Skocz do zawartości
Forum

Francja


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki dziewczynki, ja nie mowie, ze mi sie brzuch nie podobal, tylko, ze wg mnie za pozno zaczal rosnac i stad teraz wyglada jak zdechly kapec. Moj pepek zawsze czesciowo byl troche na wierzchu, a po ciazy zostal calkiem na wierzchu. Ale nie bede narzekac. :)

Doti, my mamy klienta Pana/Pania, ktory(a) przychodzi raz jako on, a raz jako Sophie. No, ale swietna z niego kobitka!! HAHAHAHA
Ale masz racje, oby sie czegos nauczyc!! :)

Pati, ja tez uwazam, zeby z fitnessem dla nie ciezarnych nie przeginac i od razu isc na taki dla ciezarnych. O!!

Co do czekow, to uwazam, ze Francja jest bardzo do tylu, bo wg mnie to bardzo nie pewna forma platnosci. Tyle, ze chociaz komisji bank nie pobiera jak przyjmujemy czeki. My musimy uzywac, bo np na koncie firmowym mamy limit placenia karta. Nie wiem dlaczego tak jest, ale co kraj to obyczaj.

Lece... Pa!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44js481mizv.png

Odnośnik do komentarza

hello

co do bankow internetowych, ja nigdy nie chodze do mojego banku bo wszystko przez internet zalatwiam, od przelewow, platnosci i zamawiania czekow :D no ale prawda tez taka ze ja jak wyjezdzalaam z PL to placili gotowka w kopercie i karta plac to byl swistek nicniewarty, karta platnosci nie istniala, nic nie istnialo wiec ja w kwestiach finansow nie znam niczego z Pl tylko wszystko uksztaltowalam sobie tutaj... stad malo porownania mam

Martus, fotka ciazowa super!!! a poza tym to juz tu przbieram nogami i nie moge sie doczekac jutra!!!! :yipi:

Odnośnik do komentarza

Ja tez wszystko zalatwiam przez internet, w banku bylam ostatni raz 3 lata temu zalozyc konto i tyle mnie tam widziano :)
W Pl wszystko jest jak we Fr, a szczerze powiedziawszy znacznie lepiej i ... szybciej pod wzgledem np przelewow, ktore tu czasem ida 3,4 dni a w pl 1, nam rok temu "trzymali" czek na pare tysiecy euro 2 tygodnie, dopiero po interwencjach pieniadze weszly na nasze konta, bo okazalo sie, ze bank sobie te pieniadze "obracal".

A poza tym to taka sie "fajna" i "mila" zrobilam, ze nic mi sie nie chce i wszystko mnie wkolo denerwuje, drazni i irytuje. Dzis pierwszy raz powiedzialam do Annabelle lekko podniesionym glosem, zeby sie zajela sama soba, poszla biedna do siebie do pokoju i bawila sie sama. Zaraz ide na jakies zakupy wychodzac z zalozenia, ze jak bede mila dla siebie to dla innych tez :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

Maly update z naszej strony :) Maly wazy 2130g. Ulozony miednicowo, pomiary wszystkie okay. Papierkowo- administracyjne sprawy prawie, ze zalatwione. :)Jeszcze musimy sie tylko umowic z urologiem na wizyte w pazdzierniku w celu informacyjnym. Prawdopodbnie juz pierwsza operacje bedzie miec w przyszlym roku i zobaczymy jak beda szly postepy bo od tego zalezy tez ile jeszcze takich zabiegow bedzie musial przechodzic i oczywiscie od stopnia wady.
Pati witaj w klubie ;) u mnie teraz w miare okay ale byly zwloty i updaki, ze czasem nerw lapal ;)
Teraz obawiam sie, ze ten moj entuzjazm zniknie z pojawieniem sie pierwszego skurczu przedporodowego :D
Kasia, ja zaczelam kiedys ogladac tych chirurgow, ale pozniej jakos zaprzestalam, chociaz lubie takie seriale medyczne, albo kryminaltistyczne ale z chirurgami jakos mi nie poszlo, za to housa moglam bym ogladac poraz n raz moj faworyt. :)

