Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
ja też już dzisiaj po wizycie :)
Dziecko zdrowe, wszystkie narządy wyglądają w porządku. No i udało się poznać płeć - będzie chłopak! :) Kolejny do naszej piłkarskiej drużyny.
Następne oglądanie malucha będzie za 10 tygodni, jakoś na koniec września. Okazało się dzisiaj że mam łożysko przodujące. Pocieszyła mnie położna, że to się jeszcze może zmienić na lepiej. No mam nadzieję. Szczęśliwie żadnych krwawień nie miałam. Ale teraz jest dużo dźwigania w związku z przeprowadzką. Chyba sobie muszę odpuścić troszkę.

Mam pytanie do kobitek z Trójmiasta. Możecie mi polecić jakiegoś dentystę? Będę w Gdańsku za 2 tygodnie a ząb mnie boli :/ Jakiegoś przyzwoitego no i żeby ceny nie były z kosmosu.

Zdjęcie mojego dużego brzdąca. Nie podała mi położna wymiarów za bardzo. Powiedziała, że na około 18 cm cały ale nie mierzyła CRL ani nic. A sama podpatrzyłam na ekranie, że się pojawiła szacunkowa waga 218 g. Ale to tak nieoficjalnie.

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13822.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuje kochane, mam nadzieje,ze za tydzien w sobotę poznamy płeć :)

Aleksandra to mamy zbliżony termin, ty w piątek a ja w sobotę rano :)

Mea, gratulacje synka!! To moje malenstwo pewnie ma tez ok 18 cm bo jestesmy w podobny termińie :)

Soqlka gratulacje córeczki super :)) a imie Pola tez mi sie bardzo podoba :)

Natiaa gratulacje synka!

Dzisiaj dziewczyny z dluuuugich włosów ścielam na krótkie i bardzo sie z tego cieszę :) odrazu lżej :) szczególnie ze miałam ich duuuuzo i bardzo ciężkie i grube :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

melduję się dziewcyznki :)
poznałam płeć - jupi.... i będzie córeczka :) cudownie
byłam zbadana - szyjka w porządku, na usg Malutka rośnie pięknie - ma 116 g i ma 20 cm długości i ładnie do nas rączką machała :)
pięknie pokazała co ma między nóżkami tak jak mamusia prosiła więc superowo :)
wyniki badań spoko - i ten mocz z wysokim ph i bakteriami to spokojnie - najważniejsze, że nie ma leukocytów więc tylko żurawit sobie łykać i cytrusy wcinać i będzie spoko...
kolejna wizyta 21 sierpnia i to będzie usg 4d :)
Ogólnie z badań i wymiarów jest super :)
ale jestem szczęśliwa
zdjęcia usg nie pokażę bo mam tylko wymiar główki, brzuszka, stópeczki moje kochane, serduszko i udo :)
na następną wizytę muszę zrobić znów toxoplazmozę, morfologię, mocz i żebym się nie denerwowała i uwierzyła jej że z tym badaniem moczu jest ok to posiew moczu bym zrobiła dla spokoju :)

no i wachlarz imion się zawęził - imiona dla chłopca zapisane w kalendarzu na przyszłość... czas myśleć o imionach dla dziewczynki :)

Odnośnik do komentarza

Madlenka na pewno za tydzień poznacie płeć dziecka. Ja kiedyś ścięłam włosy na krótko tak do wysokości uszu, a miałam do pasa. Wieczorem popłakałam się
Vanesa gratuluję córci. Nareszcie dziewczynka :) piękna foteczka
Soqlka gratuluję Poli.
Vanesa, KariKari i Soqlka przełamałyście męską passę haha
4leks4ndr4 dziś czuję się ciut lepiej, ale nadal kręci mnie w brzuchu. Próbowałam jeść w miarę normalnie. Jak siedzę czuję przemarsz po kiszkach pod mostkiem. Czasami mam dziwne uczucie, czuję jakbym miała mokrą bieliznę.
Natiaa gratuluję synka. Glukoza to nic przyjemnego :(
Mae gratuluję synka. Oszczędzaj się podczas przeprowadzki.
KariKari gratuluję córci.
Dziś 3:2 w poznawaniu płci naszych maluszków
Przyznać się dziewczyny, czy któraś z Was ma w tym tygodniu wizytę?
My rodzinie nie mówimy jakie imiona wybraliśmy, bo to nasza sprawa. Jak komuś się nie spodoba to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza

