony-czarny. Kompletnie nie wiem jaki wybrać. Zastanawiam się na wyborem 3w1, ale nie wiem czy to dobry wybór. Mimo porodu w zimę nie będę ograniczała się ze spacerami. Ważne aby były duże pompowane koła, bo u nas nie wszędzie jest asfalt :)
Marysia gratuluję chłopczyka. Drużyna piłkarska powiększa się nam :)
Vanesa piękny brzusio.
Soqlka super, że masz tak blisko morze. Zazdroszczę. Ja też nie czuję ruchów, mimo 18tc 3d Nie zauważyłam większego owłosienia i nie mam ciemniej linii od pępka w dół.
Podczas jazdy dolną część pasów przełożoną mam za plecami. Jeździ się bardzo wygodnie. Będę jeździć do samego porodu, bo bardzo lubię jeździć.
Wczoraj w ciągu dnia pomogłam mojemu mężowi w porządkach w garażu, nie umiem usiedzieć na tyłku :) Był pełen podziwu, że w taki upal mam tyle energii. Wczoraj była cudowna pogoda, po południu siedziałam w cieniu i co jakiś czas polewałam wodą trawę i daszek nad tarasem. Czułam się cudownie. Wieczorem tj do północy :) z rodzinką siedzieliśmy na tarasie. Mąż mówi, że jestem nie do zdarcia haha
Panikuje jak coś robię. Co chwilę pyta jak się czuje, czy nie jestem zmęczona i mówi, że tego nie powinnam robić.
Dziś odmiana, przed chwilą padał ulewny deszcz.
Po południu ruszamy do rodzinki

Odnośnik do komentarza

Witam Mamuśki ;)) aż nie wiem od czego zacząć tyle mam do nadrobienia ;)) dzisiaj miałam jechać na cały dzień na działkę, ale przed chwilą laliśmy, także zostałam w łóżku.
soqlka czytałam, że nawet do 24 tc mogą pojawić sie pierwsze ruchy, cierpliwości, chociaz wiem ze ciazko, bo każda by chciała. Życzę Ci żebyś jak najszybciej je poczuła ;) i ja też nie narzekam, jeśli moge się polecić na tym słoneczku ;)

Co do pasów, to ja zapinam, luzuje pas dolny i układam go pod brzuchem, mam zamiar jeździć ile sie da, bo muszę jakoś dostawać sie do pracy...

Vanessa brzusio piękny ;))

Marysia gratuluje chłopczyka, sporo ich juz mamy ;))

4leks4ndr4 ja sie zastanawiam nad coletto tylko model marco polo

Ktoś jeszcze pisał, ale nie moge tego odkopać, o bujaczku, ja mam coś takiego, jest o tyle super ze jest 2w1 - huśtawka a z niej mozna wyjąc bujaczek wlasnie ;)
http://chipollino.com.ua/image/cache/data/--add/Fisher%20Prise/Delux%203in1/d919a14d461f-500x500.jpg

Relaksującej niedzieli Wam życzę ;))

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki u nas ciepluto nie spadła ani 1 kropla deszczu i chyba nie zapowiada sie zeby cos miało popadac!Też mam wiecej włosków na brzuszku hehhe

Ide do tesciowej na obiadek dzis Kluseczki roladka sląska i czerwona kapustka i Rosół :) Śląski obiadek hehe
A popołudniu do dziadka na urodzinki znowu jedzenie chyba dzis 1 kg wiecej bedzie:)

Jak to jest fajnie wrócic do żywych :) 3 miesiace nie mogłam prawie nic jesc wymiotywałam po wodzie nawet a teraz od 3 tyg zaczełam jesc a teraz juz i mięsko wiec super wszystko wrociło do normy u mnie:)

MIłego dnia ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Marysia gratuluje chlopczyka :) oczywiscie najwazniejsze zeby byl zdrowy :)

Marta a
Jak podaja 18 cm albo 21 to pewnie chodzi im od glowki do pupki inaczej nie jest mozliwe tak tez kazda dziewczyna tutaj pisze wymiary maluszka bo tak polscy lekarze mowia.

U mnie tez pasy piszcza ale tylko 1 minute wiec da sie wytrzymac. Mimo tego co piszecie nie zapinam pasow .
Jesli ktos jezdzi i ma oczy do okola glowy przy tym mysli to nic sie nie stanie. Sa debile co nie potrafia jedzdzic i moga w nas wjechac ale wystarczy wtedy patrzec co sie dzieje na drodze i nie panikowac i da sie wyjsc ye wszystkiego.

My wczoraj caly dzien nad woda spedzilismy pospacerowalismy a wieczorem o 23 jeszcze grila rozpalalismy bo juz za nami chodzil od tygodni :) wiec na na noc moj maluszek dostal dawke troche nie za zdrowego jedzonka ale coz ochota byla wieksza :)

Ah ktos ostatnio tez pytal o stroj kapielowy ja kupilam sobie nowy wiekszy 2 czesciowy i super wygoda brzuszek odkryty :) ale to chyba zalezy kto w jakim sie dobrze czuje nie mam zadnych rozstepow ani nic jestem dalej szczupla tylko brzuch mi wybilo wiec nie mam sie czego wstydzic :)

Milej niedzieli

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry wszystkim mamusia co do zapinania pasow jestem zwolenniczka bezwzglednego ich zapinania wiecej krzywdy zrobimy i sobie i maluchowi nawet przy minimalnej predkosci w razie wypadku .Ci do ruchow dziecka to sama jestem zaskoczona w poprzednich ciazach nawet w puerwszej ruchy czułam juz od 18 tygonia teraz mam 21 i dopiero moge powiedziec ze zaczynam je czuc wiec juz sama nie wiem od czego to zalezy nawet sie juz martwilam bo brzus juz dosc widiczny a w srodku cisza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...