Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

aasiak, super że z Natkiem wszystko wporząsiu :))
Też mam anemię i nie mogę się jej pozbyć, ale widocznie taka nasza uroda! :)

Nuria, cudne to zdjęcie sierściuchów :D My naszej kupilismy domek w biedronce i na szafie się w nim wyleguje aktualnie, ale oczywiście zawsze około 4-5 rano musi przyjść się pańci rozłożyć między nogami na poscielce :)

Ada28, u nas też będzie chyba Jasiek :) jeszcze myslimy o Antku albo Krzysiu (po dziadku). Wyjdzie w praniu na porodówce finalnie :D Co się dzieje, że będziesz miała CC??

Aleksandra, 3mam kciuki żeby wszystko było ok ! Jesteś pod najlepszą opieką to najważniejsze !
Szybko do nas wracaj :*

Dostałam dziś po głowie, bo pogoda taka piekna, ze zabrałam się za spontaniczne mycie okien w salonie :D

aabalik - cudny sen aż zazdroszcze ! :)
a co do wpisywania długości zyjki w karcie ciązy u mnie lekarz wpisuj N- jak norma i tyle. Żadnych konkretów.

W końcu doczekam się wizyty chyba ! :D Juz we wtorek na 8.20 :D po 7tygodniach przerwy zobacze mojego futboliste :)) Wypytam lekarza o długość szyjki, może poda konkretnie.

Marta A, myslisz, ze sylwunia już pojechała rodzić ????
w sumie przy bliźniakach ??!!

Dziewczyny, czy do Was dochodzi to, że w sumie zostały jeszcze 2 miesiące tylko ?? Niektóre to już w listopadzie pewnie się rozpakują :))

Odnośnik do komentarza

No właśnie, czy nie jest za mały jak na 29 tydzień? w poniedziałek zaczynam 30 !!! Na wizycie się wypytam co i jak lekarza ! Co prawda od ostatniej wizyty 22.08. przybrałam 3kg w 7 tygodni, ale mały w 23tc miał pół kilo a teraz gdzieś ponad kilogram pewnie :D.
Waga u mnie to.... szczerze? 2kg na plus jakby liczyć bilans -5kg od wymiotów, a jak brać wymioty na 0 to niecałe + 7 kg, także po porodzie będe bardziej fit niż przed pewnie :D hihi

Odnośnik do komentarza

Nuria mi dzisiaj lekarz oczy wywaliła jak zobaczyła mój brzuch ! też mam spory . Niby też śmigam jak mały samolocik , ale z podnoszeniem z łóżka też jak hippo z kinder niespodzianki :D No i golenie się pozostawia wiele do życzenia ! haha :D

Lenson zazdroszczę :D ! ja mam już 9 kg na plusie które przyszły w ostatnich dwóch mscach . Wcześniej moja waga ani rusz z powodu wymiotów ... bee...
Nie jest za mały , każda ciąża jest inna ;) zależy też dużo od wód płodowych więc nie masz się czym martwić ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8s18q6gsz.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/58eedew.png

Odnośnik do komentarza

Lenson- no widzisz, wystarczyła rozmowa i wszystko jasne, a nie od razu rozstania!!! :) cieszę się, że wszystko już unormowane i mam nadzieję, że więcej takich spięc między wami nie bedzie :) Śliczny masz brzuszek, taki akurat, wcale nie mały, ani nie duży - w sam raz :)

Ja dziś od 12 do 17 miałam wenę kulinarną, upiekłam chlebek i mąż stwierdził, że dobry i przestajemy kupowac, mam piec :D a że robi się błyskawicznie, to jestem za :) Zrobiłam obiadek, zmieniaczki z cebulą i czosnkiem z przyprawami, do tego mięsko na góre w plastrach i przyprawach, trochę masła i do pieca na godzinkę w rękawie do pieczenia, albo w foli aluminiowej- najprostszy obiad jaki moze byc, wszystko wrzuca się surowe, wyjmuje sie gotowy obiad, do tego sosik czosnkowy był i ogóreczki kiszone :) Dodatkowo jeszcze zrobiłam salatke gyros i padłam teraz... jeszcze miałam robic ciacho, ale sobie odpuszczę chyba bo mężus mi tort obiecał :D :D

Witam kolejną nową mamę! :*

111magda- no ja cesarki sobie nie życzę, ale jak nie będzie innego wyjscia to ok :) Fakt, lekarzem jest dobrym i pomaga z zajsciem w ciąże i w donoszeniu, ciesze się ze do niej trafiłam bo teraz są lekkie komplikacje i umie mnie uspokoić i zadbać o wszystko. Leżałam w szpitalu to każdy ją chwalił, były też 2 pacjętki którymi sie opiekuje, jedna w 4 tc wlaśnie na podtrzymaniu, a druga z bliźniakami i obie bardzo chwaliły.

