Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Sówka25 wyślij go gdzieś, co zajmie mu dużo czasu :)
Mae weź L4, bo zamęczysz się w tej pracy.
Jakoś dałam radę dziś w pracy, na obiadek zjadałam lasagne. Do tej pory jestem pełna :)
Śliczne brzuszki macie dziewczyny!!!
Na szczęście nie mam już mdłości. W sumie (to co pamiętam) mdłości miałam tylko w 6-7tc. Teraz tylko migreny mnie męczą.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! iza-majka i anulka85- witajcie :)

Mężowi zachciało się jechać do poznania do Ikea itd. Do Poznania mamy od siebie około 120 km Niby nie dużo, ale strasznie mi się dłużyło. Nachodziłam się dzisiaj strasznie. Oczywiście będąc w centrum handlowym obeszłam wszystkie sklepy z dziecięcymi ubrankami. :D I udało mi się kupić sobie fajne ciuszki. :D
Jak przechodziliśmy koło KFC normalnie tak jakby mnie coś tam ciągnęło... Kubełek, Pycha! :p

Ja brzuszek wstawię jutro, bo dzisiaj to nie ma sensu...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Madlnka ja miałam ph 8 i mi lekarka powiedziała ze to od diety zalezy i od losci spozywani płynów mi niby stwierdziła ze nie jem miesa tylko wiecej białka i to tym spowodowane jest pic duzo kwasnego zurawini jesc zeby go troszke zakwasic i powiem ci ze teraz jak w szpitalu mi robili badania to juz lepiej miałam :) 6 ph pije duzo tych małych soczkow z firmy cymes one sa w intermarchee jednodniowe zurawina malina porzeczka jabłko :)

Piękne brzuszki wrzuce tez moj :)

monthly_2014_06/grudnioweczki-2014_12358.jpg

monthly_2014_06/grudnioweczki-2014_12359.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Poziomka masz na myśli że ktoś Ciebie olewa?
Jak coś napisałaś a miałam coś do powiedzenia to Ci odpowiedziałam i ja każda z dziewczyn traktuję tak samo z szacunkiem...
jeśli nie mam do powiedzenia nic na wypowiedź jakiejś dziewczyny to po prostu się nie wypowiadam - po co pisać bez sensu....
myślę, że jakieś złości i żale nie są żadnej z nas wskazane

z tym moczem to powinnyśmy unikać odczynu zasadowego i właśnie spożywać kwaśne rzeczy... tyle, że ja robię to na siłę by nie dopuścić do tego ph mimo poprawnego wyniku badania... a po tym mam zgagę... i koło się zamyka...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny następne dodawanie zdjeć za 3 tyg :)
Monikam
Masz śliczny malutki brzuszek nie martw sie za pare tyg tak ci wybije ze będziesz miała największy :) i śliczny piesku to ten malutki o którym kiedys pisałam ze szczeniaczka masz ?

Vanesa35
Widzę specjalna sesje w stroju kąpielowych robiłaś czy to twój teraz strój po domu bo domyślam sie ze najwygodniejszy :)

A tak to każda z jedna ma piękny brzuszek każda inny i wyjątkowy :)

Poziomka84
Trochę sie uśmiałam jak to przeczytałam kiedys tylko ja myślałam ze tak jest pomyślałam ze to moje hormony ale jednak nie.
Tez mam czasami wrażenie ze jest pare osób które tylko rozmawia a jak inna dziewcZyna zada pytanie to sie nie odpowiada albo udaje ze nic nie napisała. Każda z nas cieszy sie każda wizyta każdym zdjęciem na usg .

A co do mdłości to juz nie mam. Miałam tylko około 7,8,9,10 tygodnia i koniec

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Vanesa no ja z mięsem nadal na wojennej ścieżce - śmierdzi mi i śmieję się, że to padlina.. ;)
w piątek mąż jadł mielonkę taką miał zachciankę i mi mega śmierdziała, a w sobotę jak zeszłam na dól i jadł to się przyłączyłam i też zjadłam... to był jeden jedyny raz...
weselicho fajnie tylko, że ja już nie mam tyle siły co kiedyś - tańczyć nie bardzo siłę miałam i chciałam ostrożnie... jedzenie to też tylko warzywa i śledzika... kręgosłup dał mi w kość więc siedziałam już na siłę i nie wypadało o 22 wrócić do domu

Megi - jeszcze to nie koniec fotek - nie wszystkie kobietki jeszcze dodały :) hihi :)

Gabi zainspirowałaś mnie bym kupiła ciśnieniomierz bo czasem czuję taką ciężką głowę- ale to nie ból - chociaż przed ciążą miałam mega migreny... i bałam się tego że jak będę w ciąży to co ja zrobię

Madlenka już o ph jedna z koleżanek pisała.... i uprzedziła mnie z odpowiedzią więc nie będę się powtarzać :)

Poziomka ja też zmieniłam witaminy i przestraszyłaś mnie z tymi mdłościami bo zaczęłam widzieć, że odpuszczają i nie chcę ich znów... ale podobno tak może być że organizm się musi przyzwyczaić.... dużo pij i przegryzaj migdały - ja to dobra jestem jestem.... radzę a sama dupska nie ruszę do sklepu kupić migdały na mdłości wierząc, że za chwilkę przejdą... albo nie dokuczyły mi tak jak kilku z was

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...