Skocz do zawartości
Forum

Praca w ogrodzie


Rekomendowane odpowiedzi

ja już z 2 tygodnie w swoim ogrodzie nie byłam. Córce się już znudził, ostatnio ciągle mówiła o tym by wyjść "na spacer". Miała na myśli oczywiście wyjście do dzieci, na plac zabaw , tam spędzamy cały wolny czas. Jutro sobota, mąż w domu to musimy się wziąć za grabienie liści, skoszenie trawy. A właśnie, dziewczyny, kiedy ostatni raz przed zimą kosicie trawę? Ostatnio usłyszałam że podobno dobrze jest ją skosić jak najpóźniej, tuż przed zimą wtedy lepiej wygląda na wiosnę.

Odnośnik do komentarza

jak tak się do Was dołączę bo od tego roku mam dość mały ogródek, zawsze to moja mama miała ogród a ja od czasu do czasu jej pomagałam, a teraz mam swój własny, z czego się bardzo cieszę, jak nigdy w tym roku już narobiłam dużo zapasów na zimę, czekają mnie jeszcze buraki i dynia do przerobienia. Na brak pracy nie narzekam:) Fajnie Natka 08, że rozpoczęłaś ten wątek, będę się zgłaszać po rady doświadczonej ogrodniczki:) Poczytam sobie cały wątek:)

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Marg u mnie jeszcze trochę pracy jest ale niebawem kończę to szkolenie to wszystko porobię chociaż to co najważniejsze mam juz za sobą
adasaga ja wolę jednak zostawić trochę większą trawę na zimę jest ona zabezpieczeniem dla gleby ale też jeszcze trochę skrócimy i pozbieramy liście w kosiarkę
monabarga miło cię widzieć w tym wątku jak się wkręcisz w ten ogródek to nie będziesz chciała z niego wyjść zobaczysz:D

Odnośnik do komentarza

Ja też muszę się wziąć za porządek w ogródku przed domem. Tym bardziej że mam "wizję" by coś tam pozmieniać. Teraz rośnie tu cis, jakieś kwiaty, niskie iglaki, które w ostatnich latach za bardzo się rozrosły wszerz. Muszę się wybrać do ogrodniczego i kupić jakieś drzewko, które nie będzie wysoko rosło. Jak na razie myślę o migdałowcu. A jakie Wy, dziewczyny, macie i polecacie ładne nisko rosnące krzewy lub drzewka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...