Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Detuś współczuję. Pamiętam jeden weekend z teściową na działce... ku*wa myślałam, ze nie dotrwam do końca, to była masakra. Powiedziałam NIGDY WIĘCEJ!!!! lubię kobietę ale zgotowała mi psychiczne piekło na ziemi.... i nawet nie było jak i gdzie uciec, masakra

i powiem Wam, że cieszę się, że nie muszę szukać stroju kąpielowego :D wakacji nie będzie w tym roku bo już sama przeprowadzka na swoje będzie dla nas wakacjami :D poza tym w marcu były no i jak pisałam, reszta urlopu R. została przeznaczona na dni po porodzie. Więc mam tego typu zakupy z bani :D Z resztą, nie należę do tych co plażing smażing, o broń Boże, dla mnie to kara :) Poleżę 20 minut i już mam dosyć :D

cieszę się, że ten dzień dobiega końca jestem wyrypana na maxa:/ jutro z rana czeka nas szczepienie syna więc na samą myśl jestem chora, panicznie boję się szczepień, że coś się posra, że skutki uboczne będą itd.... do tej pory było ok i mam nadzieję, że nic się nie zmieni... dodatkowo pomyślałam sobie, że wezmę od razu skierowanie na badania ogólne krwi i moczu, sprawdzimy jak tam krew młodego, bo na świat przyszedł z moją anemią.... minął rok to sobie myślę, że już chyba musi być ok, w końcu staram się go odżywiać najlepiej jak potrafię....

dobrej nocy !

Odnośnik do komentarza

Coraz cieplej się robi, weekend planujemy nad morzem , a a leże przeziebiona w łózku :( wczoraj bylam u lekarza, dostałam antybiotyk bo mam zawalone gardo, gorączke i katar. Leki niby bezpieczne dla dzidzi, ale i tak jestem straszną przeciwniczką. Boje sie ich łykac, ale co zrobisz :/ oby szybko minęło.
Na katar biore na noc Xylometazolin :/ jestem w ogóle uzalezniona od tych kropli ale odkąd zaszlam w ciaze to je rzuciłam. Brałam je tylko sporadycznie. Teraz musze bo nie daje rady w nocy oddychac. Brała takie krople może któras? Bo na internecie opinie są odzieone. Wiadomo, ze w ciazy zabronione, ale jak przy katarze sie wezmie kilka dni to nie zaszkodzi chyba? masakra...:/

http://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5eso0fxzy5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydyz4px1ba.png

Odnośnik do komentarza

Gabi zdaj sie na swojego lekarza. Wiadomo, ze zabronione bo kobiety brałyby je non stop, zreszta te krople nawet gdy sie nie jest w ciazy mozna stosować 3 dni bo uzależniają właśnie. Pamiętaj tez, ze często choroba i powikłania sa groźniejsze niż same leki. Jesli lekarz każe brać- bierz tylko przeplukuj tez nos solą morska aby nawilżać i oczyścić!

Odnośnik do komentarza

te teściowe - a ja mam tak z własną matką! mamy wspólny ogródek to przeszkadza jej domek, piaskownica i co nie postawimy DLA DZIECI to jest źle bo ona kwiatki by tam posadziła, a córka w warzywka weszła, a pokrzywy powyrywałam a ona by herbatkę sobie zrobiła, a porzeczkę przycięłam bo do domku małej już gałęzie właziły (ale ma rosnąć)... masakra... :)
teściowa jest lepsza - nie widziałam jej już od 3 lat, czyli od ślubu i tylko od czasu do czasu dzwoni, tak że krwi nie ma jak popsuć :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

Hej Laski...... :)
niedługo wybieram sie na badanie krwi ;)jeszcze tylko jutro i wizyta.... ♥
widze ze każda z nas kocha swoja tesciową hahah :D ja jak ze swoja mam sie widzieć ( naszczescie raz na 2-3 miesiace) to dostaje nerwicy :P
Gabi ja biore Xylogel...jest skuteczniejszy od xylometazolinu, ktory ledwo co oddtyka i drapie w gardło. a krople chyba maja ten sam skład tylko xylogel jest drozszy ale wydajniejszy bo wystarczy jedno psikniecie i pól dnia spokoj :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

anmiodzik bidulko, mam nadzieję, ze nerki szybko dojdą do siebie! dużo zdrowia :* i spokoju w tym szpitalu.

kikusia a Tobie co się dzieje, ze też w szpitalu?

