Skocz do zawartości
Forum

Dodatki do domu online


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, u mnie bardzo podobnie. Wszelkiego rodzaju dodatki i drobiazgi do mieszkania jednak wolę obejrzeć osobiście w takich na spokojnie w C.H. Home&You czy SweetHome, bo jednak ekran komputera potrafi nieźle zniekształcić rzeczywistość :) Mebelki również mimo że zamawiam w Ikea i oglądam przez stronę to ostatecznie jeszcze muszę odwiedzić sklep w Jankach aby się upewnić. No i chyba tyle :)

Piękno wymaga czasu a czasu mamy bardzo niewiele :)

Odnośnik do komentarza

A kto używa porcelany na co dzień ? Bo ja urządzam kuchnie i kupuję zasadniczo wszystko nowe. Myślałam o komplecie porcelany bo bardzo ładne są tutaj https://urodastolu.pl/ . Chciałabym jej używać na co dzień jak również od święta to wiadomo. Wtedy muszę mieć dwa komplety takie same, by to ładnie wyglądało . Ktoś ma w domu porcelanę i używa jej normalnie ?

Odnośnik do komentarza

Większość dodatków w domu staram się robić sama bądź je przekształcać tak, aby pasowały do wnętrza. Wtedy mam wrażenie, że lepiej pasują, ładniej się prezentują i są po prostu takie moje... :) Ale niestety niektórych rzeczy nie przeskoczę i kupić gotowe muszę, np. dywan, ale... niektóre są tak zachwycające [reklama usunięta] i za żadne skarby świata nie chciałabym go zmieniać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...