Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Ach i jeszcze dostałam reprymendę, że w ogóle nie powinnam wychodzić na słońce. (Swoją drogą mój lekarz pozwala mi się opalać, aby tylko zasłaniać brzuch, wysyła mnie nawet na wakacje do Grecji, a wiadomo, że tam słońca nie uniknę), ale przecież szwagierka wie lepiej!

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :)))) oosaa widze od rana pełna moc :D i tak trzymać :) Detuś nie sluchaj głupot:) chociaz ja nie wiem co to za ludzie opowiadaja ci głupoty jak Ty w ciązy....tez nic nie myslą....
ja od rana mecze sie z alergia :( udusze sie chyba:( mogłoby popadac wieczorem by było czym dychać....dzis nigdzie nie wychodze! czyste lenistwo o! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane :)) ja dzis od rana puki co czuje sie świetnie:)))pogoda u mnie tez piękna
Detuś maz dba o ciebie dobrze masz :)) a co do opalania to moja matka sie opalała jak byla w ciazy moja bratowa i nic im sie nie stalo tylko brzuszek przykrywały mokrym ręcznikiem i bylo ok wiec spokojnie ja tez sie wczoraj opalałam i tez brzuszek zakryty i bylo ok:))

Malyna ty zawsze nie mozesz sie doczekac wizyty hehe

OOsaa dzis porannym ptaszkiem bylas:))

Odnośnik do komentarza

Ja niestety muszę wyjść, zakładają mi dzisiaj Holtera, jak ja z tym będę funkcjonować przez cały dzień doprawdy nie wiem....

Ach dowiedziałam się też, że dzieci dziedziczą charakter uwaga! po chrzestnych!!!! choć żadna nie była mi w stanie wytłumaczyć w jaki sposób. Mam teraz problem, bo chrzestni niby wybrani, ale siostra męża nie, bo paskudny charakter, przyjaciel męża nie, bo wampir emocjonalny. Czasami mam ochotę zrobić wszystkim na złość!!!!

Odnośnik do komentarza

Hej dziweczyny, ja też mam zamiar sie troche poopalać dziś :) Szkoda marnować tak pieknego dnia.
A tak wogole to zapisalam sie na 2 badanie prenatalne te w 20 tygodniu na 11 czerwca, to już bedzie połowa ciąży jak ten czas leci, szaleństwo ... :)
A i jeszcze wybiore sie na zakupy do lidla bo mają być dziś ciuszki ciążowe, ciekawe co tam będą mieli.
Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjuyqmk6de.png

Odnośnik do komentarza

hejka wszystkim :)
iwka 87 ja tez mam badania na 11 czerwca 9.30 :) akurat polmetek :P
OSA ty jestes jak zwykle szalona :)
ja wlasnie jem sniadanie na ogrodzie i juz cieplo! wiec dzis znow temp. mnie rozlozy hahha !
DETUS ja tez slyszalam ze po chrzestnych :( u mnie chrzestna jak najbardziej za ale chrzestny to juz nie za bardzo ale brat mojego faceta !wiec kiedy mowie ze wybiore kogos innego to kazdy gada ze nie wypada :( a moze sam zrezygnuje hahah oby :P zycze milego dni i opalanka :)

Odnośnik do komentarza

oosa dzis zaszalalas, od rana pelny gaz :D
detus nie sluchaj glupich rad innych, mnie wkurza jak ktos mi doradza i ostrzega, ze tego nie mozna a tamto zabronione, a jeszcze to moze dziecku zaszkodzic... jakby to oni byli w ciazy. wydaje mi sie ze kazda mamusia ma instynkt wewnetrzny ktory ciagle jej podpowiada co dobre dla maluszka a czego unikac...
czaki dzieki za pocieszenie :D mam nadzieje ze niedlugo bedziemy jesc za dwoje hihi. co do witamin to biore femibion 2. i co dwa dni dodatkowo magnez.
majus tez kupilam tankini dwuczesciowe, dol i gora jak topik z miejscem na brzuszek. wkoncu nie bedziemy cale lato w domu siedziec :D
anmiodzik mi tez na prenatalnych powiedzial ze bedzie 80% chlopak, 9 maja kolejna wizyta, tez zobaczymy czy cos pokaze, moze sie zamienil w dziewczynke. :D czcialabys chlopca czy dziewczynke? ja bym chciala dziewczynke ale chlopca tez bede kochac :D

