Skocz do zawartości
Forum

Użytkownik Miesiąca - Grudzień 2013


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,
rok się kończy, ale został nam jeszcze jeden miesiąc, w którym chcielibyśmy wyróżnić osobę, która wyróżniła się na forum.
Zapraszamy więc do grudniowego konkursu na Użytkownika Miesiąca!

Na laureata czeka oczywiście nagroda :)
Jest nią masażer stóp!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/masazer%20stop.jpg

Zasady konkursu są takie same:
głosujemy, kto wg Was powinien zostać Użytkownikiem Miesiąca Grudnia i uzasadniamy dlaczego.

Konkurs trwa do końca miesiąca (do 31.12. do północy).
Wyniki ogłosimy 3 stycznia.
Można głosować na siebie!
Regulamin konkursu

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Ja oddaję swój głos na j_kamińska - fantastyczna dziewczyna, jest tu z nami od bardzo dawna i według mnie zasługuje na ten tytuł że o masażerze do stóp nie wspomnę :)
druga osóbka to domi81 - ostatnio jest na forum co dzień, dużo się udziela, jest milutka, fajnie się z nią pisze:)
dalej mambach i nikawa dołączyły do nas w super stylu i trwają nieustannie:)
no i oczywiście Bettyy jedna jedyna taka, zawsze można na nią liczyć, doradzi i pocieszy jak trzeba:)

wszystkie dziewczyny jesteście fantastyczne i każda z was zasługuje na tytuł użytkownika miesiąca życzę wam powodzenia kochane

Odnośnik do komentarza

zuzunieczka
Jestem na parenting.pl w sumie od niedawna, ale najbardziej jak na razie 'rzuciła' mi się w oczy NATKA08, którą widze praktycznie w kazdym konkursie ze swoja córką. Ich prace są bardzo interesujące i inspirujace zarazem. Wkładają duzo trudu w wykonanie prac ,więc głosuje właśnie na Nią ;)

dzięki zuzunieczka

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, że mnie tu również wymieniacie. To bardzo miłe. Jednak miesiąc jest długi, ja w okolicach Świąt będę kiepskim użytkownikiem bez dostępu do Internetu...
Użytkownika typuje się za jego udział przez cały miesiąc, więc pewnie powinnam kogoś wskazać później. Ale na początku miesiąca jedna Użytkowniczka wywarła na mnie na tyle silne wrażenie, że wskażę ją, by i Komisja mogła się jej przyjrzeć. A mianowicie Dotie
Sporo emocji u niej w domu. Może masażer trochę, by jej umilił czas ;) po za tym to chyba pierwsza babcia parentingowa ?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za głosiki na mnie...
Moje głosy trafiają na osoby które można tu spotkać non stop i wszędzie ich pełno, a mianowicie są to:
DOMI81
NIKAWA
NATKA08
J_KAMIŃSKA
BETTYY
- za te wspaniałe ciasta:)
JSMOLAREK - zawsze mogę na nią polegać i miło z nią pogawędzić:)

Trzymam za was kciuki dziewczyny:)
Jednak rzuciłam mi się w oczy osoba która jest znami od kilku miesięcy a jest to LUKIEREK

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Mambach, kochana bardzo Ci dziękuję, ale myślę, że tym razem kolej na Ciebie, także ja swój głos odddaję na:
-Mambach, bo jest miła i życzliwa, mądra i doświadczona życiowo,
-Nikawę, której rady są, moim zdaniem, bardzo trafne, przydatne i profesjonalne, jest mi niezmiernie bliska
-Dariolkę, która też dzieli się swym doświadczeniem i dziękuję za Twój głos w listopadzie.
Jeszcze głos na Bettyy, którą można tu zawsze spotkać- przy okazji także dziękuję.
Drewienko - dla Ciebie także mój głosik w podziękowaniu, po pierwszych zdanich wydaje mi się, że jesteś serdeczną i miłą osóbką...
Inne osoby dopiero poznaję.
Moją uwagę także zwróciła Dotie, wyjątkowa mama i babcia zarazem, która zachowała się tak, jak ja też bym się zachowała wobec córki, dając jej wsparcie.
Ja dziękuję za głos na mnie, jest to dla mnie bardzo ważne, miło mi niezmiernie. Wydaje mi się, że warto zauważyć te kobietki, które jeszcze nie były nagrodzone. Powodzenia kochane, pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałej wygranej.

Odnośnik do komentarza

Na początek bardzo Wam dziękuję dziewczyny po raz kolejny. Bardzo mi miło, że tak wytrwale oddajecie na mnie swoje głosiki :)

A moje typy w tym miesiącu to: Bettyy i Domi81 - są zawsze i wszędzie, zawsze można liczyć na ciepłe słówko od nich, poza tym sympatyczne z nich babeczki.
Na uwagę zasługują również Mambach i Nikawa.

I mam jeszcze jedną propozycję: Natka08, ale...
Dla niej tytuł użytkownika miesiąca to zdecydowanie za mało, jest tu zawsze, każdego miesiąca wyróżnia się, każdego zawsze miło przyjmie. Dlatego proponuję Redakcji zrobić konkurs na Użytkownika Roku i tym samym ją do niego nominuję :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

j_kaminska
Na początek bardzo Wam dziękuję dziewczyny po raz kolejny. Bardzo mi miło, że tak wytrwale oddajecie na mnie swoje głosiki :)

A moje typy w tym miesiącu to: Bettyy i Domi81 - są zawsze i wszędzie, zawsze można liczyć na ciepłe słówko od nich, poza tym sympatyczne z nich babeczki.
Na uwagę zasługują również Mambach i Nikawa.

I mam jeszcze jedną propozycję: Natka08, ale...
Dla niej tytuł użytkownika miesiąca to zdecydowanie za mało, jest tu zawsze, każdego miesiąca wyróżnia się, każdego zawsze miło przyjmie. Dlatego proponuję Redakcji zrobić konkurs na Użytkownika Roku i tym samym ją do niego nominuję :)

j_kamińska dziękuję, to co napisałaś bardzo mnie zaskoczyło dziękuje kochana

Odnośnik do komentarza

Natka i Betty -widzę że są zawsze
A ja oddaję mój głos na Domi ,j_kaminską,
Nikawa ,Mambach Właśnie te dziewczyny mają duży udział w forum
I jeszcze Jsmolarek
Domi -jak zapytałam o suwaczek bardzo szybko mi odpowiedziałaś aż się niespodziewałam że tak szybko dostanę odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Lukierek
Natka i Betty -widzę że są zawsze
A ja oddaję mój głos na Domi ,j_kaminską,
Nikawa ,Mambach Właśnie te dziewczyny mają duży udział w forum
I jeszcze Jsmolarek
Domi -jak zapytałam o suwaczek bardzo szybko mi odpowiedziałaś aż się niespodziewałam że tak szybko dostanę odpowiedz

lukiereek dziękuję za wyróżnienie

Odnośnik do komentarza

Wow
dziewczyny nawet się nie spodziewałam, że ktoś mnie zauważy wśród tylu świetnych babeczek na tym forum, dlatego każdej z osobna i wszystkim razem dziękuję. Sądzę jednak, że nie ja powinnam być nominowana tutaj naprawdę wiele dziewczyn bardziej wykazuje aktywność na forum niż ja. Dlatego pragnę swój głos złożyć na
NATKA08 Betty jkamińska j_smolarek mambach Lukierek i Dotie (fantastyczna kobieta, mądra i taka wrażliwa i wyrozumiała)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...