Skocz do zawartości
Forum

Czy bywasz zła na swoje dziecko?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Ula myślę ze każdy ma takie chwile ja osobiście nie miałam i nie mam tego problemu z synem on był zawsze i jest grzeczny natomiast Natasza to taki mały diabełek wszędzie jej pełno, bałagani, robi głupie rzeczy, czasem nawet strasznie dokucza i jak mnie nerwy poniosą to na nią krzyknę potem mam wyrzuty ale tak to już jest np jak stoję prasuje i składam ubrania mam na łóżku porozkładane na kupkach wszystko ładnie pięknie a ona nagle wskoczy i wszystko rozwali i odnowa muszę składać i takich sytuacji jest wiele staram się niektóre rzeczy robić podczas jej nieobecności ale nie wszystko się da. Mimo tego uważam ze to najwspanialsze dziecko na świecie i nie chciałabym mieć innego nawet jak dokucza.

Odnośnik do komentarza

ja od jakiegoś czasu mam tak codziennie, że wystrzeliłabym się w kosmos:) Ola jest taka dokucznica okropna, pcha się, jak karmię Emilkę, w efekcie mała patrzy na nią, ona się wygłupia, a mnie mleko leci z piersi...na poduszkę...im bardziej ja prosze o spokój, tym jest gorzej...takie momenty są najgorsze...dziś to już krzynkęłam na nią, bo nie dałam rady na spokojnie tłumaczyć, a ona mówi do mnie" uspokój się mamo i przeproś mnie"....więc ze złości do wzruszenia

Odnośnik do komentarza

Och czasem tak dzieci dają w kość ze też mam dość ! Ale złość szybko mija jak już dziecko coś powie ,uśmiechnie się ,przeprosi ...
i u mnie przykład podobny jak i u Natki ...Wyprasowałam wczoraj pościel a nawet nie wiem kiedy Kuba mi prześcieradło już wyprasowane zabrał ,patrze a on sobie namiot zrobił I już nawet brakowało mi sił na złość ,pobawił się i złożyłam ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

W drugiej części filmu Seks w wielkim mieście Charlotte zamknęła się w spiżarni, zostawiając dzieci w kuchni, żeby tylko przez chwilkę od nich odpocząć :) Wszyscy jesteśmy ludźmi, a dzieci, choć bardzo kochane, też potrafią być męczące. Nie odmawiajmy sobie prawa do ludzkich emocji i odpoczynku. Czasem dla dobra relacji z naszymi dziećmi i naszej psychiki dobrze jest znaleźć czas tylko dla siebie. :)

Odnośnik do komentarza

Ulla fajny temat :) ależ oczywiście, że są dni, kiedy chętnie włożyłabym moje dzieci do brzucha z powrotem ;)
Mam ochotę ryczeć, ale przy nich nie chcę i idę na minutkę do łazienki, żeby wykrzyczeć się w ręcznik. Strasznie brakuje mi drugiego pokoju, w którym mogłabym się zamknąć od czasu do czasu.
Natko, chyba się wypalamy i czas na urlop, bo ja też czasem widzę to u siebie, zwłaszcza, gdy K robi siostrze krzywdę...świadomie lub mniej, ale ma to wyraźnie powiedziane ( bądź wykrzyczane) :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...