Skocz do zawartości
Forum

Nasi faceci a ploteczki forumeczki :)


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nie,ale kiedyś udzielałam sie dużo na innym forum.I o tamto miał pretensje.Przy kazdej sprzeczce wmawiał mi ,że testuje na nim rady koleżanek.Głupol:-)
Chyba potrzebał oswoić sie z tematem bo teraz juz siedzi cicho:)Może dlatego ,że z tamtego forum niektóre znajomości nie są już tylko tymi wirtualnymi,a poznałam naprawde fajowe babeczki:)

http://www.suwaczek.pl/cache/10d5365737.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c544e242d6.png

Odnośnik do komentarza

pozytywka
Teraz nie,ale kiedyś udzielałam sie dużo na innym forum.I o tamto miał pretensje.Przy kazdej sprzeczce wmawiał mi ,że testuje na nim rady koleżanek.Głupol:-)
Chyba potrzebał oswoić sie z tematem bo teraz juz siedzi cicho:)Może dlatego ,że z tamtego forum niektóre znajomości nie są już tylko tymi wirtualnymi,a poznałam naprawde fajowe babeczki:)

Mój za to pyta czy wszystko z naszego życia wywnętrzam na tym forum :lol:

Odnośnik do komentarza

u nas niema tego problemu:)
jestesmy wciaz na etapie cieszenia sie soba i wchodze na forum zwykle gdy go niema. bo poprostu wole ten czas spedzic z nim. czasem sie zdazy ze wejde ale mezowi cale to forum takze bardzo sie podoba. mowi ze jakby mial wiecej czasu sam by podczytywal:)
zreszta czesto tez mu opowiadam co tu wyczytalam. wie ze to pomocna i fajna sprawa:)
nie rozumiem tylko o co mialby byc zazdrosny.. mamy do siebie pelne zaufanie

Dok

Odnośnik do komentarza

Myślę, że byłby zazdrosny tylko jeśli plotkowałabym z innym facetem, ale jeszcze nie miałam okazji tego sprawdzić :takwyszlo: Generalnie wygląda to tak, że kiedy jesteśmy w domu w tym samym czasie (co nie zdarza się często), to nie siedzimy wtedy w sieci :takwyszlo: a poza tym każde ma swój komputer i niespecjalnie interesujemy się tym, co to drugie robi na swoim laptopie.

Jeśli martwisz się czymś, na co nie masz wpływu, to po co się martwisz?
Jeśli martwisz się czymś, na co masz wpływ, to po co się martwisz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...