Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny! piszecie o tych humorkach i az musialam sie odezwac! ja to mam takie wahania nastrojow ze az mi szkoda mojego P bo on gotowy sie chyba wyproweadzic :d najpierw krzycze na niego za byle co obraze go...,,niechcacy,, a za minute mam pretensje do niego czemu ma focha lib sie nie odzywa i tym znow mnie prowokuje:P nie rozumie moich hormonow.. z jednej str go rozumiem a z 2 powienien przymknac oko bo ja nad tym nie panuje tak samo jak z placzem o byle co jak wariatka troszke! Kari daj znac jutro po wizycie!o ktorej masz?

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

Mi z chińskiego testu wychodzi chłopak i wszystko pozostałe też na to wskazuje :) Mąż też ciągle mówi o synku, ale nie podoba mu się żadne imię oprócz swojego własnego :)
Co do nastrojów to trzymam się całkiem nieźle i wypominam to swojemu żeby doceniał, że tak ładnie nad sobą panuję :) Dzisiaj chyba wybiorę się na szoping bo nie idzie się w nic zmieścić...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrvsa5tny.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki dzis o 14 badania prenatalne :) juz sie nie moge doczekac :) Ciekawe czy dzidzia sie tak obróci że będzie co kolwiek widać :) dzis mam 13tydz i 2 dni:)

Śniadanko zaliczone jajecznica z 1 jajka beztłuszczowa z szczyptą soli i kromka chlebka z ogórkiem zielonym :)

Chodzę prywatnie do mojej Pani Doktor przyjmuje tez na NFZ ale kolejka 3 miesiace zeby na 1 wizyte sie zapisac wiec odpada ! Moja Gin jest też w szpitalu gdzie bedę rodzic wiec jestem zadowowlona :)

MI wyszło z kalendarza chińskiego że dziewczynka :) pisze żeby interpretowac wiek matki nie rocznikwo tylko ze np miałam w kwietniu 31 lat ale zaszłam w ciaze jeszcze jak miałam 30 przed urodzinami wiec patrze na wiek 30 bo jak 31 to chłopak wychodzi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

jak czytam wasze wahania nastrojów to ja przy was pikuś - na mężu się nie wyżywam i staram się panować nad sobą...
co do tygodnia ciąży to ja mam 12 tydzień a dokładnie -11 tydzień i 2 dzień :) termin mam na 29 grudnia a biorąc mój cykl 31 grudnia :)
ja dziś wizytę mam u mojej pani doktor i już doczekać się nie mogę - ma nadzieję, że jest wszystko ok... w duchu jestem taka jakaś spokojna

Odnośnik do komentarza

Karikari- Ja mam termin na 21 grudnia, ale przy moich długich cyklach mam nadzieję że nie wyląduję w szpitalu w wigilię:) Chciałabym być już na święta w domku:)
Ja też pokazywałam swojemu mężowi humorki, pamiętam to był sam początek ciąży i święta wielkanocne, przez dwa dni miałam pretensje o nic a później się dziwiłam dlaczego on nie reaguje, bo ja bym się rozszarpała na jego miejscu, od tej pory panuję nad sobą zresztą przeszło mi to rozdrażnienie na szczęście i cieszę się zdrowym dzidziusiem:)
Miłego dnia dziewczyny:)
Vanesa i Karikari trzymamy kciuki może dziś się też dowiecie płci maluchów;)

Odnośnik do komentarza

Dulka ja raczej płci nie poznam za wcześnie jest.... ale nie ukrywam, że super prezent bym miała na jutrzejsze urodzinki :)

a ja męża ochrzaniłam by mnie nie prowokował i że ma być dla mnie łagodny jak baranek bo wkurzałam się nawet jego tonem głosu a nie wolno mi i siebie i dzidzi denerwować i widać wziął sobie do serca ;) chodzący anioł teraz :)

Odnośnik do komentarza

Vanesa, KariKari- dajcie znać po wizycie co i jak! :)

Ja chodzę do mojej p. gin prywatnie. Niestety z tego co wiem, to nie przyjmuje na NFZ... Jest ordynatorem oddziału położniczego w jednym ze szpitali w moim mieście, więc wiem, że rodząc tam będę miała dobrą opiekę :) Wizyty nie są tanie, ale wolę zapłacić te 150zł miesięcznie i mieć pewność, że z moim dzieciątkiem wszystko jest super i nie muszę się martwić, że coś będzie nie tak. Dostałam telefon, żeby dzwonić do niej, gdyby coś mnie niepokoiło lub coś się działo. Zawsze jak będę tego potrzebować (tfu tfu) weźmie mnie położy na oddział do szpitala i będe pod stałą opieką - dzięki temu wszystkiemu, jestem spokojna i uważam, że warto chodzić prywatnie, bo na NFZ ciężko trafić na LEKARZA, zazwyczaj zdarzają się same konowały... :)

U mnie dziś równe 15tc! :) Ale ten czas szybko leci... zanim się obejrzymy będzie połówka, potem 30tc, i później już maleństwo w naszych ramionach :)

Odnośnik do komentarza

Jak lekarz ma dobry sprzęt i lata praktyki to pewnie i siuraka zauważy :)

