Skocz do zawartości
Forum

Ślady krwi w nosku


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,OD JAKIEGOS CZASU CZYSZCZAC NOSEK DZIECKA-SÓL MORSKA,MALEMU WYCHODZĄ KÓZKI Z MALA ILOSCIA KRWI,KREW MU NIE LECI ALE WIDAC W NOSKU MINIMALNIE ZASCHNIETA KREW,NIE WIEM CZY TO ZBYT SUCHE POWIETRZE TAK DZIALA,NOSEK MU CZYSZCZE DELIKATNIE PATYCZKIEM JUZ PO ZASTOSOWANIU SOLI.MOZE WIECIE COS NA TEN TEMAT ?CZY POTRZEBNA JEST WIZYTA U LEKARZA?POZDRAWIAM SERDECZNIE

Odnośnik do komentarza

witaj, naczynka w nosku dziecka są bardzo kruche i bardzo łatwo jej podrażnić...używasz soli morskiej w areozolu? ile razy dziennie? to może podrażniać nosek, więc ja na jakiś czas zrezygnowałabym z tej soli, jeśli masz suche powietrze w domu, to używaj nawilżacza, a dziecku możesz rano profilaktycznie zrobić inhalację, sól do inhalacji kupisz w aptece bez recepty, co do kózek w nosku, ja nie wyciągam tych, które nie przeszkadzają, mała sama wykichuje, ale jak jest jakaś większa i słyszę, że jej to bardzo przeszkadza, to wyciągam fridą

Odnośnik do komentarza

Suche powietrze to raz, dwa, że podrażniasz dodatkowo nos manewrując w nim patyczkiem. Jeśli dziecko nie ma kataru, a nos nie jest zapchany daj mu spokój. Jesli jakieś większe kozy się pojawią zakropl wodą morska lub solą fizjologiczną, odczekaj chwilkę (możesz dziecko przekręcic na brzuch to spora szansa, że kozy same wylecą) i wyciągnij aspiratorem, ewentualnie gruszką. Patyczkami tylko podrażniasz blony sluzowe w nosku, stąd pękające naczynka i krew

Odnośnik do komentarza

dziewczyny dużo już napisały - ogólnie trzeba wietrzyć pomieszczenia, utrzymywać odpowiednią temperaturę i wcale nie psikać nosek dziecka codziennie tylko kiedy czujemy że nosek ma suchy - ja bym postawił na zmianę temperatury w pokoju i częste spacery także po czasie kiedy spadnie deszcz

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...