Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczynki nie ma co się zmuszać do jedzenia czegoś, jedzmy to co lubimy i starajmy się zdrowo..
owoce i warzywa codziennie obowiązkowo....
jeśli mamy jeść coś na siłę to odniesiemy przeciwny skutek czyli mdłości i wymioty a tego nie chcemy....
wody, wody i jeszcze raz wody musimy mieć pod dostatkiem
w I trymestrze aż tak dużo dzidzia nie potrzebuje, ale musimy zacząć myśleć, że za chwilę wkraczamy w Ii trymestr i dzidzia będzie rosła jak na drożdżach i musimy jej zapewnić jak najwięcej wartości i jak najlepsze... dlatego ja już dziś staram się by w codziennym żywieniu nie zabrakło owoców, warzyw i nabiału....
dziewczynki mój dzień dobiega końca idę spać bo już zasypiam.... dobrej nocki Kochane mamusie i słodkich snów dla maluszków :) śpijcie dobrze i do jutra :)

Odnośnik do komentarza

no ja dziś wstałam głodna :) święto.... zważyłam się znów i waga nawet grama nie poszła w górę - jest w tym samym miejscu po zjedzeniu wczoraj Wieś maka na którego miałam niesamowitą ochotę
dziś na śniadanko zjadłam już jogurcik... staram się raz albo dwa razy dziennie coś mlecznego zjeść...
piersi przestały boleć.... samopoczucie jak na razie spoko więc chyba też jest koniec złego samopoczucia... oby :)
jedynie co kręgosłup boli nawet spać ciężko... co chwile się przekręcam... idę kupić jednoczęściowy strój i czas na basen zacząć chodzić troszkę na pewno wskazane i dla mnie i dla dzidzi

Odnośnik do komentarza

Hej, hej! Ja właśnie śniadaniowo Arbuza sobie podgryzam, a potem może coś treściwszego zjem, tyle że nic jakoś mi się nie chce jesć, jedynie tego arbuza :D
Wczoraj z moim A wybraliśmy się na zakupki, po książkę i kilka innych rzeczy :) Zdziwiłam się, jak wciągnął mnie w galerii do smyka :P Oglądałam podusie i jedna taka prosta, wałek to koszt ok. 119zł , a ten kojec 165zł ... ałć, trochę nie fajnie jak za poduszkę, ale będę szukać na internecie trochę tanszej bo wiem, ze mieć ją muszę, bo sfixuję w nocy... ;/

Są super przeceny na ciuszki do -50%, w sumie to chcieliśmy coś kupić, ale... w sumie to ja uznałam, że może jeszcze nie bo mój A mówił, żebym wzieła coś, co mi się podoba :D ale jednak to jeszcze za wczesnie... chociaż widziałam takiego bodziaka z napisem I'm a cutie little heart breaker :) w białym kolorku... cudowne :) i ogólnie oglądaliśmy tak ubranka przeważnie, ale samo oglądanie sprawiło mi tyle radości, że nie wiem.. :D A na kolację... bardzo zdrową.... wsunełam sobie hamburgera, kurczakburgera troszkę frytek i kilka łyków coli :D :D Tak mi się chciało ... gadałam o tym mojemu chyba z tydzień... aż w koncu mnie zawiózł :) Powiem wam szczerze, że prawdopodobnie tej wołowiny tam 100% jest, nie mogą okłamać, tyle że do wołowiny zalicza się też tłuszcz i takie tam :)

Odnośnik do komentarza

Carolineeee widzę skusiłam cię na Maka :)
ja też wczoraj Wieś Maka jadłam jak opętana leżąc w łóżku.... ojej jakie to było pycha.... ale od razu się usprawiedliwiłam, że raz na jakiś czas takie coś jem :)
a co do picia coli to na początku miałam ochotę na nią i mężowi popijałam a teraz już mi przeszło.... za to ochota na piwo mi nie przeszła - ślinotoku dostaję jak widzę reklamę piwa :(
co do tej poduchy to chyba i ja się muszę skusić bo i w nocy ból dokuczać zaczął

Odnośnik do komentarza

oj ja też się zajadałam.. mmm! ostatnio jadłam jakieś pół roku temu jak nie więcej, więc za kolejne pół roku znów moze zjem :) KariKari, jest warka radler 0,0% i rzeczywiście jest to 0,0% bo nie ma w ogóle alkoholu - sprawdzałam i wypiłam :) Ma posmak piwa, ale bardziej to cytrynowy napój co nie zmienia faktu, że mozna wczuc piwo i zaspokoić smaka :)

Ja chyba dziś ją zamówię, tylko jeszcze nie wiem którą, ale chyba tą najprostszą :) :)

Odnośnik do komentarza

Madlenka daj znać co tam u Ciebie. Trzymam kciuki żeby luteina pomogła ;)

Dziewczyny dziś odebrałam wyniki z badania "stopień czystości pochwy" Czy może robiłyście już takie badanie? Sama nie wiem czy mam dobre wyniki. Jedyne co mogę z tych badań odczytać to to że nie mam grzybicy, rzeżączka i rzęsistkowicę i że są liczne pałeczki kwasu mlekowego czyli dobrze. Martwi mnie natomiast obecność leukocytów 5-7 i nabłonki dość liczne. Może któraś z was miała podobne wyniki.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

MarlenaR wspolczuje!!trzymaj sie i badz dzielna o ile mozna w takiej sytuacji!!! :/ ja bylam dzis pierwszy raz na usg i miedzy terminem z om a z usg mam 2 tygodnie roznicy:O z czasem moze sie troszke wyrownac ...i teraz nie wiem czy dalej grudnioweczka czy jednak styczniowka :P zobaczymy z czasem dzidzi ladnie bilo serduszko i ladnie wszystko bylo widac ma 4 cm :))) ale baba niemila robila usg chyba czasu nie miala bo jak na pocz dzidzi lezala boczkiem bylo ladnie widac tak potem odwrocila sie pleckami i zwinela jak zabka taka mala i wtedy pani zrobila zdj i dopiero jak sie przypatrzysz widac glowke i raczki z boku a nozki pod dupka .za 3 tyg nast scan i juz sioe doczekac nie moge/!! tu juz czlowiek myslal ze wkroczyl w 13 tydzien a tu dopiero 11 nie dosc ze czas sie ciagnie to mnie jeszcze cofaja ;) dolaczam zdj :)

monthly_2014_06/grudnioweczki-2014_11879.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

marysia tak, pomogła! :) juz w nocy jak wstawalam siu siu to czułam ze ból odpuszcza! :) a dzisiaj jak narazie wszystko tez ok:) ciesze sie bardzo,bo troche sie zmartwilam ale stwierdziłam ze nie ma co sie zastanawiać i odrazu tel do lekarza! Kilka dni pobiore i oby juz było dobrze!
zrezygnowana to siper,ze wszystko dobrze!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Zrezygnowana śliczne zdjęcie twojego Maleństwa :)
wiadomo zdjęcie zdjęciem, a to co na żywo to dopiero jest cudowne jak się Maleństwo kręci wierci, fikołki robi :)
ja jeszcze 6 dni i zobaczę moje kilku centymetrowe szczęście

dziś tak mnie spanie zmogło, że w firmie na kanapie dla klientów się położyłam i zasnęłam na kilkanaście minut... od razu lepiej się funkcjonuje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...