Nuria- fajne futrzaki, ja mam yoreczka, który też raczej wyleguje sie na łóżkach, kanapach, krzesłach, a swoje legowisko oblega rzadko, jak cos mu jest, albo cos go niepokoi to chowa się do takiej swojej `budki` mięciutkiej :D :D I drugiego owczarka podhalańskiego, ale ten futrzak to tylko na dworze przebywa, wiec z wskakiwaniem na łożko problemu nie ma :D Wklejam wam zdjecie mojej owcy i pseudo psa :D

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_17653.jpg

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_17654.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o wagę to ja jak mi lekarz potwierdził ciążę w 7+4 tc to ważyłam 69,7 kg a przy ostatniej wizycie w 28+6 ważyłam 71,0 kg
troche to nieprawdopodobnie brzmi ale u mnie już od początku tę cukrzycę wykryli więc przeszłam na dietę no i zamiast wymiotów miałam całodzienne mdłości i nie chciało mi się jeść, wszystko mnie odrzucało, ale jakoś mały prawidłowo się rozwijał i przybierał na wadze.
Ja poczęści byłam zadowolona bo chudły mi nogi, boczki, tyłek i twarz a piersi zostały fajniutkie duże :-)

Zdjęcie brzuszka fajniutkie, nie zawsze brzuszki są duże
jest tak, że maluszek chowa się między organami i ugniata jeszcze bardziej, ale na to wpływu nie mamy

Vanessa35 - pisałam już wcześniej, że termin mam na 11.12
dziś czułam się dobrze, więc poszłam trochę na ogród poplewić, ale chyba przesadziłam :( bo mnie troche plecy i brzuch zaczyna boleć

oto mój maluszek z ostatniego usg, poraz pierwszy tak fajniutko się ułożył, aż sam doktor się zdziwił

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_17657.jpg

Odnośnik do komentarza

Aleksandra życzę szybkiego powrotu do zdrowia;)
Lenson fajnie że się zaczeliscie dogadać oby tak dalej;) a brzuszek cudowny;)
Aasiak supr że synek ładnie rośnie, szkoda tej anemii ale w naszym stanie trzeba się do niej przyzwyczaić:/

Nuria ale masz zwierzaków, mi by wystarczył jeden kotek(od zawsze w domu rodzinnym miałam koty) ale moj P ma alergie i nawet nie ma co marzyć o koteczku;(

Witam Ada28 fajny brzuszek i pępek też;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Nuria nie czy wchodziłaś na taką stronkę: slodkiemamy.pl tak wszystko jest fajnie wyjaśnione i są przykładowe diety
mi czasami też nie wychodzi cukru utrzymać w normie,
ja zawsze cukier na czczo miałam wysoki więc wszczykuję sobie insulinę co prawda tylko 4 jednostki na noc ale to mi dużo dało, bo dzięki insulinie nie śpię w dzień i nie jestem taka zmęczona

co do anemi to też mam, więc to norma w moich poprzednich ciążach też miałam i żurawit też biorę
bycie w ciąży to nie takie proste, ale musicie przyznać że odczuwać ruchy dziecka to najwspanialsze uczucie

Odnośnik do komentarza

Lenson, Lucky to Pan Sczęściarz :D Obaj mężczyźni :D No fakt, yorki to takie przytulanki i psy zaczepno-obronne : zaczepiają, a potem trzeba je bronic :P Ślicznego masz kociaka! Ja mam 3 ale też podwórkowe :P

Aleksandra- trzymam kciuki, wracaj szybko do zdrówka!