A z ciekawych sytuacji, ktore niezmiernie towarzysza wraz z moja ciaza, czyli "brak rozumu" ;) w careforze bylismy z H. na zakupach i jak zwykle ja poszlam za czyms on za czyms, i patrze idzie, skreca gdzies w lewo, krzycze prawie, ze na niego i mysle cholera gdzie on idzie. Obracam sie a On za mna :D chlopa swojego nie rozpoznaje .. no i w dodatku zaponialam jak sie nazywaja te czerwone warzywa..pozniej przypomnialo mi sie, ze to "pomidory" normalnie masakra pobijam glupota wszystkie ciezarne podejrzewam ;)
buziaki :*

Odnośnik do komentarza

Widze Karina, zes zwarta i gotowa. No i ze spac nie mozesz. Znam te dolegliwosci. Ale proponuje sie wyspac, poki sie da. Przed Toba niemilosierny wysilek a pozniej trzeba sie nauczyc nowej organizacji. Mam nadzieje, ze Alexis bedzie mial potrzebne minimum zabiegow i ze szybciutko bedzie zdrowy.

Pati, to czym sobie poprawilas humor???

U nas chlodno, ale slonecznie, mam nadzieje, ze i Wam dzisiaj slonko swieci. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Karina, trzymam za Ciebie kciuki, to juz naprawde blizej jak dalej do spotkania z synkiem :) Pozniej to juz tak jak Paulina napisala inny rytm, inne zwyczaje, ale i inne nerwy :) a przede wszystkim "zebranie " o pare plynnych godzin snu :) ale zobaczysz bedzie fajnie :)

U nas najsmieszniejsze jest to, ze moje objawy ciazy sa jakos tam zrozumiale, zreszta raz sa mocniejsze, raz slabsze, ale .... dobija mnie, rozbraja, wku... (w zaleznosci od humoru) fakt, ze moj cudny maz tez je ma.... pare dni temu mial "vertige", "sensation d'instabilité" do tego raz na jakis czas "biedactwo" ma mdlosci. A jak juz nie wytrzymalam, bo mnie to przestalo smieszyc i powiedzialam, zeby przestal robic takie cyrki, to sie .... hrabia obrazil i odmowil zjedzenie kolacji !!!! Rece opadaja, ale przy Annabelle tez tak mial....

Paulinka, a poprawilam, poprawilam sobie humor :) .... rudymi botkami na jesien do waskich spodni, mam skorzana kurtke w tym kolorze i slabosc do butow Guessa. Troche drogie, wiem,ale ja jestem z tych, co kupuja sobie baaaardzo rzadko ale klasyki na pare sezonow, a botki takie :

Haila Guess (Marron) : livraison gratuite de vos Bottines et boots Haila Guess chez Sarenza

Musze konczyc, bo rodzina wola na kolacje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

Pati, ponoc to sie zdaza. Moze tej ciazy, to Twoj Maz przytyje a nie TY;-) szkoda tylko, ze jeszcze nie moga za nas urodzic, skoro sie tak wczuwaja.
Butki bardzo ladne, co prawda nie moj styl, ale ladne.

Przeziebilam sie okrutnie i zdycham, oczywiscie G twierdzi, ze on jest jeszcze bardziej chory ode mnie, ale sie przyzwyczailam. Powiedzialam, mu ze nie musi udawac choroby, jestem samowystarczalna i dam sobie rade sama ze soba; Od razu zrobilo mu sie lepiej.

Milli tez leci z nosa i przez to w nocy niespokojna. Dzisiqj dwie godziny nieprzespane od 3-5.

Aaaa i dzisiaj poszlo kilejne francuskie slowko. Milla poszla w slady Zosi i Martusi i zaczela wolac "encore" adekwatnie do sytuacji, oczywiscie. No a tak to jej lepiej z polskim idzie...

Ok, moze zgrzeje sobie mleka i klade sie spac, do jutra musze byc zdrowa.

Buziaki.

