Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
lilithbb

Mleko krowie a modyfikowane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zawsze po roku wprowadzałam dzieciom mleko krowie do diety.
U mojej córki zdiagnozowano torbielowatość nerki, z tego powodu nerka się nie rozwinęła.
Mam pytanie czy wobec tego faktu dla dziecka lepsze będzie mleko modyfikowane czy jednak mogę jej podawać krowie?

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z miłą chęcią bym ci pomogła fachową poradą ale niestety nie jestem fachowcem - a co mówi lekarz?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepiej to zapytaj swojego pediatrę, możesz też zapytać na naszym forum pediatrę lub dietetyka, jednak najlepsza tu bedzie opinia Twojego lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za porady :) Moja lekarka jest bardzo, bardzo starej daty (starsza Pani) i w ogóle nie przyznałam się jej że nie karmię piersią bo by mnie zjechała :D :D Także jej boję się pytać :D

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja też jest starszej daty i powiedziała, że jak dziecku nic nie jest po krowim, to można podawać.
Choć akurat ja karmiłam prawie do roku, później podawałam MM, ale pomału próbowałam wprowadzać krowie. Niestety, syn nie mógł dostawać krowiego, do 3 r.ż. miał delikatną skazę.
Najlepiej zapytaj kilku specjalistów. Nefrologa również. Lepiej mieć pewność. Nikt dziecka nie chce skrzywdzić. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...