Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Madlenka, trzymaj się i niech twoja szyjka się już nie skraca nawet o milimetr.
Niestety chyba wchodzimy e taki okres ciąży że mogą nas zaskoczyć takie niespodzianki. Ja dziś dowiedziałam się że moja koleżanka która rodzi w listopadzie jest w szpitalu bo właśnie szyjka się skrócił a on nic nie czuła zero dolegliwości dopiero wyszło na badaniu;(
olusia fajny wózek i kolor też; ), mam do ciebie pytanie w sorawie fotelika też chcę zamówić taki tylko zastanawiam się czy z bazą cxy bez jak ty wybrałaś i czym się sugerowalas?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Olussia dodaje fote mojego ale ze sklepu bo jak pisałam dojdzie jakis za niecałe dwa tyg :) i z netu.

Soqlka dziekuje a jaki jest wygodny w prowadzeniu! Super :) a Ty na jaki sie zdecydowałaś?
Tez jeszcze nie dostałam skierowania na glukoze ale w przyszłym tyg ide juz do mojego gina i musi mi teraz dać bo do 28 tyg powinno sie ja zrobić. A kiedy masz następna wizytę?
Ja kochana te ciuszki na pierwszy okres życia małej kupuje jak najlepszej jakość i nowe, pozniej pewnie tez bede normalnie kupować. Ale duzo osób znajomych kupowalo w lumpkach i sa bardzo zadowoleni no i płaci sie o polowe jak bie lepiej mniej :)

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_16299.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Megi1992 powiem ci szczerze, ze mama mi odebrala przesylke w ny i wysle mi w tym tygodniu do siostry do pl i ona mi przywiezie, bo balam sie jak bd z clem:/ nie chcialam zeby mi drugi raz tu policzyli a zamowilam bardzo duzo dla blizniakow a i w dolarach tez mi taniej wychodzilo,a ciuszki super 100%bawelna , ladnie sie piora i nie rozciagaja, uzywalam przy Vanessce dlatego zalezalo mi zeby teraz tez je miec :), sa tez na allegro, ale tam juz duzo drozej wychodzi

MadlenkaWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
z tymi krwawieniami to nie ma zartow, jeszcze bole :/, lez i odpoczywaj, a gdyby krwawienie sie pogorszylo to jedz wczesniej do szpitala, ja bym z lozka sie nie ruszyla, mam nadzieje ze bd wporzadku i ci sie poprawi, nie stresuj sie bo to tez wplywa na malenstwo
wozek mi sie podoba :D , a foteliki kupilam maxi cosi, lepiej zeby lzejsze to zawsze latwiej a i tak za rok musisz wymienic, mialam graco byl slodziutki rozowiutki a taki ciezki ze ledwo co z dzieckiem podnosilam

Co do rogala to tez bez niego nie zasne, a nasze lozko nie jest szerokie i gdy dochodzi moja poduszka, czasem corkka nad ranem to maz bardzo narzeka, wiec kupilismy rogowke z funkcja spania zeby zawsze mogl sie teleportowac do duzego pokoju i mnie nie denerwowal
Gabi82 ladne lozeczko :)

Odnośnik do komentarza

Madlenka- Zdrówka kochana! I odpoczywaj jak najwięcej, ale się biedna musiałaś nerwów najeść...

soqlka- Ja też z lumpka mam parę ciuszków, moja mamuśka mi kupiła. I jest ok. :)

Kurcze tak piszecie o tych bólach brzucha, skróconych szyjkach, ciągnięciach, krwawieniach... Jednak ciąża jest naprawdę nieprzewidywalnym stanem... Wydaje się, że jest wszystko ok, i nagle coś się dzieje. :/

Ale oby już żadnej z nas nic złego się nie stało i żebyśmy dotrwały szczęśliwie do końca :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia06
No wlasnie ciuszki wygladaja super ale chyba jednak nie mam takich mozliwosci jak ty wiec zostan tu przy sklepach :)

Olusssia
Super wozek mega mi sie podoba ale ja musze miec z duzymi kolkami bo jednak jak przywali u mnie snieg w gorach to taki niby najlepszy

Soqlka
Lumpki ?? Uwielbiam .... Mogla bym chodzic calymi dniami . Jak mieszkalam w polsce to czesto chodzilam a radocha jak sie cos znalazlo mega fajnego byla nie do opisania nawet jak bylam w lutym na odwiedzinach to mama mnie wyciagla bo gdzies otwarli nowy i znalazlam 5 par spodni w roznych kolorach na lato i zaplacilam 28 zl
A dla dzieci tez sa bardzo fajne rzeczy i jesli miala bym mozliwosc to na pewno bym kupowala .