u nas z imieniem mamy 3 typy i do porodu się na pewni zdecydujemy :) i też nie będziemy zwracać uwagi na kogoś :)

no właśnie dziewczynki - która ma jeszcze w tym tygodniu wizytę?

ja już mogę zacząć szaleństwo z zakupkami - niech no ja tylko pojadę do jakiegoś C.H.... to na pewno coś mojej Malutkiej kupię :)
jakiś czas temu upatrzyłam takie dla maluszków Ugg buty na zimę, no cudne, ale chyba w tym najbliższym sezonie zimowym ich nie założymy, tylko w następnym dopiero :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkim kobietkom które poznały płeć swoich maluszków Gratuluję. Fajne uczucie jak nie musimy zwracać się per to.... prawda? Ja właśnie wypoczywam w Ustce. Pogoda dobra. Pięknie i słonecznie ale nie za ciepło. Ogólnie dla mnie pogoda ok ale do morza po kostki... dalej nie dałam rady wejść. Zimne to morze w tym roku.... hehe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

KariKari i soqlka - gratulacje córeczek!
Natiaa - też synuś :)
Madlenka - może nawet twój brzdąc większy. Po badaniu niby termin przesunął mi się na 25. grudnia. Zdaje się że położna podała orientacyjną długośc, nie CRL a łącznie z nóżkami. Bo wg CRL to niby powinno byc 13-14 cm. Ale z drugiej strony sama kośc udowa to było 3 cm więc na nóżki trzeba dodac tak z 6-7 cm? Może następnym razem dowiem się dokładniej. Następnym razem powiedz, że póki nie poznasz płci nie wyjdziesz ;> U nas malec się dopiero po około 20 minutach pokazał tak, że zobaczyliśmy co dynda między nóżkami.

4leks4ndr4 - wczoraj siedziałam z listą imion w necie i ostatecznie zawęziliśmy listę do kilku imion. Teraz w top3 mamy: Antoś, Jaś albo Adaś. Dobrze, że jeszcze jest kilka miesięcy do namysłu... :p

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Iza majka - to prawda, że zwracanie się do dzidzi bezosobowo , nijako nie jest miłe... dlatego mi zależało by dziś poznać płeć by z szacunkiem się odzywać :)
anim weszłam do gabinetu powiedziałam do męża, że nie wyjdę jak płci nie poznam i proszę samo się pokazało.... i to po chwili już :)
ja ju z chcę odpocząć sobie i też chcę nad morze i chyba jutro rezerwuję Eurybię w Łebie- któraś z was tam jedzie i to właśnie dzięki temu poleceniu zwróciłam uwagę na ten ośrodek?
ja już uciekam spać, atrakcji na dziś było dużo, ale już padam :) dobranoc mamusie

