Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

MarlenaR- zazdraszczam :)
Chyba sama poproszę na następnej wizycie o L4. :)
Madlenka- ja kupiłam w lidlu koszulkę na ramiączkach w szaro-białe paseczki za 16 zł. Jest super, idealna na rosnący brzuszek. Czaję się jeszcze na luźne spodnie dresowe dla ciężarówek za 35 zł i być może majtki ciążowe (w biedronce).
My od początku wiedzieliśmy, że dziecię nasze będzie miało imię na P., ponieważ nasze inicjały to PP, więc i dzieciątko tak będzie miało :) Od dawna wiedziałam, że jak się urodzi dziewczynka, to będzie Pola, a dla chłopca wybraliśmy Przemuś :)
Carolineee- powodzenia, oby szybko poszło :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka - ja chyba będę ciągnąć zwolnienie. Mam problem z nadciśnieniem bardzo mi skacze, jestem na lekach. Do pracy dojeżdżam komunikacja miejską i jakoś teraz jak zacznie się lato to nie wyobrażam sobie wstawać po 5 iść na busa, potem jeszcze 15 min z buta i wracać rozgrzanym busikiem nie zawsze w miłych zapachach. Mam o tyle dobrą sytuację, że moja szefowa zatrudniła na dwa lata dziewczynę na moje zastępstwo więc mogę spokojnie siedzieć na L4. Dzidzia najważniejsza, a ciśnienia trzeba pilnować dużo spacerować. Pracę mam siedziącą, 8 godz przed komp. Jak byłam w 6, 7 tyg to już miałam problemy z wysiedzeniem bo ciągle czułam ucisk na podbrzusze. Także raczej nie wrócę do pracy.
Ja też mam smaczek na arbuza i winogrona :) I ostatnio zauważyłam, że ciągle myślę o słodkościach i szukam czekoladek po szafach :)
Moja siostra na początku czerwca ma termin z dziewczynką i ja czuję, że w moim brzuchu też może skrywać się dziewczynka :) No ale zobaczymy :)
Miłego dnia dziewczyny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! Dzis o dziwo wstalam i....obylo sie bez wymiotow. U mnie tez caly czas leje - caly czas lezalabym w lozku...ale niestety trzeba isc do pracy na 15:/ my zastanawialismy sie nad imionami, ale mamy problem, bo moj T jest czechem i w zasadzie powiedzial, ze wolaby by nasze dziecko mialo neutralne imie, a mnie natomiast podoba sie jesli chodzi o dziewczynke - Pola i Lena a dla chlopca Antos albo Patryk. Wiem, ze to jeszcze za wczesnie, ale przegladalam ostatnio strony internetowe z wozkami...i znalazlam dwa cuda, ktore do sprzedazy wchodza dopiero w pazdzierniku.....oczywiscie w zestawie jest gondola i fotelik samochodowy (wozki z adaptere) dodaje zdjecie, jak Wam sie podobaja?

monthly_2014_05/grudnioweczki-2014_11320.jpg

monthly_2014_05/grudnioweczki-2014_11321.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjopz590sm7.png

Odnośnik do komentarza

soqlka tak oczywiscie, ale jako, ze wozki beda dopiero w pazdzierniku dostepne w sprzedazy wiec juz wtedy powinnam znac plec...
Podobaja mi sie, bo nie sa takie jalowe. Podobaja mi sie tez wozko firmy Qunny serii Buzz, ale one z kolei sa w takoch kolorach typu czerwony, niebieski, fioletowy...jednolite takie jalowe jednym slowem.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjopz590sm7.png

Odnośnik do komentarza

daga-m, a co to za marka i model wózków? Znajoma miała Quinny, ale nie wiem jaki model, i sprzedała, jak tylko przesadziła dziecko do spacerówki. Podobno kiepsko się składał i nie sprawdzał się. Ale jaki to był model, to nie wiem.

Stokke- ekstra, ale zdecydowanie nie nasza półka finansowa.
Postanowiliśmy przeznaczyć na wózek max 1500 zł.
Kuzynka zachwalała Baby Merc, a cena za zestaw 3 w 1 nie przekroczyła 1000 zł. Zawrotu głowy od tych wózków można dostać.