Odnośnik do komentarza

PAti Fajne buciki :) Ale chyba dosc wysokie? Ja mam zdolnosci do niszczenia obcasow, wiec zawsze jak kupuje to staram sie zwaracac szczegolna uwage na wysokosc i grubosc obcasa, bo niestety ale pare wyjsc i obcas zdarty ;)
Dziewczyny chyba juz sie niestety nie wyspie, latam do toalety wciaz 4razy w nocy.. i nic w tek kwestii nie zmienlo sie prawie od poczatku ciazy i pewnie nie zmieni :)
Paulinka zdrowka dla Ciebie i rodziny zdrowiejcie szybko :). Jesien to paskudny okres na rozne chorobska, mam nadzieje, ze mnie ominie.
Jak widze mojego H. wraca z pracy i ciagnie nosem, kaze mu zaraz brac paracetamol ;)
uciekam, jakas taka jestem snieta ryba dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Czesc Kobiety, kurujcie sie i nie dajcie tej zwodniczej pogodzie, Paulina, jak TY, jak Milla, lepiej? O G. sie nie pytam bo on sciemnia pewnie nie gorzej od mojego i jego vertiges :))))
Karina, wiem co czujesz, sama biegam po 3 razy to WC w nocy, a najgorsze jest to, ze juz pozniej sie rozbudzam i nie spie, dzis jestem na chodzie od 2 w nocy, pozniej kolo 7 chyba przysnelam, ale o 8 Annabelle sie budzi i trzeba bylo zwlec sie z lozka, w dzien spac nie umiem, zeby to jakos zrownowazyc, wiec kazda kolejna noc przespana na wyrywki. Co do butow to az takie wysokie nie sa, takie slupki do spodni "chino", ja nie niszcze rzeczy, a moze inaczej mam dwie rozne "szafy": z lachami do ganiania za Annabelle i z rzeczami tzw. "na wyjscia" tudziez wyjazdy. Generalnie to teraz jednak bede sie musiala rozejrzec za jakims namiotowym stanikiem i spodniami z golfem, bo wszystko z poprzedniej ciazy zostalo rytualnie wrzucone do kontenera na smieci z dzika satysfakcja, ze juz tego "nigdy" nie bede musiala zalozyc .... myslenie bywa przewrotne :)
Paulinka, mialam Ci napisac, ze komunistycznym konsulatem w Lille sie chyba nie zdziwie bo ten paryski to zywcem wyjety z epoki PRL, brakuje mi tam tylko plastykowego gozdzika, paprotki i kawy plujki w szklance kolo Pani obslugujacej "obywateli" . Takich instytuacji nie ma juz w samej Polsce, a tu sie uchowal taki skansen :)))))

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

Witam nocna pora ;)
Ja osobiscie nie kupowalam namiotow, Pati nie uwierzysz, ale mi tylko biust powiekszyl sie moze o pol rozmiaru? ;) dalej chodze w staniku z przed ciazy A siara mi leci juz od 4/5 miesiaca i w tempie jakbym miala przynjamniej blizniaki wykarmic. ;) Tyle, ze rozmiar nie ma nic do ilosci pokarmu czy samego karmienia. Dalej jednak w tej kwesti nic mi sie nie zmienilo, ale nie mowie "NIE" bo nie wiem jak to bedzie.. a nusz mi sie spodoba i jednak dam cyca :)
Ja wszystko zatrzymuje, poczawszy od cichow ciazowych, po wyprawke. Bo na pewno jeszcze z raz sie przyda :) Ciezko jest mi jak cholera, a jeszcze zostalo pare tygodni, czuje sie jak hipopotan. Nie obrazilabym sie wcale jakbym urodzila z poczatkiem listopada :)
A jak Ty sie czujesz teraz Pati??? Jeszcze troche i bedziesz miec pierwsze usg :)

Odnośnik do komentarza

Karina, mi tez biust malo urosl podczas ciazy. Dopiero po porodzie, mialam balony. Ale po kazdym karmieniu biust byl mniejszy, stanik dla karmiacych mialam tylko rozmiar wiekszy. A siara w ciazy w ogole mi nie ciekla. A blizniaki urodzilam. :P
Jesli chodzi o stanik, to fiszbiny mnie gniotly a i nawet bez stanika mialam straszny bol pod piersiami, w miejscu gdzie normalnie spoczywalby fiszbin. Bol straszny...

Ja kurcze nie wiem, czy mam trzymac rzeczy czy tez nie, bo na razie nie widze kolejnej ciazy, kolejnego dziecka (mamy 80% szansy, ze znowu beda blizniacy)... Ale czas pokaze...:tenis:

