Skocz do zawartości
Forum

11 listopada - jak było u Was?


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

Administrator osiedla wywiesił flagę ;)
My w tym roku nie byliśmy po za Poznaniem. Wciąż walczę z zatokami :/ Gdy zostajemy w Poznaniu, to chodzimy na pochód św. Marcina. obowiązkowo wtey kupujemy tradycyjnego rogala. Kiedyś ich nie lubiłam, a teraz nie potrafię sobie wyobrazić 11.11. bez rogala. Choć muszę przyznać, że irytuje mnie fakt, iż na miesiąc przed tym świętem w cukierniach trudno kupić drożdżówkę, bo atakują nas zewsząd rogalami.
Marsz w Warszawie mnie przeraził po raz kolejny. :/

Odnośnik do komentarza

nikawa
Administrator osiedla wywiesił flagę ;)
My w tym roku nie byliśmy po za Poznaniem. Wciąż walczę z zatokami :/ Gdy zostajemy w Poznaniu, to chodzimy na pochód św. Marcina. obowiązkowo wtey kupujemy tradycyjnego rogala. Kiedyś ich nie lubiłam, a teraz nie potrafię sobie wyobrazić 11.11. bez rogala. Choć muszę przyznać, że irytuje mnie fakt, iż na miesiąc przed tym świętem w cukierniach trudno kupić drożdżówkę, bo atakują nas zewsząd rogalami.
Marsz w Warszawie mnie przeraził po raz kolejny. :/

ja powiem szczerze, ze dopiero w tym roku dowedziałam się o tych poznańskich rogalach, w tv pokazywali kolejki, jakie od rana ustawiają się po te rogale:) ja jestem z lubelskiego i u nas takich zwyczajów nie ma, podoba mi się Wasza tradycja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...