Skocz do zawartości
Forum

Czy dobrze jest mieć własną wizytówkę?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy dobrze jest mieć własną wizytówke jest oczywiste że TAK, po pierwsze świadczy to o Twoim profesjinalizmie a druga rzecz to też nie będziesz się wstydzić kiedy dostaniesz od kogoś wizytówke a jak Cie ta osoba spyta o Twoją i jej ne będziesz mieć... troche słabo :)))

Ja osobiście używam wizytówek metalowych jestem lekarzem dermatologiem i dawno już temu miałam pomysł i próbowałam znaleźć firme która produkuje wizytówki poprzez które mogę przekazać swoje dane bezdotykowo 😉 wiadomo też z jakiej przyczyny ... moi klienci czasami niestety przychodzą z problemami skórnymi brodawki itp ale wymieniać dalej nie będę bo pewnie przestali byście czytać wpis 😛 

Do rzeczy wizytówki dla lekarzy właśnie takich używam są one super rozwiązaniem w mojej branży bo wystarczy że pokaże swoj kod QR dla danego pacjeta i automatycznie może zapisać mój kontakt u siebie na smartfonie.

dodatkowo system jaki tam jest pozwala na zbieranie pozytywnych opinii na wizytówce Google business co przyczynia się do większej ilości wystawianych pozytywnych opinii dl mojej firmy co skutkuje lepszymi pozycjami w google i oczywiście większym zaufajniem klientów.

Oczywiście wszystkie opinie są prawdziew od moich pacjentów 

czasami też używam klasycznych wizytówek ale wiadomo co każdy robi z klasycznymi wizytówkami....

niestety klasyczne wizytówki lądują w koszu po kilku dniach i tracimy klienta .

a wizytówki od Hola-Card są na zawsze zapisywane u klienta na telefonie super rozwiązanie co polecam nawet na dobry prezent urdzinowy. spacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...