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44js481mizv.png

Odnośnik do komentarza

Karina, no mnie dosc szybko przy ciazy z Annabelle wysadzilo, juz nie pamietam dokladnie ile rozmiarow, ale staniki sprzed ciazy moglam sobie najwyzej na kostkach zawiazac :) Colostrum, jaka to naukowa nazwa :) pokazalo sie tez juz kolo 8 m-ca. Mniemam, ze teraz bedzie podobnie, chyba taka moja uroda :)
A czuje sie raz lepiej, raz gorzej, ta ciaza jednak mnie totalnie zadziwia.... z Annabelle nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, zero objawow, zadnych mdlosci, wstawalam do pracy o 6 rano, w weekendy o 4 zeby zdazyc na pociag na Uniwersytet w Katowicach, zero sennosci, zero zachcianek i odrzutow itp A teraz ..... jest wszystko, zyganie, zawroty glowy, 3 omdlenia, spanie w dzien, bezsennosc w nocy, wstret do kawy i slodyczy .... no jakas masakra, jakbym druga ciaza nadrabiala braki objawow w pierwszej :) Na moje szczescie to wszystko nie jest regula i nie mam tego regularnie, codziennie, tylko sa i normlane bezobjawowe dni ... uff nie zapeszam :) A USG mam na poczatku listopada :)
A Ty kochana juz jestes na finiszu :) wiem, jak juz w tym momencie baaaardzo sie chce rodzic, sama w 38 tygodniu z premedytacja bralam ciepla kapiel, lazilam na dlugie spacery, bo wiedzialam, ze baby juz jest donoszone i tak juz mi bylo i ciezko i spieszno na spotkanie :) No ale Ty masz jeszcze 35 dni, wiec spokojnie, "one" wiedza kiedy wyjsc na swiat :) mimo, ze my juz przytupujemy :)

Marcia, Ty bedziesz moim hero jak sie zdecydujesz na kolejna ciaze przy 80% szans na blizniaki :) Ale skad takie duze prawdopodobienstwo? Nie znam sie na ciazach blizniaczych, ale o ile pamietam, Ty kiedys pisalas, ze u Was w rodzinie nie bylo blizniakow, prawda? Wiec skad takie duze szanse ?

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

Pati wspolczuje Ci tych wszytskich dolegliwosci. Ale nie dlugo to jeszcze potrwa jeszcze troche i wejdziesz w 2 try. :)
Ja jeszcze jakos daje rade, ale dzisiaj np w nocy nawiedzil mnie jakis masakryczny sen, Snilo mi sie, ze zaczelam rodzic i na podlodze bylo pelno krwi i dziecka glowka juz wychodzila a ja sie zstanawialalm co mam zrobic, bo przeciez nie moge urodzic w mieszkaniu i stwierdzilam, ze pojde do sasiadow. I w tym momencie sie obudzilam. Nie pierwszy taki sen odjazdowy mialam, mam nadzieje, ze i ostatni..

Marta, to dosc spore szanse :) No i ciekawam jestem czy zaryzykujecie ponownie ;)?

A tak z innej beczki a propo kosmetykow dzieciecych, to jakich uzywacie cadum, nivea?? bio ? Szukalam info na necie i czytam o tych biologicznych kosmetykach, widze, ze jest troche tych firm i juz wypatrzylam pare. Ja kupilam na poczatek nivea baby, ale zwiazku z ta wada naszego malego zaczynam rewolucje i chyba powymieniam czesc kosmetykow rowniez i moich im mniej chemii tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

witam

veoh, tak, tak, potwierdzam ze u nas krolowala Mustela, do tej pory zreszta jeszcze mam i czasem uzywam :)
Nivea baby za to nie lubilam wcale

pogoda paskudna, jesien na calego i raczej opcja siedzenia w domu w ciepelku sie zapowiada

veoh, wspolczuje koszmarow nocnych, to pewnie zblizajacy sie porod tak w podswiadomosci dziala na psychike :D

natalinka, a co u Ciebie?

co do biustu w ciazy, o rany jak sobie przypomne, nie dosc ze na wejscie mam duzy to w ciazach mi sie powiekszyl a na koniec zostal wiekszy niz mialam i tak w ostatecznosci przeszlam z 75D na 80F
wlasnie jestem na etapie zamawiania w jednym polskim sklepie internetowym, wiem ze w Pl baerdziej dbaja o prawidlowy dobor do morfologii wiec probuje przez internet, zobaczymy

milego wek-endu kochane

Odnośnik do komentarza

Widze, ze wszedzie juz jesien. Jak sie nie ma nic do zrobienia to fajnie posiedziec i odpoczac. No niestety, albo i stety cialo w ciazy i po ciazy sie zmienia. Ja przed ciaza brzuch mialam plaski, jak tylam, to w udach i pupie. Teraz nogi mam w miare, a jak tyje to w brzuchu i w boki mi wchodzi. Piersi w ciazy tez mialam duze, 75 e-f zostalo mi e. Byly tez bardzo ciezkie, takze praktycznie cala ciaze spalam w staniku, nie chcialam miec po ciazy piersi do pasa;-)

Natalia, no to czekamy z Toba. ja pamietam jak przezywalam moje kazde usg, super emocje, przy polowkowym i ostatnim usg, ryczalam, nawet G uronil lezke...

