Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
supermonikas23

Prezent dla nauczycielki/opiekunki na odejście z przedszkola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość migaj

można nawet do luna parku algo innego jura parku na 1 dzień pojechać a zawsze to oderwanie od nudnej szkolnej rutyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość an idea

Świetny pomysł - wycieczka - niech nauczycielka jeszcze dłużej popracuje... bo kto na takiej wycieczce dzieci pilnuje?

Kwiaty - więdną, a jak dostanie od 20 osób, to nawet nie wie, które od kogo.

Album ze zdjęciami, TAK!!! To jest pamiątka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam portrety malowane na płótnie ze zdjęcia, lub anioły na drewnie: www.anmiodzik.blogspot.com - oryginalne, efektowne, wspaniałe z możliwością wpisania dedykacji, podziękowań, daty ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezenty symboliczne czy mniej symboliczne są wynikiem woli rodzica i dziecka, nikt nikogo nie zmusza do robienia prezentów. Ja chcę, żeby Panie z przedszkola wiedziały, że jestem im wdzięczna i najczęściej kupuję słodycze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaKasia123

Moim zdaniem fajnym pomysłem jest fotoksiążka. Wyjdzie Was tanio, bo ok 6 zł za osobę, a pamiątka dla Pani będzie na lata. Zbierzcie fajne zdjęcia z jakichś wydarzeń w przedszkolu, na których widać Wasze dzieci i panią i na stronie http://www.pixbook.pl/schoolbook zróbcie projekt. U mojej córki w klasie dajemy w tym roku taką książkę wychowawczyni. Myślę, że taki prezent bardzo jej się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...