Skocz do zawartości
Forum

Bóle brzuszka u Maluszka - grupa wsparcia dla rodziców


Rekomendowane odpowiedzi

U nas na szczęście nie było kolki, ale za to dokuczały mojemu Kacperkowi wzdęcia :( nie wynikały one raczej z tego, co jadłam tylko jak karmiłam mojego smyka. Karmiłam klasycznie, i synek po prostu nie dawał rady połykać mleczka i łapał dużo powietrza i brzuszek zaraz po karmieniu bolał :( pomogła zmiana pozycji na leżącą, układałam synka w poprzez swojego brzucha i po jakimś czasie pomogło :) początkowo pomagała ciepła pieluszka tetrowa na brzuszek..

dawałam też przez jakiś czas Esputicon, ale nawet nie skończyłam buteleczki bo nic nie dawał :( za to super sprawdził się Bobotic :) zaczełam dawać go synkowi jak skończył 28 dni, najpierw do 5-6 kapsułek, po jakimś miesiącu tylko w razie potrzeby, kiedy zjadalam coś nowego i nie za bardzo mu po tym było :) nawet teraz działa :)

Odnośnik do komentarza

U nas mala prezy sie po kazdym karmieniu...nie zbyt chce jej sie odbic mimo dlugiego noszenia...karmie ja klasycznie i na lezaco i pod gorke ale i tak to nic nie pomaga...nie wiem czy to kolki czy wzdecia...ale prezy sie i poplakuje jak puszcza baczki...zawsze o 21 jest placz i prezenie sie...chyba ze zasnie wczesniej i przespi ten czas...dostawala espumisan nie pomagal...delicol tez nie...dostaje teraz dicoflor i sama nie wiem czy jest pomocny...no alez ile mozna lac w dziecko tych kropli :-/ bezradna...cieple oklady troche pomagaja ale chcac zrobic masaz brzuszka nie daje sie dotknac...w piatek konczy 6 tyg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...