MILEGO SLONECZNEGO DNIA ZYCZE WSZYSTKIM MAMUSIOM :)
I WYTRWANIA TYCH UPALOW, BO JA JUZ NIE MAM CZYM ODDYCHAC I NA ZEWNATRZ TO MAM WRAZENIE ZE SIE TOCZE A NIE IDE :D

Odnośnik do komentarza

Iwka87 - ja 11.06 mam swoją kolejną wizytę u gina. Nie mogę się doczekać, bo może poznamy płeć. Zawsze się zarzekałam, że ja będę chciała mieć niespodziankę i że wszystkie rzeczy będę miała uniwersalne. Taaaa ;) zresztą, niedużo jest rzeczy naprawdę uniwersalnych. Jeżeli kolor jest neutralny, to wzorki już nie... A chyba nie można mieć wszystkiego w misie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Detuś w życiu nie spotkałam się z tym aby dzieci łapały charakter chrzestnych. Ludzie już chyba sami nie wiedzą co mają wymyślać. ... fakt, przesądna nigdy nie byłam, ale bez jaj, jakoś nie mam charakteru po chrzestnych, moje rodzeństwo też nie ;p

Iwka87 strasznie Ci fajnie, że masz już termin na połówkowe USG :D ja pewnie dostanę 30tego...

zaczynają mi się czepiać imienia Hania dla dziewczynki, mimo, że mieli ponad 2 lata, żeby się z tą myślą pogodzić :[ Już w pierwszej ciąży mówiłam, że jak będzie dziewucha będzie Hanka. Nie pasowało rodzinie i dzisiaj cofnęłam się w czasie, normalnie deja vu z okresu pierwszej ciąży " Haaaniaaaa? i będą do niej w szkole brzydko Hanka wołać. Jak Mostowiak " Nosz kur*wa :) No to będą! :D

Młody mi śpi, ja właśnie opalam nogi :D tzn czekam jak mi się spray wchłonie :D strasznie ciężko mi przód opalić, może dlatego, że zasłania je wózek :D :D :D

Odnośnik do komentarza

oosaa u mnie też bedzie Hania jak bedzie dziewczynka;) i w dupie mam czy komus sie podoba czy nie :P o! w ogole nikomu nie pozwole sie wtracac w wychowanie mojego dziecka;) no chyba ze mojej mamie...w sensie z pomocą w pierwszych chwilach :) i tyle:P A jak bedzie chłopczyk to Szymon lub Franek ale nikomu sie Franek nie podoba hahah..... ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez widze post z pytaniem.
U mnie zajebista pogoda ze sloneczkiem i minimalny wiaterek na ochlode ;)
Bylam juz z corcia w lesie na spacerku tak slicznie pachnie jagodami- za mieziac juz na bank.beda ;)))
Jak zjem obiad to chyba tez pojde troche sie poopalac.
-
Mam pytanko z innej beczki. Moja 2 letnia cora zapikow ala wczoraj nosem w asfalt i caly na wierzchu zdarty no i pod tez. Znacie jakies specyfiki zeby sie szybciej goilo i nie bylo sladu po tym? Najgorsze to ze teraz slonce opali sie na buzce a pewnie tam zostanie blady slad... wrrr

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjobid7ar8a.png
-
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pnz56xe9n.png

Odnośnik do komentarza

Kupiłam pierwsze ubranko dla Dzidziusia- body, znalazłam w smyku takie uniwersalne z Tygryskiem :) białe z niebieskimi paseczkami. Były też obłędne z napisem "Dad is the best" ale z krótkim rękawkiem, więc z bólem serca musiałam odpuścić. Wzięłam jeszcze książeczkę kontrasty, mam już zwierzątka i kształty, to niesamowite, że robią takie rzeczy. Na co dzień czytamy tradycyjnie Disney :) Mam mega frajdę i podobno Maluszek już coś może usłyszeć :D