Dziewczyny 3mam kciuki za Wasze wizyty dziś, wszystko bedzie pewnie pięknie i zdrowe ! :D Zazdroszcze ! Ja czekam do jutra. O 9 mam wizytę. Chodzę na NFZ, przewertowałam mnóstwo portali w poszukiwaniu najlepszego lekarza położnika w trójmieście i znalazłam ! :) Pan doktor przyjmuje tez prywatnie, ale ja jestem zawzięta i przed pierwsza wizytą pojechałam z nastawieniem, że bez rejestracji nie wyjde ! I tak przemiła Pani Położna dała mi termin po 2 tyg. :D Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczy, przyjmuje pacjentki nawet przed i po godzinach pracy i to w ramach NFZ. Budzi ogromne zaufanie, nawet mój G odniósł takie wrażenie a miał mieszane uczucia odnośnie PANA ginekologa. hehe

Vanesa 35, u Ciebie już z jedzeniem ok? bardzo mnie to cieszy !!!! Ja niestety po 4 dniach względnego spokoju dziś od rana mam armagedon, jeszcze nic nie zdążyłam zjeść a biegam co chwile :( ale będzie dobrze, wierze w to ! Dla dzidzi musi być !

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny 3mam mocno kciuki zeby wszystko było dobrze:) koniecznie dajcie znać po! Na która macie wizyty?

Ja rano byłam na badaniu krwi, to moje drugie badanie krwi w ciazy, wyniki po południu oby były poprawne :)

Carolineee gratulacje 15 tyg ale leci ten czas :) a Ty pracujesz jeszcze czy jesteś na l4 bo nie pamietam :(

Ale u nas ciepło dzisiaj!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Poziomka84

Nie chce sie wymadrzac, ale na każdym forum pusza, ze max od 16 coś widać,. Tak płec juz jest wykształcona, ale sporo jest zasłonięte. Łatwiej określić płeć chłopca, wiadomo. Ja mam w pon prenatalne, to będzie połowa 12 tyg :) moze akurat jakiś siurak wyskoczy :)

Odnośnik do komentarza

Madlenka- na L4 byłam do 5 czerwca( przez 1 msc) i za tydzien mam wizytę i mam nadzieję, że od 6 czerwca mi wypisze L4 :) Bo powiedziała, że muszę wypoczywać, że moja praca dla mnie jest niewskazana... przy komputerze, w hałasie maszyn troszkę też... więc już mi mówiła, że jak coś to przedłuży :) I myślę, że do końca ciąży to L4 będę ciągnąć i potem wychowawczy przez 1 rok :)
Poziomka84 - to zależy `jak leży` :) Czasami dzieciątko tak sie wierci, że lekarz nie jest w stanie określić płci, więc rozpoznanie płci przeciąga się w czasie... ale od 13 tc można już realnie i wiarygodnie rozpoznać :)

Odnośnik do komentarza

Acha :) czyli teraz nie chodzisz. Na pewno Ci przedłuży skoro warunki w pracy masz niekorzystne :) ja tez mam prace biurowa, 8h przed kompem i tez na razie jestem na l4:) a w pracy ok? Mi powiedzieli ze spokojnie mam dbać o siebie i zastanowić czy nie chce juz do końca zostać na zwolnieniu to wtedy zaczną szukać kogoś na zastępstwo, zobaczymy co powie giń na next wizycie.

Co do płci to pisze ze od 12 tyg jak sie dobrze ułoży to mozna cos zobaczyc, ale wiadomo ze im pózniej tym większa pewność :) ja za 2 tyg wizytę mam, bedzie to 14 tydzień i mamy nadzieje, ze cos juz zibaczymy :)) maz mówi, ze na pewno bedzie fiutek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny

Gratuluje udanych wizyt oraz tym dziewczynom, które poznały płeć:)
Witam nowe dziewczyny. Fajnie, że nas przybywa. Ze smutkiem przeczytałam o Marlenie - bardzo mi żal:(

Ja nie odzywałam się ponad tydz - córka trochę chorowała, siedzę z nią w domu i uczymy się sikać na nocniczek także pranie i mycie podłóg to moje główne zajęcie:)

Mam pytanie nt biustonoszy. Czy możecie polecić jakieś?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Karikari na pewno, moje malenstwo na usg prenatalnym sie tak kręciło i fikalo ze nie mogłam uwierzyć :) niesamowite uczucie! Życzę ci zebys dzisiaj tez to przeżyła :)
Larissaa witamy ponownie :) powodzenia w nauce siusiania:) czy go trudne zadanie? Bo nie wiem:) co do biustonoszy to cieżko mi powiedzieć, bo mi biust moc o rośnie i mama mi dała swoje :) bo zawsze miałam mniejszy niż on :) ale ogólnie powiem ci ze najlepiej mi bez stanika :) nic mnie nie uciska i nie boli wtedy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka- pracuję u mojego A w firmie, więc to inna sytuacja troszkę :)

Biustnosze sportowe polecam! Megaaaaa wygodaa! Jak zawsze nosiłam z fiszbinami i lekko usztywnianymi miseczkami tak zaczeły mnie wkurzać i kupiłam sportowy z reeboka - nieeebo! Mega różnica i super komfortowo, no może troszkę biust spłaszcza, ale cały czas nam rosną piersi, a te staniki rosną razem z biustem bo się bardzo rozciągają :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...