asiek25- ja np. mam teraz 31tc + 2d, więc mówię, że jestem w 32tc :) No bo w sumie jest pełne 31 tygodni i leci sobie 32 wiec no w 32 się jest tak na logikę, a lekarze uznają pełne zakonczone tygodnie. Skurcze mam, ale nie wiem czy przepowiadające czy inne... nieregularne, więc tyle mi do szczescia wystarczy :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczynki w ten słoneczny dzień. Pogoda piękna a ja zmęczona.
Dziś zaczęłam 29tc :)
Jestem po wizycie u okulisty, niestety wskazanie cc :( Sn zbyt ryzykowny, zbyt niebezpieczne dla oka.
Czuję się fatalnie, bo po pierwsze nie śpię od 4:30, a po drugie bo cc mnie czeka.
Strasznie rozpisałyście się :) Mam nadzieję, że udało mi się odpowiedzieć na każdy temat
Carolineee nie stresuj się, bo może okazać się, ze urodzisz naturalnie. Cudne psiunki
Mae nie ma co się denerwować, chociaż wiem, że się nie da. Uwielbiam komentarze i porady mamy i teściowej. Mamie to odpysknę a teściowej nie. Obie nie interesują się wyprawką, sami ja sobie powolutku kompletujemy, bo finanse nie pozwalają na to. A płytki krwi unormują się. Miły prezent mąż Ci zrobił
Olusssia no tak kiedyś kobiety to w polu rodziły podczas sianokosów haha
111magda wg mojej teściowej też mam bardzo mały brzuszek, powinnam ważyć z 30kg lub więcej
Megi to miłego leżenia i pachnienia :) Masz jakiegoś niewolnika z wachlarzem haha Żarty żartami, ale poważnie odpoczywaj, bo zmartwiłaś mnie swoją szyjką
Iza-majka najlepiej byłoby jakbyśmy pracowały do samego rozwiązania. Aż tu nagle krzyczysz.. szefie rodzę, ale za 2-3 dni wrócę do pracy, szaleństwo :)
Nuria super wieści, oby tylko takie były
Marysia fajnie że sesja udana
Aasiak dużego masz synka. Natan to bardzo ładne imię, u nas w rodzinie jest Natanek. Słodki rudzielec
Aabalik witam nową mamuśkę na forum. Jak się czujesz? Zapraszamy do pisania. Dobra metoda wykorzystania wkładki uśmiałam się. Piękny sen
Martaa89 ładne łóżeczko. Fajna bryka i te kółka
KariKari udanej randki życzę
Marta A ja cały dzień brzuszek mam podobny, wiadomo jak najem się to rośnie :)
~4leks4ndr44 zmartwiłaś mnie. Zdrówka życzę.
Ada28 witam nową mamuśkę na forum. Jak się czujesz? Piękne brzusio. Słodziaki te Twoje pieszczochy :)
Lenson zgrabne i malutkie brzusio. Cieszę się, że doszliście do porozumienia. Widzę, że poród zbliża się dużymi krokami, a czasu na przygotowanie coraz mniej. Słodka kotka
Asiek25 nie czuję jeszcze żadnych skurczy

Odnośnik do komentarza

aasiak aaaaaaaaaaaaa kocham go!:)

asiek25 ja posługuję się nomenklaturą tą co lekarze czyli mówie że jestem w 30 tygodniu bo mam ukończony tydzień wg logiki powinnam mówić że jestem w 31:)

aabalik wchodziłam i osobiście nie lubię tej strony znalazłam lepszą ale mi te diety na głowę źle robią
cukru nie mam jakiegoś hardcorowego i raz trzymam cukeir w normie raz nie

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Carolinee masz racje z tym liczeniem tygodnia,mi lekarka möwila ze zawsze liczy sie tydzien od poniedzialku czyli ja mam teraz 32 tydz a od poniedzialku 33 tydz. Ale z ciebie kucharka,przyjade chyba na obiad do ciebie!

Aleksandra zycze szybkiego powrotu do zdrowia i no do domu,trzymaj sie mocno!

Lenson wlasnie tak sobie o Sylwi myslalam bo juz chyba z tydzien jej niema a z blizniakami nic niewiadomo miejmy nadzieje ze wszystko ok. Ladny,zgrabny brzusio!

Ada28 witaj i opowiedz cos o was?

111magda praktyka czyni mistrzem! nasepnym razem sie uda!

aasiek fajnie ze wszystko wporzadku!

Meggi pokazalabys wkoncu twöj brzuchol,cos sie niechwalisz!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...