Skocz do zawartości
Forum

Brzydka pogoda, dziecko w domu, brak energii- pomysły!


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mamy taką pogodę paskudną,zimno i deszczowo więc gramy sobie w skaczące czapeczki,czytamy książeczki.Wogóle to moje dziecko bardzo ładnie bawi się samo,układa klocki,puzzle,ostatnio maluje farbami-zauważyłam ,ze sprawia mu to dużo frajdy.Ja mam potem masę mycia bo stoliczek i wszystko pomalowane ale uwielbia to robić.Poza tym minimini też uwielbia .

Odnośnik do komentarza
Gość jadzik

Ulla- moja córcia duże energii poświęca na zabawę z psem, rzuca mu piłę, gania za nim, aż pies ma jej chwilami dosyć :Oczko: Ale mnie odciąża jak np karmię... Zdaję sobie sprawę, że teraz psa nie weźmiesz, bo szczeniak to jak niemowlę :/ Polecam zabawy w których Ty możesz siedzieć, a synek gania po domu, np. ciepło-zimno itp.

Odnośnik do komentarza

U nas pada i pada więc zapowiada się dzień w domu,gdyby przestało można by było połazić po kałużach itp.ale raczej sie nie zapowiada na ładną pogodę.W planach mam malowanie farbami ,mój synek uwielbia zakupiłam dużą kartkę brystolu i niech sobie młody tworzy,potem będę miała zajęcie aby do domyć ale jakoś tam będzie ,najważniejsze że będzie robił to co lubi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...