My na chwilę obecną mamy wybrane mebelki do pokoju Maluszka. Wyremontujemy go pod koniec wakacji, wtedy też kupimy meble.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

hehe mamy na t samo fazę - ja dziś w kościele na mszy dziecięcej rozglądałam się za wózkami dziecięcymi.... hehe wkraczam w tematykę dziecięcą więc zwracam uwagę na takie rzeczy
my z mężem planujemy kupić jakiegoś Xlandera..
Stokke sam design spoko ale jak dla mnie mało praktyczny bo siostra mojego męża ma go - gondola nadaje się na max 5 miesięcy... mało wygodna dla dziecka...
u nas z imionami to mamy dwa konkretne wybrane - Maja albo Filip, ale okaże się kto kryje się w moim brzusiu...
u mnie brzusio rośnie... chodzę w luźnych sukienkach... na razie niewiele osób z rodziny wie, ale każdy obserwuje mnie i chyba się domyśla... nie będę zaspokajać ich ciekawości powiem jak zechcę :) hihi
ja dziś dzień spędziłam spokojnie bez żądnych napadów mdłości, jeśc to niewiele zjadłam dziś - praktycznie same warzywa.. arbuza oczywiście obowiązkowo musiałam zjeść... i miałam ochotę na chipsy więc malusią paczkę paprykowych sobie zakupiłam, ale miałam towarzyszy do niej więc niewiele zjadłam :)

Odnośnik do komentarza

dzisiejsza pogoda o wiele lepsza niż wczoraj... ja dziś spoko, poleżałam na słoneczku i zamierzam się tak codziennie poopalać po troszku żeby być muśnięta słońcem...

pisałam wam o wodzie z cytryną na mdłości - otóż picie mięty lub wody z miętą albo przegryzanie cytryny likwiduje mdłości - więc dwa w jednym to sposób murowany i tak jest u mnie.... wczoraj i dziś piłam taką wodę i dziś było superancko.... i tak będę robić codziennie.... warto przetestować....

Odnośnik do komentarza

MarlenaR, ah.. jak pięknie. Ja dziś pospałam do 10tej, ogarnęłam troszkę mieszkanie, zrobiłam obiad, mężu zniknął przed 13 i będzie dopiero koło 23. Przyszła do mnie mama, pospacerowałyśmy ze 2 godzinki, a później czekała na mnie sterta ubrań do prasowania, więc ponad godzinę stałam przy żelazku. Jest mi smutno, bo po 4 dniach wolnego, jutro muszę wrócić do pracy. Mam nadzieję, że wytrzymam jakoś te ponad 2 tygodnie i będę mogła pobyczyć się w domku.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka, zamierzam poprosić lekarza o L4. Pracuję w biurze na poddaszu bez klimatyzacji, siedząc przed kompem 8 godzin. Zaczynam już czuć ból kręgosłupa, brzuch "rwie" od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że mnie nie wyśmieje.

KariKari, ja noszę stanik z miseczką E. Piersi mnie nie bolą, nie widzę też aby urosły.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam C/D a teraz konkretne D :P Nie bolą, ale są nadwrażliwe :)
Dziś większość czasu spędziłam na dworze, czułam się świetnie, zaproszenia wszystkie dostarczone :)
Jutro jeszcze jadę z A do lekarza... bo mu dysk wypadł i cały tydzień leżał i brał zastrzyki, może już troche chodzić, ale prześwietlenie trzeba zrobić i w ogóle... No i przy okazji sobie wypisze skierowanie na badania na nfz bo nie chce mi sie znów wydawać na nie kasy.. ostatnio kosztowało mnie to prawie 300zł, teraz pewnie mniej, ale jednak... jesli da sie oszczedzic to w sumie czemu nie!

Ja rozglądałam się już troszkę za wózkami i podoba mi się kilka modeli, ale w sumie to sama jeszcze nie wiem, coś pewnie wybierzemy jak pojedziemy do sklepu :) Pociesza mnie fakt, że mamy w samochodzie mocowanie isofix do platformy do fotelika, żeby łatwiej było go mocować i był bardziej stabilny, nie trzeba pasami się bawić tylko `klik` i już :)

Odnośnik do komentarza

Trzymajcie za mnie kciuki jutro dziewczyny, żebym wytrzymała, bo się jutro do Polski samochodem wybieram.
Łącznie mamy ponad 1200 km do zrobienia i jazdy wyjdzie tak koło 15-16 godzin.
Już zapowiedziałam mężowi, że będzie dużo przerw dla rozprostowania kości. Mam nadzieję, że się nie ugotuję w samochodzie. Duuuużo wody wezmę ze sobą. Słabo mi się robi na samą myśl o tej jeździe, no ale niestety trzeba :///

