Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

Dretwienie może być od kręgosłupa, moja koleżanka która się na to skarzyla to grubo po 6 miesiącu była, w kalendarzu ciazowym który mam w domu jest wzmianka o początkach opuchniec w nadgarstkach i kostkach, o dretwieniu nic.
Jana
Czas najwyższy faceta poinstruowac jak się maluje paznokcie. Latem będzie ciężko samemu, ja też miałam dwa tygodnie temu problem to wczoraj mój mi zmywal, bo już nie chciałam się męczyć.
Pogoda w dalszym ciągu fajna. Podczas zakupów co godzinę siku trzeba było mi gdzieś chodzić. Tez tak macie? Czy może ja mam coś z pecherzem :D. Tak jak myślałam ledwo do domu przyszłam, stopy palą, teraz siedzę i mocze.
Wszystkim coś kupiliśmy ale butów dla siebie nie znalazłam na ślub ;(
Cóż poszukam na tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Z tym siusianiem w ciąży tak niestety bywa,ja już chodzę nie tak często jak przedtem,ale jak mi się zachce,to muszę iść od razu.To są uroki ciąży,ale i tak uważam,że ciąża to najwspanialszy czas.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam z długiego weekendu. Wczoraj się martwiłam, bo ok. 6 godzin nie czułam wcale ruchów, a czuję już dosyć często i regularnie. Ale mój mąż znów okazuje się lekiem na całe zło. Przyszedł, położył ciepłą rękę, porozmawiał i wtedy maleństwo zaczęło swoje tańce. Respekt dla tatusia :)

Co do częstego siusiania - a nie zmarzłyście ostatnio? Ja tak mam, że jak podmarznę, to dzień-dwa biegam często do toalety (bez infekcji, bo mocz w normie), pogrzeję trochę i przechodzi.

Tycie - ja chyba dopiero osiągnęłam (po schudnięciu przez wymioty) wagę sprzed ciąży, więc można powiedzieć, że na plusie 0 kg, ale się nie martwię, bo z dzidzią do tej pory wszystko było ok, wielkość itp.
Przesyłam swój brzuszek z dziś, czyli 20. tc :)
(wiem, malutki, ale był zupełnie płaski wcześniej ;) )

monthly_2014_05/wrzesniowe-skarby-2014_10593.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbmg7yax8n37wh.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny po długim weekendzie :)

U mnie majóweczka super!! Poodwiedzaliśmy rodzinkę i znajomych i nawet pogoda dopisała bo miał padać deszcz i ogólnie miało być zimno ale było piękne słoneczko i cieplutko. Oczywiście bez grillowania się nie obyło :)
Dzisiaj natomiast na dworze brzydko...więc cały dzień spędzę w łóżku z pilotem w ręku zajadając się czekolada mmmm pyycha :)

A mój mały bąbel zawsze rano i wieczorem daje o sobie znać już nawet ostatnio mój M. poczuł kopniaczki :) Aż się mój kochany biedaczek wzruszył :D

Przesyłam zdjęcie mojego brzusiaczka :)

Odnośnik do komentarza

U nas dalej ciepło, zero deszczu. Bank holiday weekend coś jak majoweczka do poniedziałku włącznie. Niestety ja nie mam wolnego, taka praca co zrobić. Za to następny weekend mam długi bo od piątku do poniedziałku z okazji ślubu sobie zrobiliśmy wolne to odbijemy sobie.
A brzuszki malutkie, a ja się martwila ze mój mały. Tyle że ja napewno jeszcze tłuszcz mam na nim.

Odnośnik do komentarza

Na zgagę w ciąży można stosować Rennie. Ja mam refluks i mam zgage praktycznie cały czas bez różnicy co zjem. I niestety w ciąży nie mogę brać żadnych leków na refluks. Zgaga zwykle nasila się po ostrych i kwaśnych oraz po słodkim. W ciąży to dość częsty problem i nie koniecznie na to ma wpływ to co się zje.

http://www.suwaczki.com/tickers/8599csqvohuuz06f.png

Odnośnik do komentarza
Gość koniczynka

Mi migdały pomagały i na zgagę i na mdłości w I trymestrze, poza tym duużo wody pić i nie kłaść się po jedzeniu, posiedzieć tak z pół godzinki i powinno być ok-u mnie działało, a brzuszki to macie malutkie :) , ja przytyłam 7 kg choć w I trymestrze jadłam tylko banany i kanapki z białym serkiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...