Osobiście nienawidzę szpitali. Miałam bardzo duży problem w pierwszej ciąży żeby się nastawić, że będę musiała spędzić w nim kilka dni mimo, że nigdy wcześniej nie byłam hospitalizowana. Pamiętam jak dokładnie 14 lutego będąc w 6 miesiącu ciąży wylądowałam na patologii bo nie czułam ruchów Grzesia. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i tego samego dnia mogłam wyjść do domu, tak, że spędziłam w szpitalu kilka godzin, a i tak miałam już dosyć. Na samą myśl, że mam zostać myślałam, że oszaleję! Po porodzie też było mi bardzo ciężko, mimo, ze wszystko było ok. Zniosłam to chyba tylko dlatego, że nie byłam sama a z Grzesiem już, do tego mega zmęczona po porodzie no i co chwilę ktoś z rodziny przyjeżdżał więc jakoś zleciało....

Odnośnik do komentarza

Wiecie, ja nigdy nie byłam w szpitalu... Nie wiem nawet co się robi, jak się do szpitala zgłasza, gdzie w moim szpitalu jest izba itd... Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej - ta niewiedza nie jest dobra i na pewno będzie mnie to dodatkowo stresowało w momencie porodu. Ale jakoś ogarnę :)
W pracy zaczęli szukać kogoś na moje zastępstwo, chociaż wcale nie planowałam jeszcze odejścia... Ale nawet się cieszę. Jak mnie już wygonią, będę realizować kolejne punkty mojego planu działań na zwolnieniu.

Dziewczyny, czy myślicie już o wózkach? Mam 3 koleżanki, które teraz urodziły i każda mnie zasypuje radami na ten temat i demonstrują swoje fury :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

o wózkach już rozmawiałyśmy, ja osobiście chwalę Bebetto Solaris, ale co najważniejsze - nie oszczędzaj na wózku bo będzie Ci służył codziennie przez kilka lat więc to absolutnie nie będą zmarnowane pieniądze. Kolejna sprawa testuj wózki z obciążeniem - właśnie najlepiej zacznij od wózków koleżanek z zapakowanym w środek dzieckiem - po chodnikach, parkach, ścieżkach, trawach , wertepach, gdzie się da, a dopiero na samym końcu testuj wózki puste po płaskich i śliskich podłogach sklepowych... Ja na zakup wózka poświęciłam kilka dobrych miesięcy. Na prowadzeniu był właśnie Bebetto Solaris i Xlander Move, wygrało Bebettto bo raz, że ma lepsze amortyzatory i jest bardziej zwrotny - łatwiej się go prowadzi na różnych nawierzchniach, dwa był akurat na promocji w Smyku ( wyszedł nawet taniej jak w internecie ) więc był kilkaset złotych tańszy od Xlandera. Korzystam z wózka ponad rok, jesteśmy już w spacerówce - ani na chwilę nie pożałowaliśmy zakupu tego wózka, serio :) więc z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

żałuję za to trochę zakupu nosidełka do auta Maxi Cosi City, dziecko przez pierwsze miesiące mimo wkładki dla niemowlaka było "połamane" aż mnie bolało jak na niego patrzyłam jaki siedział powyginany :( Wiem, że są modele z MC, które są mniej siedzące i zdecydowanie takie lepiej brać. Bo generalnie MC to jedne z najlepszych nosidełek i fotelików, jest bardzo bezpieczne, tylko, ze ten nasz model ma właśnie tą jedną wadę... wydaje mi się, że dziecku jest w nim średnio wygodnie.... w dodatku jak nie trzyma samo główki wkładka nic nie daje i trzeba pieluszki albo ręczniczki zwijać i kłaść po bokach żeby nie latała....

Odnośnik do komentarza

a jak już ocieramy się o nosidełka to patrzcie :D

http://www.gluck.pl/upload/products/9972/max/www.gluck.pl-uniwersalny-rozek-spiworek-do-fotelika-wozka-i-nosidelka-brazowy-smietankowy-1.jpg

akurat dla nas na czasie bo będzie okres zimowy :) Jest boski! są też inne modele dla chłopców i dziewczynek, myślę, że są rewelacyjne :)

* wybaczcie, że daję post pod postem ale nie mam opcji edytowania postu na laptopie na którym właśnie siedzę, muszę chyba wtyczki jakieś poinstalować ale szkoda mi na to czasu :)

Odnośnik do komentarza

noooo :) szkoda tylko, że ten szaro różowy już niedostępny :/ myślałam , ze Hance wezmę... pewnie skończymy z tą biedronką haah.