Pozdrawiam i milego weekendu

Odnośnik do komentarza

Karina, Mustela jest najlepsza i pieknie pachnie dzieckem, dobre sa tez Avene dla dzieci. Ja jestem wierna Musteli i tylko od maja zaczne kupowac wieksze opakowania, zeby dla dwojki straczylo :)

Cialo w ciazy to zalezy od kobiety, ja przeciez upasiona bylam niemilosiernie :) schudlam tez niemilosiernie, ale bez uszczerbku dla skory. Nie mam ani jednego rozstepu, brzuch byl plaski do teraz :) piersi wrocily do miseczki B i nawet rok po porodzie stwardnialy jak przed ciaza .... kwestia indywidualnych uwarunkowan.

Natalia, ja wczoraj kupilam kaftanik w kolorze ecru i spioszki w bezowe paseczki ..... nawet nie chce myslec, co bedzie pozniej, bo Annabelle na dobry poczatek miala 150 sztuk ubranek..... nam wtedy z A. totalnie odbilo :)

Monia, co to jest dopasowywanie stanika do morfologii????? Nie mialas przypadkiem kochana na mysli anatomii, czy ja nie nadazam za nowinami ? :))) A brafiterki rzeczywiscie w PL sa nieocenione :) Chociaz mnie sie tu w Reims jedna niezla trafila i dobrala mi super stanik do rozmiaru piersi i fasonu i koloru sukienki slubnej :)

Ide wyciagac brownies z piekarnika :) Milego(

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

dokladnie tak!
kwestia undywidualnych uwarunkowan, ja to nawet jako nastolatka mialam rozstepy jak za szybko uroslam :lup: niestety po mamie odziedziczylam ...
nie jestem pewna ze kremy na rozstepy w czymkolwiek pomogly, kiedys czytalam ze to tylko pic na wode bo tak naprawde jak masz miec rozstepy to bedziesz miec, czy uzyjesz kremu czy nie :lup:
no ale od zawsze tez wiem ze mam malo elastyczna skore i jak sie rozciagnie to raczej nie wroci do stanu sprzed, jakos sie z tym pgoodzilam i swiadomosc ze tylko chirurgia mnie moze ocalic robi ze sie mniej przejmuje bo na chirurgie sie nie zdecyduje nigdy :)

dzieci sie bawia, pranie sie pierze, zmywarka zmywa, pieczen w piekarniku, niech zyje technologia!!!!!!!! :sofunny:
to ja ide okdurzac bo niestety odkurzacza co odkurza nie posiadam, a fajny jest :lol:

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny :) Mutsele9 wlasnie polecala moja gin. Jako kosmetyki dla mnie w ciazy, ale w rezultacie nie kupilam. Ja chce wymienic te kosmetyki bardziej ze wzgledu na chemie. Wiadomo, ze calkowicie wyeliminowac czynnikow chemicznych, ktorymi sie otaczamy, ale zawsze mozna jakos je zminimalizowac.

Moniq, mi to juz obojetne czy bede miec na brzuchu rozstepy czy gdzie indziej. I tak juz mam sporo blizn w tym po oparzeniu z dziecinswta wiec wszystko jedno, piekniejsza nie bede ;) a rozstepy ogromniaste tez mam na posladkach i tez po mojej mamie podejrzewam, jak u Ciebie - takie gentyczne uwarynkowanie.

Natalia, to juz tuz tuz 24 :) Mi szal zakupowy juz przedszedl i zszedl na mnie. Jak czuje sie nieco gorzej to szperam po necie i mysle, co sobie by tu kupic, Jak Pati ostatnio ;)

Paulina piszesz, ze uronilas lezke a moj H wychodzil czerowny jak burak do tej pory moj biedak przezywa. Ja raczej stram sie przy nim nie pokazywac moich emocji, chyba ze rzeczywiscie juz nie dam rady, ale wole sama sobie poplakac zeby jeszcze go dodatkowo nie stresowac.