Odnośnik do komentarza

A my utknęliśmy w domu :( Młody ma stan podgorączkowy, pewnie od zębów...albo i nie, pieron wie, więc nie biorę go na zewnątrz bo za gorąco jeszcze. Pójdziemy pod wieczór, może w między czasie R. wróci z tej cholernej Warszawy .... no i dentysty też nie uda się załatwić dzisiaj, za to już przerzuciłam na poniedziałek. Mam tylko nadzieję, że nie będzie lało bo znowu nie dotrę :/ Najgorsze, że jak teraz nie zrobię zębów to już nie zrobię u tej dentystki do której chodzę, bo kończy karierę w czerwcu :( liczę więc na to, że jakoś hurtowo w przyszłym tygodniu się uda ...albo że niema nic do roboty :D o , taki wariant byłby zajebisty :D na samą myśl, że będę musiała szukać nowego dentysty jestem chora:/ chodziłam do babeczki od lat, borowała mi bez znieczulenia, wyobrażacie to sobie? przy niej wizyta u dentysty nigdy traumą nie była a co teraz będzie....eh, na samą myśl mam dosyć :D

Odnośnik do komentarza

Detus gratuluje poczynionego zakupu dla dzidziusia ;) ja jak pierwszy raz cos kupywalam to tez nie moglam.sie nacieszyc ciagle to wyciagalam i ogladalam i wszystkim pokazywalam... co nie oznacza ze teraz tez mi tak nie odbije hihi no.ale ja to znow poczekam zeby poznac plec ;)
-
Oosaa no szkoda ze taka fajna dentystka odchodzi. Ja tez mialam borowane zeby na zywca przed ciaza ale w ciazy jak chodzilam to poznalam dobrodziejstwo znieczulenia i juz chyba nigdy z tej opcji nie zrezygnuje.
-
Bylam na dworze ze 20min slonce mnie zarabiscie wzielo ale kazda minuta to wyrzuty sumoenia ze smaze dziecko chociaz brzuch byl.caly zaslonoety i udalam.sie do domku. Wyjde moze za godzinke moze bedzie mniejszy skwer to znow bede lapac kolor.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjobid7ar8a.png
-
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pnz56xe9n.png

Odnośnik do komentarza

Malyna u mnie też będzie Franek, mąż już to dawno powiedział nawet jak jeszcze nie byłam w ciąży. Na 1 badaniach prenatalnych lekarz powiedzial ze w 80%chłopak, a ja dalej licze na dziewczynke :)) Troche sie boje chłopaka wychowywać, ale ważne zeby był zdrowy i damy rade :)
Biri ja tez spokojnie na słoneczko nie moge polezeć bo sie stersuje ze to szkodzi dziecku. Bo oczywiscie wszyscy mi mowia nie opalaj sie nie wolno wrr...;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjuyqmk6de.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Co do tego opalania, to trzeba troche uwazac na buzie. Pamietajcie, ze hormony szaleja, a plamy moga sie zrobic. Mam pare kolezanek, ktore wlasnie w ciazy nabawily sie takich plamek na buzi i do tej pory nie udalo im sie tego usunac, a nie wyglada to zbyt ladnie.
Ja umieram z glodu. Zjadlam juz kanapke, dwa banany i jogurt... Jeszcze dwie godzinki i do domu, ale nie wiem czy nie skoczyc na chwilke do piekarni i kupic cos sobie.
Ja mam imie dla dziewczynki - Wiktoria, a co do chlopaka to jeszcze nie wiem, moze Bruno, Leon albo Mario.
Biri ja potrzebuje tez jakiejs masci, moje dziecko jezdzi na wrotkach i wlasnie ma strasznie poobijane kolano. Cale fioletowe. Przejde sie dzisiaj do apteki i zobacze czy uda mi sie cos kupic.

Odnośnik do komentarza

NOo a ja wrocilam z pracy :)) i bylam na ryneczku i stwierdziłam ze kupie sobie mlode ziemniaczki do tego kalafior i jajeczka sadzone i zrobie kompocik z rabarbaru i obiad jak ta lala:))mrr noo i kilo truskawek tez kupione omnooom:))
Co do imienia moj maż zaczął sie zastanawiać nad imieniem dla chłopca wiec jest nadzieja ze jednak nie będzie Arnold;p
Jezu te nie moge sie juz doczekac badan połówkowych juz 24 czerwca będą jeje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...