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

möj biust zrobil sie duzy i twardy i bardzo boli (meza to bardzo cieszy) mnie mniej! Staniki cisna,niemöwiac o spodniach te ktöre sie rozciagaja Ida jeszcze ale dzinsy juz odpadaja.Kupilam sobie juz spodenki dzinsowe dla ciezarnych,dzinsy,spodnie czarne i leginsy na razie tyle i chyba starczy jak na poczatek bo jest cieplo i mozna chodzic w sukienkach ale powiem wam ze te spodnie dla ciezarnych z tym materialem wszytym na brzuch super sprawa bardzo wygodne i mozna kazda bluzke do nich zalozyc i bardzo wygodne.Mi sie tez juz 3 kg przytylo poszlo w brzuch bo jest juz duzy.Co do imion to chyba bedzie Kamil albo Zara . Co do jedzenia nieuwierzycie ale codziennie musi byc arbuz albo melon,nektarynki i winogrona.Na poczatku bylo na slodko teraz cos mi sie ostrego chce,ale niejem miesa zreszta nigdy nielubialam miesa a teraz tymbardziej,maz dzis grilowal a ja myslalam ze mu zgasze tego grila bo tak mi to smierdzialo! Ja bym sie tylko odzywiala owocami,warzywami a szczegölnie szparagi bo sa w sezonie no i makaron reszta sie nieliczy. Ale pewnie z czasem sie tez zmieni. Jutro zaczyna sie 14 tydz czuje sie super i wam napewno tez wszystko przejdzie w 2 dekadzie bo to najlepszy czas dla nas. Jedynie boli mnie czesto glowa no i te piersi jak bym niemiala brzucha to bym niewiedziala chyba ze jestem w ciazy dlatego bardzo wam wspölczuje mdlosci i wymiotöw ale napewno wam niedlugo minie. Ja tez od jutra do soboty w pracy ale nienazekam. Dziewczyny dbajcie o siebie,pozdrawiam wszystkie serdecznie i do uslyszenia!

Odnośnik do komentarza

Ja znów w pracy. Ehh.. wszystko mnie zaczyna denerwować, człowiek nie może sobie dwóch dni urlopu wziąć, bo kiedy wraca to szlag go trafia. Zawsze zastaję bałagan w papierach i później trzeba wszystko prostować. Wrr..
Stanęłam rano na wagę i się przeraziłam, 2 kg na +. Fakt, brzuszek już zarysowany, ale talię wciąż widać, jeśli będę tyła w takim tempie, to w grudniu będę słoniątkiem.
Smutno.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

a ja od kilku dni zbieram się by się zważyć i jakoś rano zapominam... aż boję się przerazić... hihi :)
u mnie cud zmieściłam się w moje rybaczki ulubione.... ale nie na długo ta radość będzie
na lato garderoba do wymiany i oprócz sukienek ja uwielbiam krótkie spodenki i tak myślę, że lepiej kupić jakieś na luźną gumkę niż dżinsowe
teraz modne są kombinezony i myślę, że to też dobra sprawa może być dla nas nic nie będzie uciskać...
dziewczynki widzę, że wy tez pochłaniacie owoce kilogramami i tak się zastanawiam, czy skoro mam wstręt do mięsa to czy te owoce i warzywa wystarczą by dostarczyć Maleństwu najlepszych wartości odżywczych?

Odnośnik do komentarza

Kari Kari Oczywiscie ze jest dobrze jak sie je duzo warzyw i owowców w mięsie głownie chodzi o żelazo :) a znajdziesz go bardzo duzo w szpinaku burakach :) tak samo Pani doktor mi mowła jak nie umie pic mleka to sie nnie zmuszac bo cytrusy maja wiecej wapnia niz te mleko ! Mnie też bardzo piersi bolą ;/ ale da sie wytrzymac ! wczoraj byłam na zakupach w Galeri Focus i kupiłam sobie tez staniki miałąm 75C teraz kupiłam miseczke D bo zachwile bedzie problem :) kupiłam tez sobie kombinezony dresowe sa bardzo wygodne :) pozatym leginsy i zwykłe bluzeczki tez sa bardzo wygodne zwłaszzcza te tiulowe :) Mysle ze mammy fajna pore na ciąze ze latem jszcze nie bedziemy miały takich duzych brzuszkow :)

Co do imion Dziewczynka Vanessa-Weronika Chłopczyk Alan -Ariel

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...