Jestem ciekawa jak z moja szyjka
Czasami mam takie uczucie ze moj maly kopie prawie na samym dole ale bolow zadnych nie mam

Odnośnik do komentarza

olusssia7 tez zrobilam tak jak ty, maxi cosi cabriofix bez bazy, bo tak naprawde to tylko na poczatku odpina sie ten fotelik gdzy dziecko jest malutkie , a pozniej to raczej na raczki sie bierze nikomu juz nie chce sie ciagac tych fotelikow do domu bo nie ma sensu

Madlenka mam nadzieje , ze wiecej nie wystapia te krwawienia, ja mialam raz i myslalam ze sie zawyje, bo odrazu czarny scenariusz

No dziewczyny rzeczywiscie macie tan sam gust :D

Odnośnik do komentarza

Madlenka
Co do fotelika to maxi cosi z baza kolor i model to zdecydujemy jak bedziemy kupowac wozek

Sylwunia
Co do wozkow to bylismy dopiero ogladac w jednym sklepie i tam kobietka na nasze warunki gorskie polecala nam wozek z abc design latwy w obsludze i nawet okey ale ja tam jestem zakochana w mutsy :) dostalismy adres jednego sklepu outletowego gdzie ma byc w ciul wozkow do wyboru :) wiec gdzies w pazdzierniku albo listopadzie pojedziemy i zobaczymy . Ladny bardzo tez jest ten ktory kupila marta a w baby one i teraz juz jest za 299 ale maz twierdzi ze ma za male kola wiec musze przebolec i szukac dalej :)
A u ciebie jak z wyborem ? Fajne sa takie wozki dla blizniakow :) w lutym jak chodzilam na kurs mialam kolezanke ktora czekala tez na blizniakow i mowila ze chyba bardzo wazne jest zeby byl pozadny wozek bo kregoslup bedzie obciazony i cos takiego chyba juz ni pamietam dokladnie ale wydala duzo na wozek

Odnośnik do komentarza

Madlenka – trzymaj się i dużo odpoczywaj. Niech ta szyjka się uspokoi… jest za wcześnie na rozwiązanie jeszcze :)
Vanessa – ZUS bardzo często dla zasady i dla formalności by im się w papierach zgadzało kontrolują pod względem zasadności wypłacania świadczenia chorobowego – tak mi wczoraj wytłumaczyła księgowa. Jeśli jesteś pracownikiem to mogą chcieć od pracodawcy jakieś dowody, że pracowałaś – jakieś dokumenty z twoim podpisem a mogą po prostu Ciebie zapytać byś pokazała dokumenty. W przypadku kobiety prowadzącej działalność – sprawdzają zasadność pod względem czy faktycznie ją prowadzi i czy działalność nie jest wymuszeniem świadczenia czyli czy sprawdzają dokumenty, wystawione faktury, książka przychodów i rozchodów, sprawdzają płacone składki ZUS za siebie pracowników i czy firma naprawdę prężnie prosperuje. I kobiety prowadzące działalność częściej kontrolują. Oni tak mają ale ogólnie nie ma się co martwić. Można tez od swojego lekarza poprosić o zaświadczenie jakieś biorąc zwolnienie. Ale w takim stanie zaawansowania myślę, że aż tacy nie będą by kontrolować, a jak już to zrobią to na odczep y odhaczyć tą swoja biurokrację.
Soqlka – na pewno dam znać jak po słynnej glukozie – sama jestem ciekawa jak to będzie ;)
Kupowanie w lumpeksach – ja ogólnie nie umiem chodzić po nich i jakoś zawsze miałam do nich dystans mimo, że koleżanka mnie uczyła jak się szuka fajne ciuszki… i wiem, że fajne nowe można znaleźć… no nie umiem :)
Olusia i Madlenka – wasze bryki już są… motywujecie mnie by w końcu zakupić mój wybór upatrzony :)
Młoda Fasolka dołączam się do życzenia – by już z nami wszystkimi było w porządku tak do końca ciąży, zero niespodzianek, spokojnych i szczęśliwych porodów….
Megi - nie wolno się zastanawiać bo tak jakby się wywoływało wilka z lasu jak to mówią… musimy trzymać się, że jest dobrze i będzie dobrze… stres nam niepotrzebny teraz
Co do fotelika to oczywiście Maxi Cosi Cabrio Fix - najlżejszy z możliwych – a to bardzo ważne by dźwigać rosnącego maluszka a nie fotelik.
Sylwunia ostatnio o tobie myślałam – oglądałam odcinek gdzie kobiety rodziły bliźniaki… to dopiero musi być wysiłek i jakie emocje :) my narzekamy teraz że ciężko a ty to dopiero masz wyzwanie… parka Maluszków.. no no no :)

Miłego dzionka mimo pochmurnej pogody :)

Odnośnik do komentarza

Ah i jeszcze co do wozka to szukamy takiego ktory bedzie bardzo lekki bo mieszkamy na 2 pietrze nie ma windy a piwnica jest na -2 wiec czy w ta czy w ta musze gdzies ten wozek zostawiac i dzwigac chyba ze same kolka bede zostawiac w aucie a tylko wanienke bede dzwigac . I mysle ze po roku juz pora bedzie zmienic na zwykla spacerowke bo jednak maly zacznie byc ciekawy swiata zacznie biegac a spacerowka jest wygodniejsza i jeszcze lzejsza :)

Wogole to wam cos opowiem ale nie smiejcie sie :)
Mam poduszke z diamencikami ostatnio madra ja wypralam ja na 70 stopni i polowa odpadla i jeszcze jakies pojedyncze sa gdzies w lozku zazwyczaj spie w samych majtkach i dzisiaj rano jak wstalam poszlam na ubikacje to mialam diamenty przyklejony do posladkow i przy siku nagle odpadly i zrobily plummm. W tym momencie myslalam ze zjade na zawal 1000 mysli na minute myslalam ze to czop sluzowy wypadl potem dopiero skumalam ze to te moje diamenty ha ha siedzialam i smialam sie sama do siebie jak glupia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...