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt i poznanie pluci ! jestescie pewnie bardzo szczesliwe,wiem jakie to cudowne uczucie i wkoncu mozna zaczynac kupowac!!
KariKari ja juz Ugg buciki kupilam na zimne dni w sam raz!
Marysia1002 ja tez mam to uzadzenie do okien i jestem bardzo zadowolona bo szybko okna sa umyte,oszczednosc czasu i do tego super myje tylko te katy trzeba przetrzec szmatka bo niezabardzo mozna sie tam dostac. Dzis zaczelam sprzatac generalnie kuchnie by przed wyprowadzka powyzucac troche,posortowac,umyc meble,okno,kafelki itd i zajelo mi to dzisiaj az 7 godz! Bylam padnieta ale kuchnia az niedopoznania,swieci sie i jakas sie pusta zrobila az milo popatrzec (bedze mniej roboty jak bede w 8-9 miesiacu) sypialnie zrobilam wczoraj i przedwczoraj w razie czego jak by maz nieskonczyl domu bym miala gdzie postawic lözeczko,z duzego pokoju tez juz popakowalam te zeczy ktöre sa juz niepotrzebne,w moim pokoju z ciuchami tez juz posortowalam,powynosilam wory butöw te na obcasie bo ju niezaloze,posortowalam ciuchy itd takze zostala mi tylko lazienka musze ja zrobic do niedzieli bo w poniedzialek ruszamy na 3 tyg do Turcji. Takze mialam co robic jak ma sie wolne i czas to mozna tyle zeczy zrobic a jak sie niema tego czasu to dopiero widac jak czlowiek zaniedbal mieszkanie no ale wiadomo ze niemyje sie szafek w srodku na co dzien czy okien czy innych zeczy ale jestem zadowolona ze tyle zrobilam i juz popakowalam mimo ze moze jeszcze 3 miesiace bede musiala jeszcze tu byc,zalezy od skonczenia nowego domu ale maz niebedzie wstanie mi pomagac przy pakowaniu czy sprzataniu bo bedzie klad kafelki i wykanczal dom a ja niewiem czy dam rade i jak bede sie czula w 8-9 miesiacu to wole teraz juz zaczac dopöki moge . Nadzwigalam sie troche te ostatnie dni tych woröw i kartonöw czy smieci ale möj Semi jest dzielny i pomaga ,nieprotestuje! Przewaznie rano jak ja wstaje to buszuje chyba mnie budzi bo mnie kopie. Dzis wkoncu cieplo bo ostatnie pare dni lalo a ja mialam tyle prania,dzis nadrobilam jutro jeszcze koldry i poduchy. Ktöras z was pisala o liszaju,chcialam zapytac co to jest?

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_13844.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki w pochmurny u nas dzien :) ale jade na zakupy do Galeri sie zrelaksowac :) z przyjaciółka i zaszalec bo jutro wyjezdzam do Łeby ok 12-1 w nocy a jutro musze byc cały dzien w pracy od 10 -20 potem drzemka z moim M i ok 1 bedziemy ruszac nad morze do Łeby do Eurybi :)

Wiec dzis jestem ostatni dzien na forum :) w Eurybi maja internet bezprzewodowy wiec tez jakis kontakt bede miała z a wami :)

Marta A fajne te buty chce takie do siebie kupic na zime :)

Moja bratowa juz na porodówce zaczynaja sie nieregularne skurcze pewnie jak pojade to urodzi dziewczynke Julke :)

Życzę miłego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

KariKari ja kupowalam te buty na ebayu to zalezy czy chcesz kupic te orginalne bo one kosztuja okolo 70€ dla dzieci a dla toroslych okolo 200€ ale jest alternatywa ze mozna kupic bezmarkowe takie same ale bez UGG oczywiscie ale dla malucha to i tak wszystko jedno czy orginalne czy nie,widzialam na H&M online. Ja uwielbiam te buty i mam ich pare par na zime bo w zimie grzeja a w cieple dni ziembia i sa niedozdarcia uwielbiam je i dlatego wiem ze dziecko bedzie mialo na 100% cieple nözki!
Vanesa 35 zycze udanego urlopu i duzo wypoczynku!

Odnośnik do komentarza

Hej, hej! :) Nie pamiętam czy gratulowałam płci... więc gratuluję raz jeszcze :)

Ugg mam co zimę, a tej zimy nawet sobie nie wyobrażam bez nich bo to buty chmurka, a do tego cieplusie <3 No... tylko nie na roztopy niestety :P A dla Oli zakupię, ale chyba na następny sezon- jeszcze się okaże :) Jak na razie poszukuję kombinezoniku zimowego :)<br />
Pogoda znów nie daje pola do popisu... pada, pada i jeszcze raz pada :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...