Kurcze mieliśmy dzisiaj na szczepienie jechać, no i dupa. R. wrócił z Warszawy o 4 nad ranem, dalej nieprzytomny śpi więc odpuścimy, w przyszłym tygodniu zaszczepimy. W sumie lepiej później jak wcześniej :) chociaż i tak już jesteśmy po terminie. Ale ciężko ich budzić jak tak sobie śpią razem :)

teraz mnóstwo wózków wygląda bardzo podobnie, niemal identycznie :D

Odnośnik do komentarza

malyna ta mam mega oznakowany brzuch tygrysimi paskami hehe masakra:((
Detus ale masz teściowa współczuje ci ;/Ja na moja teściowa nic złego nie mogę powiedzieć bo dba o mnie zawsze kupuje mi świeże warzywka owoce smakowe soczki co tylko mi potrzebne to mi kupuje zawsze pomaga mi wiec puki co ok
anmiodzik szybkiego powrotu do zdrowia:))
Ja juz nie raz oglądam sie za wózkami i mysle czy kupic 3 w 1 czy każdy osobno;p
OOsaa mowisz polecasz nosidelko Maxi cosi??

Kurcze dzis tez lezę z lekka gorączka w łóżku gardło cale zawalone i kosci mnie lamia;/ i jak kich lam to strasznie zabolalo mnie w podbrzuszu az krzyklam z bolu;/ to jest normalne??

Odnośnik do komentarza

Emiii tak, polecam, ale nie model CITY. Jak te nosidełka leżą na podłodze zdaje Ci się, że dziecko będzie w aucie w pozycji leżącej, ale tak się nie dzieje bo po zamontowaniu nosidełka staje ono bardziej w pionie. Jak Grześ podrósł już było ok i byłam zadowolona, no ale dla maleństwa był koszmar. Nie wiem jak spisują się w pierwszym miesiącu inne modele MC. Widziałam kiedyś dziecko w modelu innym jak city, ale nie pamiętam nazwy, nie mniej wydawało mi się, że dziecku było w nim wygodniej, tyle, ze dziecko też już większe było, no ale nosidełko chyba bardziej leżące było więc już przez sam ten fakt, w czasie jazdy główka mniej lata...
jak Grześ podrósł nie było już żadnych problemów, lubił jeździć w nosidełku, samo nosidełko bardzo poręczne, LEKKIE!, łatwo się je zapina pasami. Właśnie się rozglądam, może jakaś inna wkładka do nosidełka rozwiąże problem pierwszego miesiąca. Jeśli ktoś nie jeździ dużo to miesiąc zleci i potem jest już ok, ale jeśli jak my jeździ sporo ..... no to już lekka lipa :)

Odnośnik do komentarza

kurcze dziewczyny tak czytam te wszystkie posty codziennie, co chwilę któraś przeziębiona, gardło boli, w kościach łamie .... bierzecie witaminy? ja w pierwszej ciąży nie chorowałam w ogóle, żadnych grypowych i przeziębieniowych spraw, teraz nie zapeszając też ok... no i tak się zastanawiam, z czego to wynika... może nie dbacie o siebie odpowiednio ? :( witaminy, odżywianie, odpowiednie ubieranie adekwatne do pogody?

Odnośnik do komentarza

oosaa odnoszę takie samo wrażenie jak Ty, co do zdrowia forumowiczek... Ja biorę witaminy Matruelle. A dodatkowo nie przegrzewam się, bo nie lubię ciepła.
Dzięki za info, że dyskusja o wózkach już była. Przegapiłam, więc w wolnej chwili poszukam w naszych 217 stronach :)
Wczoraj oglądałam u koleżanki Graco Symbio.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

hej mamuski !!
u mnie pogoda deszczowna i leze w wyrze ! :( tez kiepsko sie czuje jakos pobolewa mnie brzuch! ale narazie mysle se w glowie ze dzidzia rosnie !!! ja tez nigy przenigdy nie bylam w szpitalu i wam powiem, ze martwi mnie to ze sie nie ogarne !:( wszystko co zwiazane z leczeniem mnie przeraza od pobierania krwi do porodu :( ale nie jestem sama jest duzo takich kobietek !!! teraz jak bylam w polsce tesciowa jakos mi nie grala na nerwach ale za to siostrzyczka faceta nadrobila wszystko! ale moj facio stanal za mna i bylo pare zadym :P
zycze wam kobitki duzo zdrowka :) pozdro

Odnośnik do komentarza

wrociłam..ledwo zywa ale wrociłam...zrobiło sie tak gorąco, duszno myslalam ze padne:/ dobrze ze mój E był ze mną bo bym nie doszła do domu sama....głupia pogoda:/
co do wózków mi spodobal sie firmu tutek , wklejam zdjecie poniżej:) i ja jestem za wózkiem 2 w 1....ponieważ sa w nich wieksze gondole a w naszym przypadku raczej troche w tej gondoli dziecko powozimy;) fotelik jak bedzie trzeba kupie osobno za grosze bo i tak nie mam samochodu a szpital pod nosem :)no i cena wózka przystepna 1300 zl :) lekko sie prowadzi, koła pompowane....dla mnie super:)

któraś z dziewczyn miała wczoraj wizyte.....koleżanko odezwij sie i napisz jak było czy wszystko wporządku, a chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...