Pati to zaszalalas kobito :D 150sztuk ubranek?? hohoho :) ale to na 3 miesiace czy tak rozmiarowo do roczku?

Odnośnik do komentarza

pati, no i przeedytowalas posta i cale szczesscie ze karina sie o te 150 ubran pytala bo ja nic o tym nie czytalam to sie domyslilam :lol:

no i usmialam sie z mojej morfologii :lol:
bo tak naprawde to morfologia to budowa ciala ale z polskim mowia o anatomii
no a ze ja juz jezyk mam do francuskiego bardziej nastawiony niz do pl to bezposrednie tlumaczenie sobie zrobilam, wiec tak, tak, o morfologie chodzi ale nie krwi :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ta morfologia mnie zaciekawila i sprawdzilam i wyszlo Monia, ze uzycie tego slowa nie bylo bledem, Morfologia ? Wikipedia, wolna encyklopedia

No, Pati pamietam, ze szaleliscie z A. Teraz jakies postanowienia ograniczen?;-) Chyba tez jakies ciasto wstawie. No i jak Twoje samopoczucie, lepiej, bez omdlen, bez wymiotow? Annabelle nie daje zbytnio popalic??

Kurcze, czekam, az G wstanie po nocce, bo trzeba sie gdzies z Milla ruszyc.

Buzka, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Karina do 6 miesiaca rozmiarowo zaszalelismy, ale to bylo nienormalne i teraz mam nadzieje sie pilnowac, chociaz nawet nie chce myslec co bedzie jak sie dowiemy czy to boy czy girl, skoro mnie juz w sklepach rece swedza.... te roze, te blekity ....
A co do Musteli 9 to powiem swoje zdanie, jak zwykle :) Jest do d.... Ciezko sie to smarowalo, malo ekonomicznie i tubka sie skonczyla cos po tygodniu. Znalazlam krem na rozstepy ELANCYL i uwazam, ze jest the best, duza butla, wydajny, ladnie sie wchlania, rozstepow nie mam, ale czy to zasluga kremu to watpie, jak juz pisalam kwestia uwarunkowan genetycznych, u mnie w rodzinie kobiety maja "nadmiar" kolagenu jak sie kiedys kosmetyczka smiala i co za tym idzie mama, siostra i ja mamy rozciagliwa skore jak guma :)

A tak poza tym, to u nas, baaardzo "szokowa" sobota.... Pojechalismy do resto na obiad, wracamy, wjezdzamy wolno na rondo i nagle jeden wielki grzmot w tyl samochodu..... Sie dziadek z jakas babcia.... zagapili i w nas wjechali. Po "dzwonie"sprzed pol roku juz nawet na mnie to takiego wrazenia nie zrobilo, tyle, ze na poczatku strasznie sie zdenerwowalam, bo Annabelle byla z tylu, pojechalismy do szpitala, zeby nam kregi szyjne obejrzeli, Annabelle i A. przeswietlili, ja sie nie zgodzilam nawet w podwojnej ochronie Pb, lekarz nie namawial. Generalnie nic nam nie jest, nic nas nie boli, ale mnie wciaz zadziwia, ze mozna jezdzic spokojnie, ostroznie, miec galy wkolo glowy a nie ma sie totalnie wplywu na kierowcow wkolo.... Ten dziadek mial 84 lata, podwojne szkla w okularach i ostatnie stadium geriatrii .... praqo jazdy pewnie robil na mobilu z poczatku wieku, ze taki ma odwage siadac za kolkiem???? !!!!! To tak w kwestii mojego samopoczucia :)

Ale w tym wszystkim mamy "robocze" imie dla bébé, pewnie jeszcze nam sie z 1000 razy zmieni, bo ja juz krece nosem, czy nie za "ruskie" przy typowo francuskim imieniu siostry, ale mimo to z rodzinnym nazwiskiem brzmi, ze tak powiem "medialnie", bo przeciez nasze dzieci beda wg A. mialy pracownie architektoniczna :)))))) No a imie to Sacha.

No nic bede leciec bo trza zakrecic cos w garach..... jezu dlaczego ja tak nienawidze gotowac, byloby latwiej :)
Do milego kochane!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h0qeexmqe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaik0s3v455v7ea.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...