Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

ale 37 tydzien to tez juz praktycznie donoszone dzieciatko:)
no widzicie a tu sie trzeba meczyc to jest nie fair:((
chyba to sprzatanie tez nic nie pomoze:(((
ja poprostu nie widze opcji lezenia po terminie w szpitalu tym bardziej ze w moim nie wywoluja tylko debile czekaja!moj synek jest tak do mnie przywiazany ze ja poprostu nie wiem jak to bedzie,az sie lezka kreci w oku:(

Odnośnik do komentarza

mala, nie myśl o tym tak, może faktycznie lada chwila urodzisz. Swoją drogą, to chyba nie jest możliwe, by trzymano w szpitalu bez wywoływania porodu w nieskończoność. Akcja porodowa bez ingerencji może się w ogóle nie rozpocząć, więc będą musieli Cię wspomóc albo oksytocyną, albo cc. W przeciwnym razie może się to dla Was źle skończyć.Także głowa do góry!

Odnośnik do komentarza

wiesz niby dopiero po 42 tygodniu okresla sie za przenoszona ciaze takze chust wie jak bedzie,ale ja mam charakter wybuchowy jak mi cos nie bedzie pasowalo to mnie popamietaja tam w szpitalu,jak nic nie beda robic to im tam zrobie rewolte:)
a co:)wiesz co raczej wczesniej nie urodze nie mam takiego przeczucia,z pierwszym to jakos mi sie udalo przeczuc ze to bedzie juz i bylo a teraz nic;(

Odnośnik do komentarza

mala, to w czym problem? Teraz chodzisz regularnie do lekarza, jak mniemam, a do szpitala zglosisz sie po 42.tyg. Wtedy raczej nikt nie bedzie Cie przetrzymywal, tylko cos zadzialają.

Ja nie mam żadnych przeczuć co do czasu porodu, chciałam w okolicach 20.08., ale lekarz twierdzi, ze malo prawdopodobne, wiec pewnie ma racje.

Odnośnik do komentarza

Kleszcze sie zmutowały !! Gady jedne !!
http://www.geekweek.pl/aktualnosci/20049/nowa-odmiana-kleszczy-wywoluje-alergie-na-mieso
Pocieszyć Was? :) W ciągu miesiąca, czy tego chcemy czy nie, wszystkie będziemy miały w ramionach nasze kruszynki :) Dzień, tydzień, dwa, zleci aby mig :) Warto czekać :)

Wysprzątałam caluuuśkie mieszkanie, na błysk ! Miałam nadzieje że może coś sie ruszy, e tam, brzuszek mam rozluźniony, dzidzia sobie leciutko pląsa w środku :P aj... za godzinkę trza się przejechać za miasto i gwiazdy pooglądać :) oby chmury nie spieprzyły widowiska, najlepiej będzie chyba koło Okęcia na polach jeśli chodzi o mnie :) do tego latające 20 m nad głową samoloty :) fajnie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73k6nl0zy98oa1.png

Odnośnik do komentarza

Hej.. Normalnie zazdroszczę tego widowiska dzisiaj tym co chmury nie przeszkodzą w oglądaniu. Oby wymyślane życzenia przyniosły Wam masę szczęścia :)
Ja dziś byłam u położnej i.. nie wiem co myśleć. Powiedziała mi, że moja macica jest za duża jak na 38+5dni (a z okresu jak na suwaczku), że jest duża jak na 43(?!) tydzień.
Skierowali mnie na USG ale jeszcze nie wiem kiedy. Ehh.. Dziwny przypadek. Słyszała któraś coś o tym? ;>

Odnośnik do komentarza

Właśnie podobno dziecko nie jest mega duże, jednak nie wiem jak oni to sprawdzają bez USG. Jeszcze 2 tyg temu podobno było ok. Czytałam, że duża macica to może być za dużo wód płodowych a to nie jest dobre i może być spowodowane moimi infekcjami pęcherza/nerki. Dokładnie się nie wczytywałam ale porażka jakby to było to..

guernica - A mieszkam w Szkocji (Aberdeen). Jeszcze nie widziałam żadnej zorzy ale mieszkam tu od niedawna, więc może dlatego. A że u nas w lecie ciemno się robiło ok 23.00 a ja szłam spać ok. 9-10.00 to może coś przegapiłam. Może zimą coś takiego uda mi się zobaczyć ale też wątpię, bo czyste niebo to tutaj jest mało spotykane.
Co do terminu to chyba dobrze jest obliczony, bo z OM wychodziło na 26.08 a jak zaczęli badać USG to cały czas jest 21.08 i jakoś się to nie zmieniało.
Ehh.. teraz to mam o czym myśleć!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...